DAJ CYNK

Dotykowo-klawiaturowa Nokia X3-02 w ofercie Play

18.01.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6459

Ważne 0

0

Od 18. stycznia w ofercie podstawowej sieci Play dostępna jest muzyczna Nokia X3-02 Touch & Type.

Od 18. stycznia w ofercie podstawowej sieci Play dostępna jest muzyczna Nokia X3-02 Touch & Type.



Telefon o grubości 9,6 mm masie zaledwie 77,4 gramów kryje w sobie aparat 5 Mpix, 2,4-calowy oporowy ekran dotykowy o rozdzielczości QVGA, złącze słuchawek 3,5 mm oraz radio FM z funkcją RDS. Nie zabrakło WiFi i łączności HSPA z HSDPA do 10,2 Mb/s i HSUPA do 2 Mb/s. Telefon radzi sobie z odtwarzaniem plików DivX i XviD.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
37. ~Bond
0

2011-01-20 15:36:39

Podoba mi się wygląd tej Nokii X3-02. Parametry i wyposażenie również są całkiem dobre i zupełnie wystarczają one żeby spełnić moje oczekiwania względem telefonu komórkowego. A to dla mnie dużo ważniejsze niż jakieś tam rewolucyjne rozwiązania - ponadto z praktyki wiem, że jak coś jest super, hiper nowością to bardzo często lubi się to psuć, gdyż jest jeszcze niedopracowane. Dlatego ja dla siebie wolę sprawdzone rozwiązania, a inni niech będą królikami doświadczalnymi - do testowania innowacji. W swojej przygodzie z telefonem komórkowym miałem już kilka modeli Nokii - ze średniej i niższej półki cenowej i żaden z nich się ani razu nie zepsuł - tak więc ja nie wietrzę w te bzdury o jakoby awaryjnych Nokiach, które tu rozpowszechnia niejaki "Kamil_K" - on w ogóle jest dla mnie jakiś podejrzany i jakoś za bardzo mu zależy, na tym żeby oczernić Nokię.

Odpowiedz

36. ~Elektron
0

2011-01-20 09:20:57

Ad 28.: "znowu bełkot - bez argumentów" - bardzo trafny tytuł nadałeś swojemu komentarzowi ;) No w w twoim wpisie rzeczywiście znowu bełkot - bez argumentów! ;)

Odpowiedz

35. ~
0

2011-01-19 21:02:53

Play najbardziej awaryjna siec w Polsce!

Odpowiedz

34. ~
0

2011-01-19 20:56:47

Wszystko działa, kody *111# i p24. Mam was podać do sądu za kłamstwa?

Odpowiedz

33. ~
0

2011-01-19 20:53:35

32, na www tez nie mozna sie zalogowac. Juz bokiem mi ten play wychodzi :-/ W play chyba sie juz nie poprawi.

Odpowiedz

32. Kamil_K
0

2011-01-19 20:49:13

@31 A racja, po wpisaniu *111# faktycznie wyświetlają się różnorodne ciekawe komunikaty ;-).

Odpowiedz

31. ~
0

2011-01-19 20:44:10

To zaloguj sie do p24. Nadal nie dziala prawidlowo *111#. Dramat! Zajrzalem na forum. Zalogowani użytkownicy potwierdzaja duze problemy w Play. Ze to tani operator to nie zaprzeczam ale napewno nie najlepszy. Przynajmniej nie w mojej ocenie. P4Y tez sie nie odzywa ale jak zawsze powiedzialby ze wszystko smiga i nie maja zgłoszen :-D banda amatorów

Odpowiedz

30. ~
0

2011-01-19 20:37:46

Oczywiście że nie ma i nie było. To są kłamstwa i pomówienia! Takie formy przekłamywania rzeczywistości mogą nawet podlegać pod kodeks karny!

Odpowiedz

29. Kamil_K
0

2011-01-19 20:32:31

@26 - nie ma już problemów z kodami w Play. Przynajmniej w Poznaniu (zasięg własny, 3G).

Odpowiedz

28. Kamil_K
0

2011-01-19 20:31:37

@25 - znowu bełkot - bez argumentów. Moja praca jest związana z telefonią komórkową, ale nie pracuję ani dla producenta, ani dla żadnej agencji reklamowej powiązanej z producentami. Ty za to jasno dajesz do zrozumienia, że pracujesz dla Nokii (swoimi podejrzeniami wobec innych). Mam nadzieję, że tym razem użyłem wystarczająco prostych sformułowań, byś zrozumiał bez słownika. BEZ ODBIORU.

Odpowiedz

27. ~
0

2011-01-19 20:27:57

Kody w Play zawsze działały i działają momentalnie, podobnie jak i autoobsługa *111# a jeśli ktoś jest innego zdania to zwyczajnie jest pracownikiem konkurencji która perfidnie na portalach telekomunikacyjnych pomawia sieć Play by zniechęcić do najlepszego i najtańszego operatora. Dużo gorzej jakość usług podstawowych i dodatkowych wygląda u innych operatorów.

Odpowiedz

26. ~
0

2011-01-19 20:18:13

Awaria w Play. Praktycznie od ponad tygodnia sa problemy z kodami i p24. Nie mozna aktywowac pakietow i innych usług! Co to za amatorka?! Potwierdza sie reguła, ze jak cos jest tanie to nie moze byc dobre. Wyjatkiem jest wino.

Odpowiedz

25. ~Elektron
0

2011-01-19 15:16:49

Rozumiem, że to w ramach pracy w propagandzie anty-Nokiaowej dorwałeś Nokię N8, żeby na siłę w niej szukać wad, a jak ich nie znalazłeś to wymyśliłeś sobie jakiś sensacyjne szczegóły - no a przecież w zmyślaniu to ty jesteś wyjątkowo mocny - czego przykłady pokazałeś w wcześniejszych wpisach. ;) Nie wysilaj się też z tworzeniem jakiś karkołomnych zwrotów, bo widać sobie z tym nie radzisz i się tylko ośmieszasz - dyskredytujesz! ;) A i jeszcze jedno - nie żal się teraz, że zdecydowanie cie tu potraktowałem - po prosu nie trawię spamerów i tendencyjnych propagandzistów. No również trochę po to żebyś poczuj się chwile jak to jest być "w ogniu krytyki", którą sam namiętnie fundujesz Nokii (czytałem też twoje wcześniejsze wpisy przeciwko Nokii).

Odpowiedz

24. Kamil_K
0

2011-01-19 14:46:13

Nokii N8 używałem przez bite 2 tygodnie :-). Na forach serwisu fora.pl wielokrotnie wykładała się jej przeglądarka na animowanych reklamach, nie można było też na niej słuchać muzyki z wrzuta.pl, co Aspenowi wychodzi. Nie mam go tu zamiaru zacięcie bronić, bo jest zwyczajnie taki sobie, ale piszę jedynie to, na co mam dowody. Od pustych haseł specem jesteś Ty - poszukaj "diamentu na wysypisku elektronicznych śmieci". Nie napisałem, że brzydzę się Nokią, tylko wszystko obiektywnie i z dystansem oceniam. Ty zaś oceniasz pod wpływem emocji i wyrażasz się z agresją, dyskredytując rozmówcę z braku argumentów.

Odpowiedz

23. ~Elektron
0

2011-01-19 14:40:31

Ad 22.: Widzę, że nadal nie potrafisz się wyzbyć pustych haseł i najeżdżania na Nokię - SE Aspen ma niby lepiej sobie radzić z przeglądaniem internetu?? ha ha ha ha ha a to dobre! Ciekawe w jaki sposób to robi? Poza tym jak dokonałeś takiego porównania skoro tak brzydzisz się Nokią i najprawdopodobniej Nokii N8 nigdy w ręku nie miałeś!

Odpowiedz