DAJ CYNK

Dostęp do Legimi z poziomu androidowych czytników Onyx

05.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13

Ważne 1

0

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, Legimi wprowadza do swojej oferty czytnik Onyx Boox C65 HD AfterGlow umożliwiający dostęp do pełnej oferty serwisu z eBookami z pominięciem komputera.

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, Legimi wprowadza do swojej oferty czytnik Onyx Boox C65 HD AfterGlow umożliwiający dostęp do pełnej oferty serwisu z eBookami z pominięciem komputera.

Zobacz: Czytelnia w Play od LegimiOprócz modelu Onyx Boox C65 HD AfterGlow dostępnego bezpośrednio w serwisie Legimi, zgodnym urządzeniem jest również Onyx Boox C65 Storia - zapewnia Arta Tech, europejski dystrybutor czytników Boox firmy Onyx.

Dostęp do usługi na czytnikach Boox C65 AfterGlow i C65 Storia można uzyskać po zainstalowaniu aktualizacji oprogramowania (wystarczy połączyć się z internetem poprzez Wi-Fi i zaakceptować opcję aktualizacji). W zaktualizowanym menu czytnika pojawia się ikona aplikacji umożliwiająca korzystanie ze wszystkich e-booków dostępnych w usłudze Czytaj bez limitu w księgarni Legimi.

Czytelnicy korzystający z subskrypcyjnego dostępu do ebooków mają do dyspozycji ponad 3000 tytułów. Wśród nich są książki zarówno najpopularniejszych autorów (m.in. Grisham, Coben, King), jak i bestsellery ostatnich tygodni (Anioł w kapeluszu M. Szwai, Bezbarwne życie... H. Murakamiego czy Smoleńsk T. Torańskiej). Przez okres czternastu dni usługa "Czytaj bez limitu" na czytnikach i tabletach Onyx jest darmowa. Po tym okresie dostęp do wszystkich e-booków można uzyskać opłacając abonament w jednej z proponowanych przez Legimi taryf

Onyx BOOX C65 AfterGlow i BOOX C65 Storia to wszechstronne czytniki e-booków, obsługujące praktycznie wszystkie dostępne na rynku formaty dokumentów i książek elektronicznych. Oprogramowanie wspiera pliki ePub, pdf (z reflow), Adobe DRM, txt, rtf, html, mobi (bez DRM), chm, doc, fb2, pbd, DjVu, ZIP, formaty audio - mp3 i wav oraz pliki obrazkowe jpg, gif, tiff, bmp i png. Wersja podstawowa urządzenia z 4 GB pamięci pozwala na pobranie ok. 7000 książek. Po rozszerzeniu pamięci do 32 GB za pomocą karty microSD na czytniku możemy przechowywać nawet kilkadziesiąt tysięcy książek.

Bateria zapewnia do kilku tygodni ciągłego działania. Czytniki Onyx posiadają również system syntezy mowy IVONA TTS, który pozwala na odczytywanie załadowanych plików, zaś integracja z chmurą danych ułatwia transfer plików i aplikacji pomiędzy czytnikiem, komputerem a innymi urządzeniami.

Pakiety Legimi kosztują od 6,99 zł do 32,99 zł miesięcznie. Każdy z nich przetestować można przez 7 dni za darmo. Odpowiednik najdroższego z pakietów dostępny jest też w sieci Play (Czytelnia w Play by Legimi) w cenie 29,99 zł miesięcznie, bez opłat za transmisję danych i 30-dniowym okresem próbnym.

Źródło tekstu: Arta Tech, Legimi, wł

Komentarze
Zaloguj się