DAJ CYNK

Donald Trump korzysta z iPhone'a

29.03.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4809

Ważne 2

11

Obecny prezydent Stanów Zjednoczonych korzysta ze smartfonu Apple. To spora zmiana w stosunku do jego poprzednika.



Obecny prezydent Stanów Zjednoczonych korzysta ze smartfonu Apple. To spora zmiana w stosunku do jego poprzednika.

Barack Obama na początku swojej prezydentury korzystał ze smartfonu BlackBerry, który udało mu się zamienić na Samsunga Galaxy S4. Czy była to dobra zmiana? Niekoniecznie, ponieważ większość funkcji była w nim zablokowana. Oczywiście ze względów bezpieczeństwa.

Zobacz: Barack Obama używa Samsunga Galaxy S4

Donald Trump w trakcie kampanii wyborczej używał jednocześnie smartfonu Apple'a oraz Samsunga z Androidem, najprawdopodobniej model S3 lub S4. Co ciekawe przyszły prezydent nawoływał w 2016 roku do bojkotu Apple'a ze względu na backdoor, który pozwalał FBI na dostanie się do danych użytkowników.

Dan Scavino Jr. odpowiedzialny w Białym Domu za media społecznościowe poinformował na Twitterze, że od kilku tygodni Trump korzysta z iPhone'a i za jego pomocą obsługuje Twittera. Oznacza to, że smartfon Apple'a musiał spełnić wygórowane wymagania bezpieczeństwa stawiane przez amerykański służby. Dodatkowo wygląda na to, że Trump ma większą swobodę niż swój poprzednik. Galaxy S4 Obamy nie pozwalał mu na korzystanie z serwisów społecznościowych.

Źródło tekstu: Dan Scavino Jr.; wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~
0

2017-03-30 18:31:31

a czy jego iphone złapie zasieg w osssa?

Odpowiedz

20. ~frasag
0

2017-03-30 14:26:51

Ale ten gość pewnie ma model 12 a nie "jakąś tam" szóstkę czy siódemkę.

Odpowiedz

19. hativnati
0

2017-03-30 14:22:18

nie wiem czy byla informacja w przeszłości, ktora interesowałaby mnie mniej

Odpowiedz

18. ~
-1

2017-03-30 11:50:01

A jakie nosi gacie, może te na wacie?

Odpowiedz

17. ~ja dziękuję
-1

2017-03-30 10:52:13

Ile tu snobów się licytują . a ja korzystam i co to kogo obchodzi z czego ?

Odpowiedz

16. goldenmen
1

2017-03-29 22:44:33

a tez ma problem z simlockiem ?

Odpowiedz

15. ~CalmVII
0

2017-03-29 20:50:27

Ja też korzystam z iPhone/''a SE:-D Najlepszy telefon na świecie po przez swoje kompaktowe rozmiary:-D drugiego takiego nie znajdziecie:-D

Odpowiedz

14. orson_dzi
0

2017-03-29 19:57:05

@13 A mimo wszystko je regularnie czytasz, czyli trafiają do odbiorcy. Robota wykonana w 100%.

Odpowiedz

13. ~Olek
0

2017-03-29 19:48:49

@ orson_dziMoże jutro napiszesz co jadł, ile godzin spędził w kiblu....... Co nas ma interesować ,że firma aple wygrała przetarg dla białego domu,jeśli dostali urządzenia to z nich korzystają i co z tego.....Ostatnio wpisy u Was są gorsze niż na interii czy pudelku....

Odpowiedz

12. ~:-)
0

2017-03-29 18:44:17

A ta córka, bodaj Ivanka (?) też z ajfona korzysta ..?

Odpowiedz

11. ~
1

2017-03-29 18:43:40

POLACZKI KOMENTUJA :)

Odpowiedz