DAJ CYNK

Doładowanie prepaidów Polkomtela SMS-em dla klientów mBanku

22.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2448

Ważne 0

0

mBank udostępnił proces zasilania prepaidów Polkomtela (Simplus, MixPlus, Sami Swoi, 36.6) za pomocą SMS-a. Dotychczas podobna usługa była dostępna tylko dla użytkowników mBank mobile.

mBank udostępnił proces zasilania prepaidów Polkomtela (Simplus, MixPlus, Sami Swoi, 36.6) za pomocą SMS-a. Dotychczas podobna usługa była dostępna tylko dla użytkowników mBank mobile.

Usługa doładowania SMS pozwala na zasilenie konta o dowolnej porze dnia, środkami wprost z eKonta, bez konieczności logowania się do systemu. Aby doładować konto, wystarczy wcześniej aktywować usługę w systemie transakcyjnym mBanku. Należy w tym celu wybrać opcję Doładuj telefon, określić operatora sieci oraz wpisać kwotę doładowania, np.: 20.

Aktywacja usługi jest bezpłatna, a koszt wysłania wiadomości SMS rozliczany jest zgodnie z cennikiem operatora. Dla użytkowników mBank mobile wysłanie wiadomości pod numer 3388 jest bezpłatne. Pobranie środków z rachunku bankowego następuje automatycznie. Minimalna kwota jednorazowego doładowania to 5 zł, maksymalna - 50 zł.

Źródło tekstu: mBank

Komentarze
Zaloguj się
16. ~
0

2010-06-23 23:18:06

do 15. Akurat to drugie jest. Nazywa się Stałe Doładowanie. Ustawiasz z wyprzedzeniem, kiedy ma się realizować doładowanie automatycznie i zapominasz o tym :)

Odpowiedz

15. ~
0

2010-06-23 07:05:58

Niestety funkcje zasilania konta telefonu z powiazanego z nim konta bankowego sa dosc skromne. Brakuje mi np. mozliwosci automatycznego doladowania wczesnie zdeklarowana kwota w przypadku gdy wartosc konta znajdzie sie ponizej wartosci krytycznej (np. 2 zl). Inna mozliwosc to automatyczne doladowanie w ostatnim dniu waznosci na wychodzace.

Odpowiedz

14. ~Koniuszko M.
0

2010-06-23 01:06:02

Super sprawa to doladowanie w mbanku smsem. Glupota totalna bylo wczesniej moje siedzenie w abonamencie.

Odpowiedz

13. ~
0

2010-06-23 01:03:24

@11. pocoloco: To naprawdę jest bardzo poważna wada tego systemu! Przekonasz się może o tym sam kiedyś, jak Ci się skończy ważność konta na rozmowy wychodzące, a jest na to wiele możliwości. Pomysł z tymi doładowaniami doskonały, ale realizacja jak zwykle do d... :( Ja też byłem tym pomysłem zachwycony, ale tylko do momentu, gdy przegapiłem termin ważności konta i okazało się że już konta SMS-em nie doładuję.

Odpowiedz

12. jojo
0

2010-06-22 23:56:52

10 - No to zdrówko! :-/

Odpowiedz

11. pocoloco
0

2010-06-22 23:04:36

fajne to jest, ja w mBank mobile ładuje praktycznie tylko tym sposobem @1: co do czyszczenia konta do zera to chyba przesadzasz, przecież przychodzi sms że zostało ci jeszcze 5 PLN co daje ponad 25 minut rozmowy, chyba zdążysz zakończyć rozmowę w ciągu 25 min i wysłać sms-a? czy dusisz telefon do ostatniego grosika?

Odpowiedz

10. ~
-1

2010-06-22 22:34:53

@9: Ja czytając Twoje również...

Odpowiedz

9. jojo
0

2010-06-22 22:15:56

Kejmul 98) - Czytając od jakiegoś czasu Twoje głupawe posty również dochodzę do podobnego wniosku...

Odpowiedz

8. ~Kejmul
-2

2010-06-22 22:06:39

Dziwne, że jeszcze nie ma komentarzy typu "AAAA A W PLAYU 5 ZŁ PRZEDŁUŻA WAŻNOŚĆ KONTA NA ROOOOK I JEST STAN DARMOWY I BLOG PLAY NA KTÓRYM MOŻNA WYGRAĆ FAJNE NAGRODY I TRZYMACIE Z W3 JESTEŚCIE GŁUPI MY MAMY TANIEJ AAAA" czy "Era ładuje podwójnie!!!" albo "A ja to przeszedłem do GaduAir. W GaduAir dostaję numer gg taki sam jak telefonu i całe moje gimnazjum też przeszło oh yeah"... Schodzą czytelnicy tego portalu na psy.

Odpowiedz

7. ~milimetr
0

2010-06-22 22:02:18

Ad5 bo po pełnym miesiącu zdziwisz się ile doładowań zrobiłeś"bez twojej wiedzy".

Odpowiedz

6. albek
0

2010-06-22 21:26:24

U nas płatności poprzez karty są jeszcze mało lubiane i mało akceptowane. Też na to narzekam ale nic się z tym nie da zrobić. Taka możliwość o której mowa powyżej w artykule na pewno nie sprawi że ludzie przestaną uciekać z Plusa.

Odpowiedz

5. ~feofor
0

2010-06-22 21:21:58

dlaczego w Polsce nie można doladowac telefonu dzwoniąc do bok i podając numer karty kredytowej?

Odpowiedz

4. tolez
0

2010-06-22 19:57:18

No akurat żeby nie doładować mojego 60zł MusicPacka... ;/

Odpowiedz

0

2010-06-22 18:29:47

za darmo umarło :D

Odpowiedz

2. Pijo
0

2010-06-22 16:15:59

@1 Dokladnie. Sms powinien być bezpłatny . Wtedy gdy nagle skonczy sie nam kasa na koncie mielibysmy mozliwosc uzupełnienia konta.

Odpowiedz