DAJ CYNK

Doładowania Simplus on-line przelewem bankowym

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3211

Plus GSM jako pierwszy w Polsce uruchomił możliwość zasilenia konta w usłudze przedpłaconej z wykorzystaniem przelewu bankowego.

Plus GSM jako pierwszy w Polsce uruchomił możliwość zasilenia konta w usłudze przedpłaconej z wykorzystaniem przelewu bankowego. Dotyczy to zasileń kont Simplus i mixPlus dokonywanych ze strony internetowej http://zasilenia.simplus.pl

Usługa jest przeznaczona dla posiadaczy kont bankowych. Nowa forma płatności jest szczególnie korzystna dla klientów bankowości internetowej Banku PeKaO S.A., ING Banku Śląskiego, Kredyt Banku, gdzie w przypadku dokonania przelewu w godzinach pracy systemów transakcyjnych konto Simplus jest zasilane w ciągu 2 do 4 minut od wykonania przelewu. Każdy klient ma możliwość cyklicznego zasilania dowolnego numeru Simplus lub mixPlus ze swojego konta bankowego także przez zlecenie stałe.

Usługa jest skierowana również do firm. Za każde zasilenie telefonów pracowników system automatycznie generuje fakturę, która jest wysyłana do klienta. Płatność przelewem bankowym dokonywana jest na podstawie szczegółowych informacji, jakie klient uzyskuje po wyborze kwoty zasilenia i formy płatności na stronie internetowej.

Jest to kolejna forma płatności przygotowana i obsługiwana przez Plus GSM oraz firmę Blue Media, działającą na rynku zaawansowanych usług mobilnych dla sektora finansowego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus GSM

Przewiń w dół do następnego wpisu