DAJ CYNK

Doładowania Heyah w Inteligo

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1467

Dla zwiększenia wygody użytkowników Heyah, uruchomiona została nowa forma doładowań. Od dzisiaj klienci Inteligo w prosty sposób mogą uzupełnić konto Heyah.

Dla zwiększenia wygody użytkowników Heyah, uruchomiona została nowa forma doładowań. Od dzisiaj klienci Inteligo w prosty sposób mogą uzupełnić konto Heyah.

Aby doładować konto Heyah wystarczy odwiedzić stronę www.inteligo.pl, zalogować się do serwisu WWW i w opcji Przelewy wybrać Doładowanie telefonu komórkowego.

Użytkownik podaje numer telefonu Heyah, który chce doładować, wybiera rachunek bankowy, z którego pobrane zostaną pieniądze, a następnie wpisuje kwotę doładowania od 20 do 500 zł. W serwisie WWW Inteligo można również sprawdzić historię transakcji i wydrukować faktury za wszystkie dotychczas wykonane tu doładowania. Dodatkowo istnieje możliwość nieodpłatnego przesłania faktury na dowolny adres e-mail lub numer faksu.

W chwili, gdy konto Heyah zostanie uzupełnione kwotą do 49 zł, jego ważność zostanie przedłużona o miesiąc. Gdy konto zostanie zasilone kwotą powyżej 50 zł, jego ważność przedłuży się o 3 miesiące. Inteligo nie pobiera dodatkowej opłaty za usługę doładowania. Usługa jest dostępna także spoza terytorium Polski.

Konto Heyah można szybko uzupełnić przez Internet korzystając również z usługi Doładuj on line na stronie www.heyah.pl. Wystarczy być posiadaczem jednej z wymienionych na stronie Heyah kart płatniczych, wypełnić zlecenie doładowania, by po krótkiej chwili mieć uzupełnione konto wybraną kwotą. Usługa jest dostępna w Polsce i w innych krajach europejskich.

Źródło tekstu: Heyah

Przewiń w dół do następnego wpisu