DAJ CYNK

Dodatkowe pakiety transferu w "blueconnect"

16.03.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4370

Ważne 0

0

Od 17. marca użytkownicy blueconnect będą mogli powiększyć jednorazowo swój miesięczny limit o 0,5, 1 lub 2 GB - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Od 17. marca użytkownicy blueconnect będą mogli powiększyć jednorazowo swój miesięczny limit o 0,5, 1 lub 2 GB - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Pakiet 0,5 GB będzie kosztował 10 zł, 1 GB 14,99 zł, a 2 GB - 24,99 zł. Po aktywacji będzie ważny do końca aktualnego okresu rozliczeniowego. Każdy z pakietów można aktywować w danym okresie tylko raz.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~
0

2011-03-21 11:13:11

@kasztan- być może nie śledziłeś na bieżąco zmian w ofertach. Nie wiem co dla Ciebie znaczy drogo, ale zdaję się , że w Orange mobilny możesz mieć od 19 zł, więc chyba nie jest to jakaś wygórowana stawka, choć to oczywiście kwestia osobista.

Odpowiedz

17. thonka
0

2011-03-16 22:09:36

@15 tez mnie to zastanawia, ale wyglada na to, ze bedzie to dotyczyc tylko dedykowanego BC. na odnowienie internetu nonstop przyjdzie nam chyba jeszcze poczekac.

Odpowiedz

16. ~Erowiec
1

2011-03-16 21:42:12

Ja kupując internet mobilny kupułem pare różnych starterów ... wybrałem dostawce najlepszego wobec miejsca zamieszkania mojego ... era okazała sie idealna ! Ale gdy jade do rodziny okolo 15 km od mojego miasta to era nedza a Orange REWELKA ! Brat uzywa Orange bo u niego dziala super ale w moim miescie orange tez dziala nawet ok ale slabiej niz era. Nie jestem komputerowcem,informatykiem ale tez nie pisze ze ...wpakowalem sie w umowe z plej bo tanio ... era ma drogo ale mam zasieg u szybkosc .... 6mega bit a wysyłka ponad 2 megabity. Co do polaczenia T-mobile i era ... mam nadzieje ze polaczenie wplynie na tansze polaczenia romingowe (mieszkam przy zachodniej granicy,podczas burz wyłączają nadajnik i automatycznie lapie niemieckie sieci).I mam nadzieje tez ze jesli cos sie zmieni na lepsze po polaczeniu to obejmie to tez aktualnych klientów a nie tylko nowo podpisujacych umowe?! A co do polaczenia zasiegu z Orange ... to tylko na POZYTYW! Erowcy i Orangowcy skorzystają :-) A do prowadzacych telepolis .... moze jakies podsumowanie dotyczczasowych wiadomosci na temat polaczenia ery z t-mobile co to da ile to kosztuje itp itd. Przepraszam ze rozpisalem sie ale ... czasem trzeba :-)

Odpowiedz

15. vonski
0

2011-03-16 20:54:34

Cz to dotyczy również taryf z blueconnectem ? Np. multimedialnej z BC 300MB?

Odpowiedz

14. wlo
-1

2011-03-16 19:00:23

jeśłi więcej używasz, to zamiast dokupować pakiety, nie lepiej zmienić baziową ofertę na wyższą ja bym tak zrobił właśnie ;-)

Odpowiedz

13. ~
1

2011-03-16 18:41:35

Najlepsza w tym jest reglamentacja tylko jeden pakiet na miesiąc.

Odpowiedz

12. wlo
-1

2011-03-16 17:58:52

No 500 MB za 10 zł to raczej drogo nie jest. Nawet bardzo tanio bym powiedział, nie? Czy może czegoś nie wiem, że w mojej sieci jest jeszcze taniej?

Odpowiedz

11. ~jacek
2

2011-03-16 17:56:40

9. takiemu to nic nie przetlumaczysz, niektorzy sa slepo przekonani ze beda miec super internet wszedzie w miescie lub na wsi. to niemozliwe...

Odpowiedz

10. ~jacek
0

2011-03-16 17:55:17

7 Od tej jakosci internetu blueconnect ery to ja ucieklem do Plusa, taka jest prawda. Jeszcze nie znasz znaczenia slow jakosc.

Odpowiedz

9. ~do nr 7
2

2011-03-16 17:49:49

Akurat jeżeli chodzi o net to z jakością walnołeś jak kulą w płot. działanie netu zależne jest od lokalizacji, odległości od nadajnika, jego obciążenia.

Odpowiedz

8. ~
0

2011-03-16 17:47:45

Dali, ale niestety jak zwykle jest kruczek. W tym przypadku z ważnością od uruchomienia.

Odpowiedz

6. ~
0

2011-03-16 17:33:40

Korzystam z netu w P4 i dziala,chociaz to ,prowincja,Olsztyn-w rezerwie mam Ga-Ga,i tez dziala(i nie widać lepszych cen np.za 100mb czy 300mb).w Warszawie brudno od parad wiec tam walzuje marnota w powietrzu!!

Odpowiedz

5. ~bb
1

2011-03-16 17:28:19

A u mnie Play świetnie a Era i Orange kijowo, zależy od wsi

Odpowiedz

4. ~Ola
-1

2011-03-16 17:21:43

Ja mam w Play internet - to jest dopiero tragedia!!!!! Moze tanio ale place za cos co nie dziala prawie wcale, no moze w Wawie jak nie maja awarii- porazka. Dobrze, ze juz mi sie konczy umowa i spadam do Ery. Wole zaplacic wiecej i miec pewnosc, ze moge kozystac wtedy kiedy tego optrzebuje a nie wtedy kiedy Play laskawie sie zaloguje.

Odpowiedz