DAJ CYNK

Dialog: usługi hostingowe dla biznesu

23.08.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1433

Ważne 0

0

Dialog wprowadza do oferty dla klientów biznesowych usługi hostingowe.

Dialog wprowadza do oferty dla klientów biznesowych usługi hostingowe.

Hosting to zdalne udostępnienie przez operatora części powierzchni dyskowej pod usługi niezbędne w każdym nowoczesnym biznesie, takie jak: poczta elektroniczna, FTP czy strony internetowe. Oferta skierowana jest do klientów, którzy mają duże wymagania z zakresu stabilności działania, dostępności i bezpieczeństwa danych przechowywanych na dysku, ale nie mają możliwości technicznych pozwalających na uruchomienie usługi na własnej platformie. Nowa usługa DIALOGu dostępna jest w dwóch wersjach: podstawowej i rozszerzonej.
W wersji podstawowej klient może wybrać jeden z czterech wariantów usługi hostingowej w zależności od powierzchni dyskowej (2,5,10,20 GB). Ponadto ma zagwarantowany całodobowy system backupu pozwalający na odzyskanie kopii danych do 7 dni wstecz. Abonent może czuć się bezpiecznie dzięki zapewnionej ochronie antywirusowej i antyspamowej. Dodatkowa zaleta to limit transferu danych nałożony tylko na połączenia wychodzące. Połączenia przychodzące nie mają żadnych ograniczeń. Każdy użytkownik korzystający z usługi ma również zapewnione wsparcie techniczne. Komfort wyboru podnosi możliwość bezpłatnego przetestowania usługi przez 14 dni.

Rozszerzona wersja usługi - to podstawowa funkcjonalność wzbogacona o funkcjonalność dodatkową na podstawie indywidualnych ustaleń z klientem. Abonent może wybierać spośród takich funkcjonalności, jak: pozycjonowanie stron, dzierżawa serwera, na którym będą utrzymywane wyłącznie usługi danego klienta czy rejestracja domeny.

Źródło tekstu: Dialog

Komentarze
Zaloguj się