DAJ CYNK

Dialog: Nowa promocja telefoniczna na liniach TPSA

08.02.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7670

Ważne 3

0

Abonament już od 27,99 zł z zachowaniem aktualnego numeru telefonu, zróżnicowane pakiety minut, naliczanie sekundowe i atrakcyjne ceny połączeń, a także rabaty na opłacie instalacyjnej i abonamentowej - to nowa promocja Morze korzyści dla klientów indywidualnych na liniach TPSA, którą Telefonia Dialog uruchomiła wraz z początkiem lutego.

Abonament już od 27,99 zł z zachowaniem aktualnego numeru telefonu, zróżnicowane pakiety minut, naliczanie sekundowe i atrakcyjne ceny połączeń, a także rabaty na opłacie instalacyjnej i abonamentowej - to nowa promocja Morze korzyści dla klientów indywidualnych na liniach TPSA, którą Telefonia Dialog uruchomiła wraz z początkiem lutego.

Lepsza Domowa wraz z promocją Morze korzyści to cztery profile telefoniczne: Po godzinach z pakietem 1500 minut do wykorzystania w dni robocze od godz. 18.00 do 8.00 oraz wieczorami lub w weekendy, z pakietem 30 lub 150 minut na połączenia lokalne i międzystrefowe bądź bez pakietu minut. W zależności od potrzeb klienta i wybranego profilu telefonicznego, miesięczne opłaty abonamentowe wynoszą już od 27,99 zł. Z kolei najwięcej korzyści klient uzyskuje wybierając profil Po godzinach z miesięcznym abonamentem za 44,90 zł.

Za uruchomienie usługi w promocji abonent zapłaci tylko 1,23 zł (zamiast 99,81 zł w ofercie standardowej). Ponadto, w ramach nowej promocji w profilu bez pakietu minut klient otrzyma 30 minut miesięcznie na połączenia lokalne, strefowe i międzystrefowe przez 6 pierwszych okresów rozliczeniowych.

Morze korzyści Dialogu skierowane jest do klientów indywidualnych (nowych i obecnych) z aktywną linią Telekomunikacji Polskiej S.A. W ramach promocji, która potrwa do 31. grudnia, abonenci mogą podpisać umowę lojalnościową na 24 miesiące. Dodatkowo, wraz z usługą telefoniczną, klienci skorzystać mogą z oferty internetowej Dialogu na liniach TPSA oraz z nowej telefonii komórkowej Diallo.

Źródło tekstu: Dialog

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Klient
0

2011-03-07 20:40:48

Zapraszam do zapoznania się z artykułami: Artykuł styczniowy: http://www.mmbydgoszcz.pl/305627/2011/1/15/dialog-z-domokrazca?c ategory=news Artykuł marcowy: http://www.mmbydgoszcz.pl/362183/2011/3/7/dialog-czy-monolog?cat egory=news

Odpowiedz

21. ~
0

2011-02-10 12:22:09

@20- jeśli chodzi o linie telefoniczną to wszystko jest ok, ale gdyby tak porównać ceny neta to Tp oferuje chyba zdecydowanie więcej możliwości- od dodatkowych gadżetów, po możliwość testowania jakości etc.

Odpowiedz

20. ~
0

2011-02-09 21:41:41

ceny są takie: 1. Lepsza Domowa -27,99 zł - 30 minut na stacjonarne przez pierwsze 6 miesięcy. 2. Lepsza Domowa 30 -33 zł, w ramach abonamentu pakiet 30 minut na połączenia lokalne, strefowe i międzystrefowe 3. Lepsza Domowa 150 -44,90 zł w ramach abonamentu pakiet 150 minut na połączenia lokalne, strefowe i międzystrefowe, 4. Lepsza Domowa Po godzinach - 49,90 zł, 1500 minut do wykorzystania w dni robocze w godzinach od 18.00 do 8.00 oraz całe weekendy i święta do wszystkich operatorów sieci stacjonarnych. W umowach czas nieokreślony abonamenty wynoszą odpowiednio: 34zł, 39zł, 55,01 zł, 59 zł.

Odpowiedz

19. ~
0

2011-02-09 21:21:21

ad 18: zapomniałeś dopisać, że mówią że TP SA to firma francuska, a oni to 100% polska firma.

Odpowiedz

18. ~Dawid
0

2011-02-09 14:30:59

Najlepsze są ich praktyki marketingowe. Podają się za biuro informacji telefonicznej, czy coś w tym stylu, bo nazwy już nie pamiętam. Mówią, że TP rezygnuje z Twojego starego pakietu i będę płacił więcej... jednak przechodząc do Dialogu mogę za 28 miesięcznie... Skandal. Powiedziałem Pani, że dziękuję, a ona z buzią do mnie, że będę płacił więcej. Jak zadzwoni raz jeszcze to spiszę dokładne dane i składam skargę.

Odpowiedz

17. ~
0

2011-02-09 12:54:27

@ 9 faktycznie tak jest, ale poza tym to jednak ceny TP są dość konkurencyjne- przynajmniej po tych ostatnich obniżkach.

Odpowiedz

16. Rezo
0

2011-02-09 07:27:40

GaduAirowiec, nie każdy może zrezygnować. Osoby które mają Neostrade po rezygnacji z telefonu stacjonarnego zmuszane są do płacenia 29 zł miesięcznie za utrzymanie łącza...

Odpowiedz

15. ~GaduAirowiec
0

2011-02-08 23:07:32

A ja powiedziałem DOŚĆ! Zrezygnowałem z tradycyjnego telefonu stacjonarnego na rzecz telefonu internetowego voip! Polecam wszystkim posiadającym interent kablowy od operatorów niezależnych od TP/Netii/Dialogu przeniesienie numeru stacjonarnego do operatora voip. Będzie nawet 10 razy taniej niż abonament socjalny. Polecam etelefonia.pl

Odpowiedz

14. ~tl111
0

2011-02-08 22:51:07

Wnusiu, przypomnij dziadziowi co to są rozmowy międzystrfowe i lokalne bo już mu uleciało z pamięci.

Odpowiedz

13. Rezo
0

2011-02-08 21:35:25

*12, mam od wielu lat abonamnet w Dialogu i żadne oszustwo mnie nie spotkało. Więc nie wiem za bardzo na jakiej podstawie twierdzisz że mają być jakieś oszustwa w przyszłości. Ludzie czytajcie regulaminy promocji zanim coś podpiszecie. Jeśli operator zawinił to na pewno wygracie w spór. Akwizytorzy każdego operatora nie mówią całej prawdy o ofercie, która zapisana jest w regulaminie. Trzeba uważać, zawsze.

Odpowiedz

12. _przemko_
0

2011-02-08 20:06:54

ad 11. To przykra prawda, ale tak było jest i będzie u tego operatora.

Odpowiedz

11. ~Olsztyn
0

2011-02-08 19:39:02

Najlepszy był abonament za 17,50 Dialogu. Akwizytorzy latali i wpierali klientom, że to na cały okres umowy, a po pół roku ZONK! Abonamencik był po 6 miechach za 35 zł! Biedni ludzie myśleli, że zaoszczędzą na telefonie, regulaminu nie dostali i *** Do UKE trafiło tyle skarg wtedy .... Ten sam trick handlowcy będą stosować i tutaj - że niby 30 min. na cały okres umowy. Dialog uwielbia dawać coś na 6 miesięcy, a potem to zabiera.

Odpowiedz

10. ~fgh
1

2011-02-08 18:32:52

Zdecydowanie o czymś nie wiesz, asd :)

Odpowiedz

9. ~
1

2011-02-08 18:27:59

nie można mieć samej neostrady, jeśli nie masz telefonu stacjonarnego to jesteś zmuszany do płacenia pustej opłaty 29 zł miesięcznie za utrzymanie łącza. Takie rzeczy tylko na łączach TP

Odpowiedz

1

2011-02-08 18:01:56

~asd Masz racje, nie wiesz o czymś;)

Odpowiedz