DAJ CYNK

Dialog: nowa promocja na Internet i telefon

03.08.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2980

Ważne 0

0

Od 3 sierpnia Dialog wprowadza nową promocję na pakiet usług Internetu i telefonu, dostępną dla klientów indywidualnych i biznesowych, w ramach własnej sieci.

Od 3 sierpnia Dialog wprowadza nową promocję na pakiet usług Internetu i telefonu, dostępną dla klientów indywidualnych i biznesowych, w ramach własnej sieci.

W nowej promocji operatora klienci mogą zdecydować się na jeden spośród czterech wariantów szerokopasmowego internetu i wybrać jedną z dwóch opcji telefonicznych. Dodatkową zaletą nowej promocji są zniżki na opłatach abonamentowych oraz instalacyjnych. Klient otrzymuje je w zamian za nierozwiązywanie umowy przez dwa lata, a wybierając e-fakturę - opłaty instalacyjne za dostęp do usługi internetowej i telekomunikacyjnej wynoszą tylko 10 zł. Rabaty na opłatach abonamentowych za usługi internetowe i głosowe są natomiast uzależnione od wybranego profilu taryfowego.

Nowa oferta DIALOGu będzie także dostępna w technologii światłowodowej na obszarze realizowanego przez operatora projektu: "Wdrożenie innowacyjnych usług w oparciu o sieć dostępową w technologii pasywnej sieci optycznej PON". Już w IV kwartale bieżącego roku mieszkańcy wybranych osiedli w Lubinie, Legnicy, Łodzi, Wałbrzychu i Wrocławiu będą mogli korzystać z nowoczesnych usług telekomunikacyjnych i multimedialnych dostarczanych do domów bezpośrednio światłowodem.

Promocja potrwa do 31 grudnia 2010 r. Mogą z niej skorzystać nowi i dotychczasowi abonenci w ramach własnej sieci Dialogu.

.

Źródło tekstu: dialog

Komentarze
Zaloguj się
16. ~PWE
0

2010-08-29 18:07:44

Witam. Wie ktoś moze czy ta oferta jest dostepna? Na stronie dialogu nic takiego nie widze... A niby od 3 sierpnia miala byc... :/ Dzieki za info.

Odpowiedz

15. ~kania
0

2010-08-04 20:38:48

po co szybki net, jak strony się powoli otwierają. Dialog to firma podwórkowa.

Odpowiedz

14. ~pam
0

2010-08-04 20:37:44

miałem net z dialogu 9 lat i zrezygnowałem, bo pingi były marne, strony nie chciały sie otwierać itd. poza tym Dialog jest drogi.

Odpowiedz

13. ~
0

2010-08-04 10:36:59

HEHE ^^ ogolnie, PLAY, jesli ktos czyta te newsy to faktycznie trzeba moim przedmowca racje przyznac - wszedzie cos napiszesz ale nic konkretngeo, takze ja glosuje za tym, abys zostal oficjalna maskotka TELEPOLIS.PL!! nareszcie odpowiednia dla Ciebie funkcja - elokwentny i malo ... :) wiadomo.

Odpowiedz

0

2010-08-04 09:31:24

To drogo, za 10Mb/s + telefon zapłacę:60+44,90=104,90zł. Wolę płacić tylko za internet 10Mb/s za 59zł a telefon VoIP za 3zł miesięcznie:)

Odpowiedz

11. ~Maq
0

2010-08-04 00:54:34

@9 - mirekb, nie przesadzaj nie wieloletnie zaległości, bo ile tak naprawdę wlr i bsa jest dostępne na rynku, będzie dopiero ze 3 lata. Ale fakt faktem, jako klient dialogu wolałbym jednak aby został on przejęty przez Polkomtela, a nie przez jakąś tam Netię.

Odpowiedz

10. ~qqq
0

2010-08-03 23:57:14

PLAY - naprawdę, nie musisz wypowiadać się w KAŻDYM temacie, zwłaszcza jak odstawiasz taką żenadę... W szkole spałeś, że nie wiesz gdzie miedź jest w Polsce, tym samym KGHM, czyli właściele Dialogu, ergo: ich własna sieć...

Odpowiedz

9. ~
0

2010-08-03 21:50:14

polkomtel gdyby łyknął dialog nadrobiłby wieloletnie zaległości w wrl,bsa..uda sie czy nie?mirekb

Odpowiedz

7. PLAY
-1

2010-08-03 19:59:41

6@ Sądzę że nie, bo zwierzę jest jak bot, nierozumne, nie potrafiło by się zalogować i wpisać opinię. Więc proszę Cię daruj sobie takie teksty człowieku.A propos ryczenia i dawania mleka, moja mućka ryczy a daje do syta mleka, nie przepijesz go. :-D

Odpowiedz

6. ~
1

2010-08-03 19:52:15

play! krowa która dużo ryczy mało mleka daje. Idealnie wkomponowujesz się w to znane mądrym ludziom przysłowie.

Odpowiedz

5. PLAY
-2

2010-08-03 19:47:30

3@ Rzeczywiście chodzi o Lubin, pomyłka z mej strony ;).4@ Wnoszą, tylko inni nie mają argumentów by się z nimi pokryć.Pozdrawiam.

Odpowiedz

4. ~:)))
0

2010-08-03 19:39:19

Dokładnie tak, chodzi o Lubin. Play tak często zabierasz głos w komentarzach a tak rzadko Twoje teksty coś wnoszą do dyskusji.

Odpowiedz

3. SirmarK
1

2010-08-03 19:19:30

#1. Sadze, ze jednak chodzi o Lubin.

Odpowiedz

2

2010-08-03 19:06:52

@2 - trochę geografii nie zaszkodziłoby się poduczyć :)

Odpowiedz