DAJ CYNK

DialNet Mobilny, czyli mobilny Internet w Dialogu

21.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5

Ważne 0

0

DialNet Mobilny umożliwia korzystanie z Internetu przy pomocy dedykowanej karty SIM i modemu. Oferowana przez Dialog maksymalna prędkość transmisji to aż 21 Mb/s.

DialNet Mobilny umożliwia korzystanie z Internetu przy pomocy dedykowanej karty SIM i modemu. Oferowana przez Dialog maksymalna prędkość transmisji to aż 21 Mb/s.

Usługa występuje w dwóch wariantach: DialNet Mobilny Standard - z limitem 250 MB danych i DialNet Mobilny Max- z limitem 1,5 GB danych. Operator oferuje szybki transfer danych - do 21 Mb/s, w przypadku korzystania z modemu, który taki transfer zapewnia. Transmisja danych realizowana jest w oparciu o nadajniki Polkomtela.

W ofercie promocyjnej klient zyskuje podwojenie miesięcznych limitów danych wynikających z taryfy DialNet Mobilny bez zmiany opłat abonamentowych. Abonent co miesiąc otrzymuje ekstra nawet 1,5 GB danych. DialNet Mobilny Standard z pakietem 500 MB można mieć w promocyjnej cenie za 29 zł miesięcznie, a DialNet Mobilny Max z limitem 3 GB - za 49 zł.

Dodatkową zaletą dla korzystających z promocji są zniżki na opłacie aktywacyjnej (19 zł przy umowie na 24 m-ce) i na zakup modemu (modem USB Huawei E1750). Dostępne są dwa warianty umowy - na 12 i 24 miesiące.

Usługa DialNet Mobilny wraz z promocją skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów indywidualnych i biznesowych. Dotychczasowi klienci stacjonarnych usług internetowych Dialogu otrzymują ekstra bonus w postaci podwojenia limitu danych w usłudze mobilnego dostępu do Internetu.

Źródło tekstu: Dialog

Komentarze
Zaloguj się