DAJ CYNK

Diabelski Red Bull Mobile

05.08.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7904

Ważne 0

0

Jutro, czyli 6. sierpnia, podczas Red Bull X-Fighters w Poznaniu, P4 zaprezentuje ofertę Red Bull Mobile. Mały, acz smakowity szczegół, jest już znany.

Jutro, czyli 6. sierpnia, podczas Red Bull X-Fighters w Poznaniu, P4 zaprezentuje ofertę Red Bull Mobile. Mały, acz smakowity szczegół, jest już znany.

Numery w ofercie Red Bull Mobile zaczynały się od 666 6. Numerację tę P4 uzyskało w lutym.

O ofercie Red Bull Mobile szerzej pisaliśmy w tej wiadomości i tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
39. ~ciele nie byk
0

2011-08-22 19:32:27

tydzień temu wysłalem maila do centrum obslugi redbull. dziś, mija 7 dni, a na skrzynce zobaczyłem w końcu potwierdzenie zgłoszonej sprawy, a chwilę później odpowiedź, że wszelkie warunki i szczegóły korzystania z redbull mobile będą znane 2 wrzesnia... i po co ten cały zgiełk? przecież w ten sposób to jest stzrelanie sobie samemu w stopę. co za durne podejście do klientów...

Odpowiedz

38. ~robson
0

2011-08-08 09:08:57

Smakowity szczegół?! :) 666 he he. A gdzie tu smak?

Odpowiedz

37. ~robson
0

2011-08-08 09:07:43

Miałem jeden powód żeby tym się nie interesować bo "red bull". A teraz mam drugi: "666". Diabelski pomysł? Dziecinada.

Odpowiedz

36. ~
0

2011-08-07 16:05:45

co innego gdy znajomi dzwonili a po Twoim przejsciu do plaja - przestali, a ci, co od zawsze tak robili. Chyba widac roznice :-P

Odpowiedz

35. ~
0

2011-08-07 08:49:01

@34. UKE dokładnie wie jakie stawki pobiera Play za połączenia do siebie, gdyż sama je ustalała w porozumieniu z UE (dokładniej jedną z Komisji Europejskich). Niestety nie ma wpływu na to jakie opłaty za dzwonienie do Play pobiera twój operator. Jeżeli uważasz, że są one zawyżone to zgłaszaj sprawę do UOKiK. Ja bym tak zrobił, ale zawyżone stawki z TT, Orange POP&GO oraz Simplusa mi nie przeszkadzają. Większość znajomych albo jest w Play, albo ma abonament u W3 z minutami wliczonymi także do Play.

Odpowiedz

34. ~
-2

2011-08-06 16:58:33

33 A wada jest taka że jak już ma tego Play-a, to dzwoni z byle powodu, gada godzinami i powtarza się :)?

Odpowiedz

33. ~
2

2011-08-06 16:52:52

31@ to współczuć znajomych. Ja miałem takich jeszcze jak Play nie było. Też dawali cynk abym ja dzwonił mimo, że nie miałem w tym interesu. W końcu przestałem oddzwaniać to SMS puszczali też przestałem odpisywać. Problem się skończył. Sknera i wyzyskiwacz zawsze będzie. Nie ważne czy masz w Play czy nie. Czemu to ja mam dzwonić nie w swojej sprawie. To jakaś paranoja. Lepiej zmień znajomych. Zaleta Play jest taka, że jeśli ktoś nie ma w Play to nie dzwoni w byle jakiej sprawie tylko w konkretach i to krótko a nie powtarza się ze 3 razy.

Odpowiedz

32. ~
2

2011-08-06 15:11:09

31. Ktoś ma do Ciebie interes i Ty oddzwaniasz? LOL

Odpowiedz

31. ~
-3

2011-08-06 14:57:55

po przejsciu do play moje rachunki wzrosly. Kiedys do mnie ludzie dzwonili a teraz ja musze oddzwniac, bo znajomi nie dzwonia bo drogo i tylko sms lub strzalke puszczają a ja oddzwaniam. Radze rozwazyc migracje do play. Zasieg duzo gorszy a na plusie czasem nie mozna sie dodzwonic, bo siec zajeta

Odpowiedz

30. ~
0

2011-08-06 14:32:07

Ret Bul Mobile górą!!!

Odpowiedz

29. ~ziut
-2

2011-08-06 14:26:02

play to wogole nie ma zasiegu, ja bym sie pokusil o stwierdzenie ze ta siec nie istnieje... :]

Odpowiedz

28. rablosik
0

2011-08-06 12:33:44

20-g..no prawda mialem ten numer kilka lat w simplus potem przenioslem do play i z tego co widze teraz wiecej ludziow drynd niz mialem w plusie a wiec niesciemniaj mi tu

Odpowiedz

27. Xartam
-3

2011-08-06 12:20:37

o ile w ogóle złapie się zasięg w tym całym play. A zasięg jest tragiczny nawet w takim mieście jak Poznań.

Odpowiedz