DAJ CYNK

Dell Streak - znamy już ceny na Wyspach

04.06.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Jedno z dziwniejszych urządzeń ostatnich miesięcy - Dell Streak, czyli połączenie telefonu i tabletu - trafi 4. czerwca do brytyjskich sklepów. Znane są już jego ceny zarówno przy podpisaniu umowy z operatorem, jak i na wolnym rynku.

Jedno z dziwniejszych urządzeń ostatnich miesięcy - Dell Streak, czyli połączenie telefonu i tabletu - trafi 4. czerwca do brytyjskich sklepów. Znane są już jego ceny zarówno przy podpisaniu umowy z operatorem, jak i na wolnym rynku.Dell Streak sprzedawany będzie ba Wyspach zarówno przez operatora O2, jak i przez Carephone Warehouse - detalistę sprzedającego telefony i urządzenia mobilne.

Przy podpisaniu umowy z operatorem i wyborze abonamentu za 25 funtów, Dell Streak dostępny będzie za darmo. Przy zakupie urządzenia na wolnym rynku trzeba będzie się liczyć z wydatkiem 429 funtów.

Za tą cenę otrzymujemy m.in. telefon wyposażony w ekran o przekątnej aż 5 cali i rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli), aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix oraz łączność 3G, HSDPA oraz WiFi. Szerzej o urządzeniu pisaliśmy w tej oraz tej wiadomości.

Tymczasem główny rywal Della Streak - iPad - nie jest póki co dostępny w ofercie operatorów. Jedyne co, to w wybranych europejskich sieciach (np. brytyjskich O2, Orange oraz Vodafone) można zakupić, bez dodatkowych zobowiązań, plan taryfowy przeznaczony dla iPada i zawierający określoną liczbę megabajtów.

Samo urządzenie należy natomiast zakupić u Apple oddzielnie. Jego ceny wynoszą od 429 (za wersję 16 GB z WiFi) do 699 funtów (wersja 64 GB z WiFi i 3G). Mimo tak wysokiej ceny (w USA od 499 do 829 dolarów), od chwili premiery iPada, czyli od 3. kwietnia, na całym świecie sprzedano już ponad 2 mln tych urządzeń.

Źródło tekstu: gsmarena, wł

Komentarze
Zaloguj się