DAJ CYNK

Dedykowane taryfy dla iPadów w Orange

22.11.2010

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1769

Ważne 0

0

Orange ogłosił, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy zaoferuje swoim polskim klientom plany taryfowe dedykowane urządzeniom iPad.

Orange ogłosił, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy zaoferuje swoim polskim klientom plany taryfowe dedykowane urządzeniom iPad.

Sam tablet nie będzie jednak dostępny w ofercie. Dwa tygodnie temu prezes TP, Maciej Witucki, oficjalnie zaprzeczył wprowadzeniu iPada w Orange, o czym pisaliśmy więcej w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
8. ~
0

2010-11-23 15:07:24

Przyznam szczerze ,że jestem ciekawa co Orange zaproponuje. Może nowe taryfy pojawią się tuz przed świętami? Póki co chyba pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość. Na święta zapowiedziane są też chyba bonusy w zwierzęcych taryfach.

Odpowiedz

7. ~remek
0

2010-11-22 14:55:14

@ co prawda, to prawda, ale w kieszeni nosić go nie będziesz. Tylko po co dedykowane taryfy dla ipada bez ipada? Tutaj logiczności nie widzę.

Odpowiedz

6. ~Daniel
0

2010-11-22 14:44:59

Ja rowniez uważam ze dla mnie osobiście iPad jest lepszy od Galaxy Tab, ze względu na wielkość wyświetlacza. Zamiast netbooka w podróż wziasc w sam raz, np. Coś sprawdzić w necie, ogladnac film w podróży (lżejszy i wygodniejszy od netbooka)

Odpowiedz

5. Loop
0

2010-11-22 14:44:12

Orange ma już dedykowane oferty dla użytkowników iPada - co najmniej od lipca 2010. Taryfy Business Everywhere oferowane są z kartą microSIM: http://www.orange.pl/portal/map/map/corpo_inet_mobile?rp=new_cor po_internet_offer&articleId=4806374&rc=CORPO_INTERNET_OF FER Powiem więcej - na pewnej konferencji naukowej, w której brałem udział (branża chirurgii ortopedycznej) ni z gruszki ni z pietruszki natknąłem się na stoisko przedstawiciela Orange, gdzie oferowano zakup iPhone''a 4 oraz iPada (wraz z podanymi cennikami). Prezes Witucki nie musi widać znać całej prawdy, co oferują przedstawiciele jego firmy. Podobnie Plus oferował telefon iPhone 3G/3GS "poza oficjalnymi kanałami sprzedaży" dla klientów biznesowych.

Odpowiedz

4. ~galtom
0

2010-11-22 12:57:18

Nie ma urzadzen idealnych. Bo kazdy z nas ma ciut rozne potrzeby i gust. Osobiscie uwazam, ze wbrew pozorom iPad jest chyba najfajniejszym pomyslem Appla.

Odpowiedz

3. ~bzz
0

2010-11-22 12:18:33

Co jak co, ale iPad jest o wiele mniejszy i lżejszy od jakiegokolwiek netbooka. Na żadnym też nie popracujesz 10 godzin bez ładowania (i wymieniania baterii oczywiście).

Odpowiedz

2. ~hmm..
0

2010-11-22 11:03:57

raczej wątpie bo nosic taki sprzet przy sobie to nielada wyzwanie..:) galaxy tab jeszcze ujdzie ale ipad i jego gabarytów tablety chyba u nas furory nie zrobią..

Odpowiedz

1. ~rasta
0

2010-11-22 10:59:29

a sa jakies inne tablety w orange''u? ciekaw jestem, czy takie urzadzenie moze jakos zrewolucjonizowac rynek mobilny.

Odpowiedz