DAJ CYNK

Darmowy NaviExpert na Wszystkich Świętych

27.10.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2664

Ważne 0

0

Od 29. października do 2. listopada NaviExpert wprowadzi bezpłatny dostęp do swojej nawigacji. Osoby, które zdecydują się w tym okresie skorzystać z aplikacji NaviExpert, będą miały możliwość wykorzystania wszystkich oferowanych przez nią funkcji. Nawigację będzie można pobrać ze strony internetowej producenta.

Od 29. października do 2. listopada NaviExpert wprowadzi bezpłatny dostęp do swojej nawigacji. Osoby, które zdecydują się w tym okresie skorzystać z aplikacji NaviExpert, będą miały możliwość wykorzystania wszystkich oferowanych przez nią funkcji. Nawigację będzie można pobrać ze strony internetowej producenta.

Aplikacja będzie odkodowana od piątku 29. października od godziny 9 do wtorku 2. listopada do godziny 12. Aplikację nawigacyjną NaviExpert będzie można pobrać ze strony: naviexpert.pl.

Źródło tekstu: NaviExpert

Komentarze
Zaloguj się
19. ~n0body
0

2010-11-02 12:27:42

Marketingowa ściema. Łączyłem się z Naviexpertem kilka razy przez ten weekend. Za każdym razem zamiast nawigacji widziałem monit z informacją o konieczności ''opłacenia abonamentu''. Miało działać do dzisiaj do 12:00. Jadąc do pracy spróbowałem czy może da się jeszcze jakoś fajnie ominąć warszawskie korki. D.pa, nic z tego.... ściema ściema ściema...

Odpowiedz

18. tespos
0

2010-11-01 20:29:50

W Erze można testować tę aplikację przez tydzień za darmo :)

Odpowiedz

17. ~atomfx
0

2010-10-29 09:49:59

Akcja Znicz a Ty coś komuś daleś za darmo jak coś zrobiłeś. Za darmo może pójdź do pracy, napisz jakiś program, potem wysłuchaj opini że to co zrobiłeś jest do poprawki. zarwij kilkanaście jak nie kilkadziesiąt nocek. A na koniec pochwala kierownictwa i tyle i nawet jak by Ci zaproponowali premię obiecaj że jej nie przyjmiesz. Tylko dla tego że nawigacja musi być za darmo. Uwież za darmo lub bez interesownie nic niema. Nokia maps nie jest dawana bez interesownie. musisz mieć tel NOKIA. GooGLE maps musisz miec androida a navi to tylko przynęta

Odpowiedz

16. WitekT
0

2010-10-28 14:37:13

wlochaty: u mnie działa...

Odpowiedz

15. ~wlochaty
0

2010-10-28 14:26:20

Poprawcie odsyłacz do strony naviexpert.pl bo nie działa :).

Odpowiedz

14. ~Raf
0

2010-10-28 10:59:04

OVI to się sprawdza za granicą, bo jest darmowe, a w kraju są lepsze nawigacje jak NE.

Odpowiedz

13. ~
0

2010-10-27 22:37:51

Navigacja noki sprawdza sie ale w miescie.Po za potrafi pokierowac lasem albo nieutwardzonym polem rolnym!Naviexpert to inna bajka.Idealny lektor ktory niespoznia sie jak w nokii.No i NE pikazuje np remont drogi z radomi do wiesiawy.

Odpowiedz

12. ~Seven
0

2010-10-27 22:17:47

Chyba się wszyscy wzięli za ściąganie NE, bo serwery leżą i nie oddychają :).

Odpowiedz

11. Hose
0

2010-10-27 20:12:02

7@ - Polski język, trudny język ;-) Czytanie czegoś takiego boli. Nawigacja dobra i darmowa, szkoda tylko że na tak krótki okres czasu.

Odpowiedz

10. ~
0

2010-10-27 19:58:03

a na blackberry też? dla klientów nie-Orange?

Odpowiedz

9. ~
0

2010-10-27 19:25:42

#6.Nie zdąźyli nanieść na mapie źe rura pękła i ulica jest zamknięta ha.ha

Odpowiedz

8. ~R
0

2010-10-27 19:23:21

Powiem dokładniej, w NE masz większość aktualnych remontów naniesione i jeśli trasa jest nieprzejezdna to nią nie prowadzi. W OVI niestety takiego luksusu jeszcze nie ma. Sprawdź czy czasem na ostatnich mapach w OVI nie prowadzi Prostą, która jest teraz zamknięta gdzie zaczęły się roboty do budowy metra i jakbyś nie aktualizował to będzie Cię tamtędy prowadzić.

Odpowiedz

7. ~
0

2010-10-27 19:09:47

@6 tylko te mapy trzeba aktłalizować bo masz stare i bez neta przez modół GPS chodzi przyzwoicie na Nokji N82

Odpowiedz

6. ~R
0

2010-10-27 18:54:47

tylko że np OVI MAPY prowadzą zamkniętą Dźwigowa w Warszawie :), co to za nawigacja :)

Odpowiedz