DAJ CYNK

Darmowy Internet w placówkach Poczty Polskiej

25.08.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4284

Ważne 9

5

Przez najbliższe trzy miesiące w 100 placówkach Poczty Polskiej, zlokalizowanych w górach, dużych miastach i ich okolicach klienci będą mogli skorzystać z darmowego, bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Przez najbliższe trzy miesiące w 100 placówkach Poczty Polskiej, zlokalizowanych w górach, dużych miastach i ich okolicach klienci będą mogli skorzystać z darmowego, bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Dostęp do każdego hot-spotu jest możliwy, jeśli użytkownik wyrazi zgodę na wyświetlanie reklam na ekranie swojego urządzenia mobilnego. Z usługi będą mogły skorzystać zarówno osoby, które przyjdą skorzystać z usług Poczty Polskiej, ale również inne osoby znajdujące się w zasięgu hot spotu.

Aby skorzystać z darmowego Wi-Fi wystarczy wybrać w swoim mobilnym urządzeniu sieć o nazwie "Poczta Polska", bez konieczności wpisywania dodatkowych haseł. Co jakiś czas na ekranie urządzenia klienta wyświetlana będzie reklama, która sfinansuje dostęp do sieci.

Dostęp do Internetu za darmo w placówkach to efekt współpracy Poczty Polskiej z siecią telefonii Plus oraz firmą Moben, rozwijającą metody wyświetlania reklam. Pilotażowy program potrwa do 18. listopada.

Pełna lista placówek objętych programem znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Poczta Polska

Komentarze
Zaloguj się
30. ~CAT
0

2014-08-27 13:17:33

najpierw pozamykali placówki w górach a teraz chcą w pozostałych robić internet..........to głupota....

Odpowiedz

29. ~Kuzyn1920
-2

2014-08-26 13:59:50

@28 dokładnie. Dają ~ bierzmy! Niechcemy to nikt Naszych urządzeń samczynnie do Wi-Fi niepodłączy. Kasy niechcą, peselu itp też nie, więc poco marudzić. Jak dla mnie świetna inicjatywa Polkomtela! Brawo ! Jest WOPR TOPR GOPR Poczta Polska czekam na więcej państwowych instutucji. Państwo Polskie cena zawsze nie interesowała, JAKOŚĆ~tak. Pozatym, inwestujemy w siebie. Polkomtel z ZSZ na czele to POLSKA sieć! Nie napychamy kabzy Francuzom czy Niemcom! Oby tak dalej!

Odpowiedz

2014-08-26 06:39:55

Nie ma co narzekać, jeśli komuś się ta usługa nie podoba, to niechaj nie korzysta - proste. Ja wolę stać w kolejce i korzystać z internetu, niż stać w kolejce i nie korzystać z netu. Proste.

Odpowiedz

27. ~misiek
1

2014-08-26 06:31:28

Poczta to wory.

Odpowiedz

1

2014-08-26 06:16:44

to powinien być standard od kilku lat a nie "testy w ograniczonej liczbie placówek" :-(A do narzekających na Pocztę prawda że polecony piorytet potrafi iśc 8 dni do adresata, prawda że emeryci nie umieją płącić rachunków gdzie indziej i kolejki sa strasznie długie bo nikt nie pomyślał by rozdzielić okienkami usługi finansowe od pocztowych ale INPOST wcale nie jest lepszy - przesyłki odbierane w mięsnym a awizo niby z sądu a to tylko pisemna odpowiedź na reklamację z T-mobile :P - żal z tą firemką od zacinających się paczkomatów nieposiadającej placówek z prawdziwego zdarzenia.

Odpowiedz

2

2014-08-25 23:46:02

Przy dzisiejszych pakietach internetowych, to ich wifi całkiem traci sens. Sam korzystam z poczty bo to wygoda, odbieram przesyłkę kiedy ja chcę, a nie kiedy kurierowi pasuje. Ale mimo to, to wifi mnie nie przekonuje. Pewnie za ten eksperyment zapłacą klienci Plusa - nie ma przecież darmowych obiadów.

Odpowiedz

24. ~jarek
0

2014-08-25 23:28:21

Szkoda że nie ma Szczecina , czasem korzystam z okolicznej poczty jak chcę zrealizować awizo , a tam prawie zawsze kupa emerytów , że kolejka czasem na 20 minut to by i net się przydał , chociaż mam tablet z modemem HSPA+ z OFNK.

Odpowiedz

23. ~pabloki
0

2014-08-25 21:13:48

to jakiś popieprzony pomysł.

Odpowiedz

22. ~MAxx
0

2014-08-25 19:23:42

A czy w Czeladzi- Piaskach będzie?

Odpowiedz

21. ~vini
0

2014-08-25 18:18:29

@12 Izabelin C to jest CITY ;-)

Odpowiedz

20. ~
0

2014-08-25 17:07:52

19, konkurencja tak działa

Odpowiedz

19. ~Punk
0

2014-08-25 17:04:50

Poczta ma swoje plusy i minusy, ale ostatnio byłem w szoku jak przyszedł mi list polecony w ciągu 11 h od nadania.Przeważnie wcześniej to czekałem minimum te 48 h albo i dłużej.

Odpowiedz

18. ~
0

2014-08-25 16:45:12

Niech skrócą kolejki, bo niestety nie każdy list można wysłać przez internet. Natomiast jeśli chodzi o paczki to kurierem już bez umowy można paczkę wysłać taniej niż na poczcie.

Odpowiedz

17. ~
0

2014-08-25 15:49:09

7,ja korzystam z poczty jak muszę wysłać polecony albo odebrać czy wysłać przesyłkę z alle, w przeciwieństwie do firm kurierskich gdzie w prawie locie odbierasz przesyłkę to jak nie odbierzesz od listonosza to możesz odebrać na poczcie, która ma najwięcej oddziałów w kraju, trochę się poprawia na tej poczcie, a taki in post wcale nie wychodzi dużo taniej niż poczta, a tylko zamieszanie robią z listami z urzędów

Odpowiedz

16. ~
3

2014-08-25 15:38:23

@14, dni były policzone od początku istnienia, tylko później zostały dodane.

Odpowiedz