DAJ CYNK

Darmowy Internet na warszawskiej Starówce

04.08.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2647

Ważne 0

0

5. sierpnia rusza darmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu na terenie warszawskiej Starówki. Operatorem sieci będzie stołeczny ratusz.

5. sierpnia rusza darmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu na terenie warszawskiej Starówki. Operatorem sieci będzie stołeczny ratusz.

Z Internetu można będzie korzystać na obszarze Traktu Królewskiego, Starego Miasta oraz części Powiśla.

Bezpłatnym dostępem do Internetu od 3 lat mogą też cieszyć się mieszkańcy Bemowa, gdzie operatorem jest urząd dzielnicy. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Urząd Miasta Warszawy, wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~mad
0

2010-08-05 21:24:13

to w wawce nie było??? w rzeszowie wifi jest już za darmo od chyba 4 lat. Teraz robią Wi Maxa - i to będzie coś, zasięg na terenie całego miasta nawet w piwnicy. Ale nie ma się co cieszyć bo wszystko co za darmo to zapchane na maxa!!!

Odpowiedz

24. ~
0

2010-08-05 16:53:24

http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/new/pliki/pdf/23136surfuj w centrum miasta.pdf

Odpowiedz

23. ~
0

2010-08-05 16:51:37

Zasięg, prędkości, zasady logowania są tutaj: http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/new/pliki/pdf/23136surfuj%20 w%20centrum%20miasta.pdf

Odpowiedz

22. ~adam
0

2010-08-05 11:20:06

eee czyli generalnie bulwersuje was to, że warszawa uruchomiła ten internet O_o albo to że o tym się tu pisze? Polacy dziwne ludy...

Odpowiedz

21. ~J
0

2010-08-05 08:41:21

Odkrycie stulecia? Wrocław ma to w standardzie od paru dobrych lat. Nie tylko w rynku, ale też w wielu innych miejscach tzw. spotkań publicznych, nie mówiąc już o polibudzie i okolicach.

Odpowiedz

20. ~
0

2010-08-05 01:01:54

Za darmo to nawet w jap.ę nie dostaniesz w tych czasach.

Odpowiedz

17. ~
0

2010-08-05 00:41:45

Po co czekać na darmowy? Można wkraść się do sąsiedniej sieci "legalnie" i mieć stabilną prędkość i nie zablokowane strony +18 xxx

Odpowiedz

0

2010-08-05 00:08:12

Ciekawe czy taki darmowy internet jest zabezpieczony loginem i hasłem. Bo pamiętam newsa co gdzieś w Europie użytkownik za brak dostał grzywnę na sprawie sądowej.

Odpowiedz

14. ~beznick
0

2010-08-05 00:06:42

Jaki darmowy, przecież to z naszej kasy..

Odpowiedz

13. ~Normalny
0

2010-08-04 22:53:10

NIE MA Internetu ŹLE, JEST Internet też NIEDOBRZE. Ciezko Wam dogodzić!!!

Odpowiedz

12. ~as
1

2010-08-04 22:40:33

Informacje o sieci Bemowo: www.bemowonet.pl /portal.php

Odpowiedz

11. Taczian
1

2010-08-04 21:57:38

Jako ciekawostkę podam fajną stronę: atlas-wifi.pl/ Czasami fajnie, jak ktoś nie zabezpiecza sieci. Albo ustawia WEP;)

Odpowiedz

10. ~janek z janek
1

2010-08-04 21:40:45

>> do 9 ja mam tez niezabezpieczoną sieć i robię to świadomie aby ktoś mógł skorzystać.

Odpowiedz

9. ~czytelnik
2

2010-08-04 21:24:54

do 7: jak tam niespodzianka. Wyjdź z laptopem gdziekolwiek w mieście przy blokach czy innych budowlach odpal wyszukiwanie sieci Wi-Fi a na pewno co najmniej jedna z nich będzie niezabezpieczona (przez nieświadomego "administratora" o ile w ogóle można tak tą osobę nazwać) Dopóki sprzedawcy nie będą informować o tym klientów będzie mnóstwo takich przypadków...

Odpowiedz

8. ~ccc
0

2010-08-04 21:16:20

> 1. a wifi to łącze radiowe nie jest przypadkiem?

Odpowiedz