DAJ CYNK

Darmowe wewnątrzsieciowe w Heyah

02.03.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 21765

Ważne 0

0

Od 2. marca Heyah wprowadza darmowe połączenia wewnątrzsieciowe w zamian za doładowanie kwotą co najmniej 30 zł.

Od 2. marca Heyah wprowadza darmowe połączenia wewnątrzsieciowe w zamian za doładowanie kwotą co najmniej 30 zł.

Każdy użytkownik korzystający z taryfy Nowa Heyah może rozmawiać ze wszystkimi w Heyah za darmo. Aby skorzystać z nowej oferty należy wysłać darmowy kod aktywacyjny *100*22#, a po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji zgłoszenia doładować konto kwotą 30 zł lub wyższą. Uruchomienie bezpłatnych połączeń zostanie potwierdzone oddzielnym SMS-em. Wysłanie kodu i doładowanie konta musi nastąpić w tym samym miesiącu kalendarzowym.

Bezpłatne rozmowy w Heyah pozostają aktywne przez 30 kolejnych dni. Po tym czasie użytkownik, aby korzystać dalej z promocji, powinien powtórzyć całą procedurę aktywacyjną.

Niezależnie od nowej promocji, użytkownicy taryfy Nowa Heyah mogą nadal korzystać z oferty Darmowe Rozmowy z Wybraną osobą w Heyah, w ramach której po aktywacji klient otrzymuje tyle dni rozmów za darmo za ile złotych doładował konto. Maksymalny okres darmowych rozmów po jednym doładowaniu to 30 dni.

Źródło tekstu: Heyah

Komentarze
Zaloguj się
790. ~BB
0

2011-02-10 15:08:24

Nie wiem dlaczego, załaduję za 30,- i nie mogę skorzystać z darmowego pakietu - Taniej do wszystkich. Co więcej raz jest, drugi raz nie ma, każą płacić 5,90.Pisze naturalnie , o sieci Heyah.

Odpowiedz

789. Lorrine
0

2010-06-29 16:39:41

Podwójnym doładowaniem nie musisz przecież doładowywać zawsze na najwyższych nominałach. Nie zmusza do tego nikt. Jest wóczas oczywiście najbardziej opłacalne, ale nie jest to wydatek przymusowy.

Odpowiedz

788. ~znawca
0

2010-04-01 09:20:10

@787. To ciekawe. Ja jakoś nie znalazłem ;(. Przy "zwykłych" doładowaniach stawki przedpotopowe: 29gr do wszystkich bez obniżek w sieci (SMS''y to dla dzieci ;] a jeden darmowy numer za doładowanie 1zł/dzień mnie nie urządza) lub zakręcone pakiety w większości płatne 5,90zł i stawka do wszystkich* wynosząca 68gr. Co prawda można skorzystać z podwojenia przynajmniej raz na pół roku, ale wtedy należy wydać 25/miesięcznie (jednorazowo nawet 175zł) a to już prawie abonament. Dodatkowo dla mnie przy niskich stawkach i powszechnym VoIP taka kwota jest trudna do "zagospodarowania" na usługi telefonii komórkowej. Szczególnie bez tanich pakietów na Internet.

Odpowiedz

787. ~
0

2010-03-30 21:34:21

Tak, dokładnie. W Heyah każdy znajdzie coś dla siebie!

Odpowiedz

786. Lorrine
0

2010-03-29 23:38:37

To właśnie o czym mówisz Semnom mi się najbardziej podobało zawsze w Heyah. Są na tyle elastyczny, ze naprawdę każdy ze swoim profilem dzwonienia jest w stanie dopasować coś dla siebie bez problemowo.

Odpowiedz

785. ~fred
0

2010-03-20 17:53:57

Karlos skonczyl pisac o tematu...

Odpowiedz

784. ~
1

2010-03-19 02:03:20

783. Tylko, że część opcji pakietowych w Heyah się wyklucza w przeciwieństwie do PF.

Odpowiedz

783. Semnom
-1

2010-03-18 23:37:44

Jak widać opcji jest mnóstwo, trzeba tylko wybrać ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Odpowiedz

782. pablo_79
-1

2010-03-18 13:37:25

W tej taryfie oczywiście są pakiety- głównie na tańsze połączenia wewnątrz sieci, czyli dają to, co w Nowej Heyah można mieć za darmo. W multipakiecie są też tańsze połączenia na numery stacjonarne i pakiet tańszych/darmowych smsów do wszystkich sieci- to jedyne oferty, których nie ma w Nowej Heyah.

Odpowiedz

781. Semnom
0

2010-03-17 23:49:18

A co powiesz o taryfie multipakiet Pablo_79? Tam też nie ma pakietów?

Odpowiedz

780. ~są pakiety!
0

2010-03-17 00:42:16

778. Nie znacie oferty Heyah.

Odpowiedz

779. Semnom
0

2010-03-16 16:24:04

@777: Czytaj proszę dokładnie. Napisałam, że tylko w kwestiach internetowych nie było od jakiegoś czasu zmian. To, że są w w pozostałych usługach to wszyscy wiemy:)

Odpowiedz

778. pablo_79
0

2010-03-16 13:27:12

Zmian było dużo i Heyah ciągle wprowadza coś nowego, ciągle rozszerza ofertę. Na razie nie ma pakietów, więc chyba bezpakietowość, czyli tanio w standardzie, jest podstawą marki. Pakiety internetowe przydałyby się w Tak Taku, gdzie jest tylko jeden- 5mb. I pakiety są tam na porządku dziennym, nawet w Hot wprowadzili pakiet sms/mms, taryfę do 3 wybranych itp.

Odpowiedz

777. ~
0

2010-03-16 11:53:46

semnom a co, mało było ostatnio zmian? darmowe rozmowy dali, obniżyli połączenia międzynarodowe... nie liczę na pakiety internetowe, ale kto wie, może mnie miło zaskoczą :) jak zwykle ;)

Odpowiedz

776. Semnom
0

2010-03-16 00:12:37

@771: sądzę, że pakiety internetowe to może być kolejny ruch Heyah, bo jak na razie tylko tam od dłuższego czasu ni się nie zmieniło. A, że Heyah świętuje swoje 6-te urodziny to szansa na zmiany jest całkiem duża.

Odpowiedz