DAJ CYNK

Darmowe połączenia przez Facebook Messengera

16.05.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10705

Ważne 8

3

Facebook Messenger zyskał kolejną funkcję - darmowe połączenia głosowe. Po testach w Kanadzie, przyszedł czas udostępnienia jej wszystkim.

Facebook Messenger zyskał kolejną funkcję - darmowe połączenia głosowe. Po testach w Kanadzie, przyszedł czas udostępnienia jej wszystkim.

Pomysł realizowania połączeń głosowych za pomocą Facebooka nie jest nowy i największy na świecie portal społecznościowy od dłuższego już czasu nad nim pracuje. Teraz wreszcie usługa stała się ogólnodostępna, możliwe, że pod wpływem prezentacji Google Hangouts.

O pośpiechu Facebooka świadczyć może miejsce ulokowania funkcji darmowych połączeń. Po wejściu w dany kontakt należy wybrać ikonkę "i" w prawym górnym rogu ekranu i dopiero tutaj szukać opcji "Zadzwoń za darmo". Obie strony połączenia muszą mieć zainstalowanego Messengera - sama aplikacja mobilna Facebooka nie wystarczy by móc choćby jedynie odebrać połączenie.

Połączenia głosowe dostępne są zarówno w aplikacji w wersji dla Androida, jak i dla iOS.

Źródło tekstu: Facebook, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. raktut
0

2013-05-17 16:26:21

większość osób używa fejsa zamiast telefonu w kontaktach międzyludzkich, i tyle szybciej mi się gada przez fejsa niż przez telefon, i co może tutaj niektórych zdziwi większość osób zna ludzi których dodaje na fb

Odpowiedz

12. ~pfff
0

2013-05-17 14:15:47

wole skype... raczej!

Odpowiedz

11. biotyt
0

2013-05-17 14:05:09

Aaaaa: Moje dobre rady: zrezygnuj z prądu, gazu, wody z wodociągów, telefonu komórkowego. Zamieszkaj w ziemiance w lesie, jedz to co znajdziesz. Może nikt Cię nigdy nie zobaczy i nie odnajdzie. A przede wszystkim przestań używać Internetu!

Odpowiedz

10. ~BKX
0

2013-05-17 13:32:12

Tak, bójcie się ,FB was śledzi, podsłuchuje, widzi co jecie, jakie macie majtki na d*** oraz zna rozmiar Waszych piersi. Pozdrawiam tych wszystkich ignorantów, dla których Wszystkie nowe rzeczy są zagrożeniem dla cywilizacji, każdy nas podgląda i wie o nas wszystko. Ja nie widzę w tym nic złego, żebym bezpłatnie mógł drugiej osobie przekazać codzienne informacje.

Odpowiedz

9. ~STACHUCHU
1

2013-05-17 09:59:46

@8 Kontakty na fejsie są jak najbardziej realne nieraz pomagają utrzymać kontakt ze znajomym który wyjechał np. za granice do pracy albo z członkiem rodziny

Odpowiedz

8. ~Aaaaa
-1

2013-05-17 09:49:36

Tylko głupki dają się dobrowolnie inwigilować przez prywatną spółkę. Mam nadzieję, że portale tego typu w końcu się ludziom znudzą i powrócą oni do normalnych (czytaj: realnych) kontaktów.

Odpowiedz

7. ~Paweł Nyczaj
0

2013-05-17 09:33:39

Niech nie zapominają o Windows Phone 8.

Odpowiedz

6. ~
3

2013-05-17 04:19:30

W Skype od dawna jest darmowo!

Odpowiedz

2

2013-05-17 01:20:17

Właśnie sprawdzałem jak to działa i coś są problemy z głosem. Dociera z bardzo dużym opóźnieniem albo nie słychać nic wogóle (obydwa telefony w tej samej sieci wifi).

Odpowiedz

4. ~Nnjutrol
1

2013-05-16 23:52:32

Co trolle,fejs dziala na kierat-nie siorbie megabajtów?!

Odpowiedz

3. danny93
1

2013-05-16 23:29:31

Za darmo? Dlaczego tak drogo???

Odpowiedz

2. ~pabloki
3

2013-05-16 23:03:59

teraz nie dosc ze maja wasze zdjecia i wypowiedzzi to jeszcze chca rozmowy. oj a potem to namierza was po glosie , na calym swiecie. orwel

Odpowiedz

1. ~pbe
2

2013-05-16 22:57:23

Szok! Za darmo, po prostu rewolucja na miarę Internetu.

Odpowiedz