DAJ CYNK

Dalszy ciąg problemów w Simplusie

19.01.2006

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 19997

Ważne 0

0

Po raz kolejny pojawiają się problemy z platformą, na której działa Simplus. Tym razem ze starą.

Po raz kolejny pojawiają się problemy z platformą, na której działa Simplus. Tym razem ze starą. O problemach z nową platformą informowaliśmy tutaj.

W nocy odbyło się wdrożenie nowej wersji platformy SICAP. Niestety efekt nie był pomyślny. Występują problemy ze sprawdzeniem stanu pakietów dodatkowych w Simplusie i MixPlusie (albo nie odsyła SMS-a, albo pokazuje zero bez daty ważności) oraz rozliczeniem połączeń z pakietów. Nie działają wiadomości typu Premium.

Użytkownicy informują nas, że podobne problemy pojawiły się dziś także na nowej platformie. Cały czas występują tam też od jakiegoś czasu trudności z wykonywaniem połączeń w godzinach wieczornych.

Na chwile obecną nie udało nam się uzyskać oficjalnego stanowiska Polkomtela w sprawie problemów.

Karty działające na starej platformie to te, które wyświetlają stan konta na wyświetlaczu. Na nowej platformie stan konta nie jest wyświetlany.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
139. ~Dodo
-1

2011-05-30 12:03:14

A co do neta za oglądanie filmików na yt to bedzie pobierać 4 9 gr

Odpowiedz

138. ~Dodo
0

2011-05-30 12:01:00

Wystarczy napisac STOP NAGRODA na nr 60328 a jak nie to zadzwon do biora obsługi bo ja mialem tak samo

Odpowiedz

137. ~kommm
0

2011-04-04 19:27:07

kolega a_lex ma racje

Odpowiedz

136. ~a_lex
0

2011-02-20 10:31:36

Odbiór tego SMSa z 60328 kosztuje 3,69 - musiałeś się zapisać do jakiegoś konkursu. Wypisz się i po sprawie - poszukaj w Internecie jaki jest SMS wypisujący.

Odpowiedz

134. ~msz13
0

2011-02-20 10:16:41

Uwaga okradają na Simplusie. Zauważyłem, że z mojego konta na Simplusie ubywa gotówki, przestałem więc doładowywać konto. Wczoraj doładowałem konto i celowo nigdzie nie dzwoniłem. Odebrałem tylko dwa SMSy numery to 7363 drugi 60328,dziś okazuje się, że na moim koncie brakuje ponad 4 zł. Wygląda na to, że operator współpracuje ze złodziejem, bo ten drugi wie kiedy na moim koncie są środki.

Odpowiedz

133. ~Tadeusz
0

2010-12-24 18:10:35

doładowałem konto za 10 zł i po 20 minutach rozmowy zostało mi na koncie 0.67 gr a nie ja wdzwoniłem tylko ktoś do mnie

Odpowiedz

132. ~aloo
0

2010-12-08 14:57:13

no chciałam zauważyć że kupiłam już drugą karte doładowującą i przychodzi sms niepoprawny telekod i mam kase w dup. zróbcie coś z tym !

Odpowiedz

131. ~Martys94
0

2010-05-06 22:15:40

Bez kitu! Chcę gdzieś zadzwonić, a tu mi pisze ''połączenie zakończone''! *** mać! :/ Coś mnie trafi zaraz..

Odpowiedz

130. ~jeromi
0

2010-03-15 20:38:47

Prawda ! Złodzieje!!! Korzystałam z pakietów internetowych regularnie ...do czasu...Wykupiłam pakiet internetowy 100mb, aktywowałam Bliski numer i zostalo mi na koncie 9,95...po połaczeniu z internetem nie dość że pobralo mi z konta zamiast z pakietu to zrobiło mi -13zł z groszami!!!! Pakiet dalej ważny (prawie miesiąc), nadal mam 82mb , bliski numer również ważny a ja nie mogę się połaczyć ani z internetem ani z Bliskim numerem !!!!!!!!!!!!!!!!! Pieprzone złodzieje...kradzież w biały dzień !!! A my na tym tracimy bo wiernie siedzimy w Plusie i nabijamy im te tłuste tyłki !!!!!! A oni mnie mają gdzieś ;///

Odpowiedz

129. ~NPK- naruszenie praw klienta
0

2010-03-12 16:34:52

No nareszcie mi pakiet aktywowali :). To ja rozumiem :D.

Odpowiedz

128. ~NPK- naruszenie praw klienta
0

2010-03-12 15:49:58

Zaczyna mnie to drażnić potrzebuje pilnie pakietu a tu nie mogę go wykupić z przyczyn technicznych :((.

Odpowiedz

127. ~Jaaaaaaaaa
0

2010-03-02 17:10:12

Ja mam to samo co karola ;/ wkur... mnie juz to ;/

Odpowiedz

126. ~obywatel
0

2010-02-27 21:48:12

Oszuści i złodzieje!

Odpowiedz

125. ~
0

2010-02-17 20:31:13

Plus spada na psy!!! Taka jest prawda mam kase na kacie na dzwonic niemoge co jest?

Odpowiedz

124. ~karola
0

2010-02-06 19:27:34

mam problem jestem od niecałego miesiaca w mixplusie. Nie moge nigdzie zadzwonic ;/ nawet do biura obsługi ;/ mam 24 zł na koncie .Moge co jedynie wysyłac sms-y.Kiedy chce wykonac połączenie wyskakuje "połączenia zakończone".Co mam zrobic?

Odpowiedz