DAJ CYNK

Czwarta edycja oferty Zetafon

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 15041

Orange przygotował nową odsłonę oferty Zetafon, w ramach której klient korzystający z oferty na kartę może uzyskać telefon komórkowy taniej niż do tej pory - dowiaduje się TELEPOLIS.PL

Orange przygotował nową odsłonę oferty Zetafon, w ramach której klient korzystający z oferty na kartę może uzyskać telefon komórkowy taniej niż do tej pory - dowiaduje się TELEPOLIS.PL

W nowej ofercie Zetafon do wyboru mamy dwa warianty umów: Zetafon Standard, gdzie podstawowym warunkiem umowy jest zachowanie aktywnego konta na połączenia wychodzące (jak do tej pory) oraz Zetafon 25 i Zetafon 50, gdzie podstawowym zobowiązaniem jest wielkość doładowań w danym cyklu rozliczeniowym. Dostępne czasy trwania umów to 24, 30 i 36 miesięcy.

W przypadku umowy według nowych zasad (Zetafon 25 i Zetafon 50), doładowania wykonane w ciągu okresu rozliczeniowego sumują się (można np. doładować 5 razy po 5 zł by spłacić zobowiązanie 25 zł). Doładowania wykonane ponad kwotę miesięcznego zobowiązania nie przechodzą na kolejny miesiąc.

W przeciwieństwie do ofert Mix, nie mamy zagwarantowanej możliwości wykonywania połączeń - w dalszym ciągu decyduje ważność konta na połączenia wychodzące wynikająca z kwoty doładowania.

Na plus nowego Zetafonu działają ceny telefonów - są one korzystniejsze niż w przypadku tradycyjnej oferty. Promowane modele przedstawiają się następująco (umowa na 36 miesięcy):

Zetafon Standard - Motorola WX395 (1 zł), ZTE S302 (1zł)
Zetafon 25 - Sony Ericsson W205 (1 zł), Motorola RAZR V3 (1 zł), Nokia 2330 classic (1 zł)
Zetafon 50 - Samsung C3050 (1 zł), Samsung S3650 Corby (149 zł), Samsung S5230 Avila (179 zł)

W ramach obu wariantów Zetafonu klienci mogą korzystać z jednej z trzech ofert prepaid: Orange POP, Nowe Orange Go lub Orange Music, z możliwością swobodnej migracji między nimi.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu