DAJ CYNK

Czerwony HTC Incredible S wkrótce dostępny w Danii

21.03.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3112

Ważne 0

0

W sklepie jednego z detalicznych sprzedawców elektroniki w Danii pojawiła się nowa wersja kolorystyczna telefonu HTC Incredible S. Czerwony, bo o tej wersji mowa, zdecydowanie wyróżnia się wśród swoich konkurentów.

W sklepie jednego z detalicznych sprzedawców elektroniki w Danii pojawiła się nowa wersja kolorystyczna telefonu HTC Incredible S. Czerwony, bo o tej wersji mowa, zdecydowanie wyróżnia się wśród swoich konkurentów.

Obecnie brak jest informacji na temat ceny detalicznej czerwonego HTC Incredible S. Nie wiadomo również kiedy telefon będzie dostępny w sprzedaży, ani na jakie rynki docelowe trafi.

HTC Incredible S posiada m.in. ekran o przekątnej 4 cali i rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli), ma 8 Mpix aparat fotograficzny, obsługuje transmisje danych HSPA (14,4/5,76 Mb/s) oraz pracuje pod kontrolą systemu Android 2.2 Froyo (z uaktualnieniem do 2.3 Gingerbread).

Źródło tekstu: GSM Arena

Komentarze
Zaloguj się
12. ~-_-
0

2011-03-22 09:14:40

pewnie "m" gdzieś mu uciekło i nie zauważył a wy problem robicie... sami poloniści na tym forum

Odpowiedz

11. Darkeners
0

2011-03-22 00:07:37

A może jak niewolnik lubi pisać o sobie w trzeciej osobie? :P

Odpowiedz

10. ~
0

2011-03-21 20:31:31

ok rozumie o co chodzi ;) rcicho

Odpowiedz

0

2011-03-21 20:11:34

czepicie się chłopaka. Może taki dialekt u niego w miejscowości?

Odpowiedz

8. xTRA
0

2011-03-21 18:01:53

@7 Nie o to chodzi. Chodzi o "rozumię" zamiast "rozumiem". Co do telefonu to trochę dziwnie wygląda w tej wersji kolorystycznej.

Odpowiedz

7. ~
0

2011-03-21 17:57:10

@up Za to ze nie używa w ogóle polskich znaków bo zapewne nie pisze na kompie i jest mu tak wygodniej?

Odpowiedz

6. Kamil_K
-1

2011-03-21 17:43:01

@5 - "Ja rozumie?" Wróć do szkoły.

Odpowiedz

5. ~
0

2011-03-21 17:27:40

ad 4. Ja rozumie to w ten sposob ze jest obiecana aktualizacja do 2.3. rcicho

Odpowiedz

4. ~chłystek
0

2011-03-21 16:36:19

Co to znaczy z uaktualnieniem do Gingerbread 2.3 ? Czy posiada już Androida 2.3 czy dopiero dostanie w bliskiej bądź dalszej przyszłości ( jak Desire np ) ?

Odpowiedz

1

2011-03-21 15:37:16

No włąśnie, niech Desire S, Incerdible S (który osobiście mi się nie podoba, straszny design) i Wildfire S pojawią się u nas na rynku, nie mówiąc już o produktach Motoroli - Milestone 2 i Atrix. Choć osobiście czekam na Pyramide ;p

Odpowiedz

2. bart4
0

2011-03-21 15:15:42

Wiadomo coś więcej o polskich premierach innych modeli HTC na 2011.

Odpowiedz

1. ~
-3

2011-03-21 15:10:51

ło jezu a podobno na jednym straganie w bangladeszu pojawiła się wersja w ciapki!!

Odpowiedz