DAJ CYNK

Czego pragną amerykańskie dzieci pod choinką?

17.11.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3292

Ważne 0

0

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Nielsena, najbardziej pożądanym przez amerykańskie dzieci i młodzież gadżetem pod choinką lub na początku 2012 roku jest iPad.

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Nielsena, najbardziej pożądanym przez amerykanskie dzieci i młodzież gadżetem pod choinką lub na początku 2012 roku jest iPad.

Wśród dzieci w wieku od 6 do 12 lat najbardziej pożądany jest iPad - chciałoby go posiadać 44% pytanych. Na drugim miejscu znalazł się iPod touch, na którego wskazało 30% pytanych. Podium zamknął kolejny gadżet od Apple, czyli iPhone, z wynikiem 27%.

Na kolejnych miejscach znalazł się komputer, tablet inny niż iPad oraz konsola Nintendo 3DS. Wszystkie trzy urządzenia otrzymały 25% głosów.

Wśród dzieci w wieku 13 i więcej lat największym zainteresowaniem cieszy się również iPad, którego chciałoby mieć 24% pytanych. Za nim znalazły się komputer oraz czytnik e-książek, na które zagłosowało po 18% wszystkich pytanych.

Tuż za podium znalazły się zestaw kina domowego i tablet inny niż iPad (po 17% odpowiedzi) oraz odtwarzacz płyt Blu-ray (16% głosów).

Badanie przeprowadzone zostało w październiku 2011 roku na reprezentatywnej próbie 3 tys. ankietowanych, zamieszkałych na terenie USA.

Źródło tekstu: Nielsen

Komentarze
Zaloguj się
23. ~zYx
0

2011-11-20 18:18:03

Ja i Mój przyjaciel Boloney uważamy, że te amerykańskie dzieci mają bardzo piękne marzenia. Dzięki ciężkiej pracy, tak jak i my w UK na pewno im się to zisci. My już mamy iphony więc wiemy co to za szczęście. Z okazji świąt pozdrawiamy całe Telepolis i Greatwap, na którym jesteśmy stałymi bywalcami.

Odpowiedz

21. ~:-/
0

2011-11-18 13:50:44

I abym chciał 100 posłów w rządzie zamiast 400

Odpowiedz

20. ~na szczęście się przenoszę
0

2011-11-18 12:26:16

A ja bym chciał porządnego internetu żeby pozwalał na rozmowy przez komunikator a nie tylko monopol od Play ale za to z zawrotną szybkością 512 kBps ale za to w cenie kosmicznej 29 zł.

Odpowiedz

19. ~
0

2011-11-18 11:54:34

Ja bym chciał, żeby telepolis nie usuwał nieprzychylnych komentarzy.

Odpowiedz

18. ~
1

2011-11-18 11:53:35

Ja bym chciał paczkę ze słodyczami i żywnością a oni myślą o iPadzie chore.

Odpowiedz

17. ~
0

2011-11-18 11:00:09

A kogo to obchodzi co chcą hamerykańskie dzieci?

Odpowiedz

16. ~
2

2011-11-18 10:59:37

Ja bym chciał więcej czasu dla rodziny. Coraz szybciej trzeba za kasą biegać...

Odpowiedz

15. ~Maciek
1

2011-11-18 10:45:33

Czyli marketingowcy jednak skutecznie wpływaja na dzieci. A potem wyrasta społeczeństwo podatne na inne wszelkiego rodzaju manipulacje.

Odpowiedz

14. ~
2

2011-11-18 10:33:15

@13 - dla Ciebie ważniejszy jednorazowy prezent? Chciałbym pod choinkę dostać możliwość pracy w konkurencyjnej firmie, w obecnej jestem na wypowiedzeniu z powodu jej upadłości...jestem skłonny napisać kartkę z życzeniem do Pana z zimowej krainy... :)

Odpowiedz

13. ~robertnik
3

2011-11-18 10:11:08

Co jest z Wami, nie chcielibyście takich prezentów?

Odpowiedz

12. ~rabin
-2

2011-11-18 09:49:35

nie ma rady na idiotow

Odpowiedz

11. ~PTK_MSQ
0

2011-11-18 09:47:36

dzieci w US co roku chca tego samego.. jak nie iPhone 4 to iPad..

Odpowiedz

10. ~
-1

2011-11-18 09:45:35

a nikt nie chce Bakuganów? ;-)

Odpowiedz