DAJ CYNK

"Czarny piątek" w polskim e-sklepie Apple

22.11.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8513

Ważne 0

0

Na 25. listopada polski sklep internetowy Apple przygotował wielką przedświąteczną wyprzedaż swoich produktów. Ceny mogą zostać obniżone nawet o kilkadziesiąt procent.

Na 25. listopada polski sklep internetowy Apple przygotował wielką przedświąteczną wyprzedaż swoich produktów. Ceny mogą zostać obniżone nawet o kilkadziesiąt procent.

Wielka wyprzedaż w internetowym sklepie Apple będzie próbą przeniesienia na polski grunt znanego od wielu lat w USA tzw. czarnego piątku (ang. Black Friday). W skrócie rzecz ujmując, jest to dzień, w którym detaliści obniżają swoje ceny o kilkadziesiąt procent, tym samym oficjalnie rozpoczynając okres zakupów świątecznych.

Nie wiadomo wciąż ile będą wynosić obniżki cen w polskim sklepie internetowym Apple. Jeśli jednak kompletna idea zostanie przeniesiona na polski grunt, to można się spodziewać ograniczonej liczby produktów tańszych nie tylko o kilkaset (w przypadku iPhone’ów), ale również o 1 tys. i więcej zł (w przypadku komputerów MacBook).

O cenach iPhone’a 4S w polskim e-sklepie Apple pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Apple, wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2011-12-03 13:09:41

21). No i nie tylko cena, ale otwiera się cały wachlarz do wyboru, do koloru :-)

Odpowiedz

21. TrionLith
0

2011-11-29 15:24:27

Ehhh nie lepiej za pieniadze ktore wydacie na iCudo wydac na hi end od innego producenta^^?? Sam wielbilem "i" i co mi przyszlo ?? Tel warty okolo 3 tyszczy po premierze wypadl na wyrko i pekl wyswietlacz po drugie nie uznali gwarancji kupilem kolejny w ktorym cos sie spierr.... znowu serwis i znowu moja wina ... brak slow szkoda tylko Jobsa bo mogl u innego producenta ktory ma ambicje i nie stawia na marke tylko pracowac i sie rozwijac.

Odpowiedz

20. ~Nie hejcę
0

2011-11-23 11:02:30

Nightkriss - nie umiem pisać po polsku - nie piszę!

Odpowiedz

19. matteo
0

2011-11-23 08:23:40

Dognier: w HKG masz 365 dni w roku obniżkę (w stosunku do PL ceny).

Odpowiedz

18. musslik
0

2011-11-23 00:19:29

@12 i tak wszytko produkowane jest w Chinach ;-) inne są tylko znaczki na obudowach sprzętu.

Odpowiedz

17. ~Dognier
1

2011-11-23 00:08:28

Jakby naprawdę obniżyli ceny o 50% to z miejsca biorę MacBooka.

Odpowiedz

16. ~:)
0

2011-11-22 22:00:47

czekam

Odpowiedz

15. ~
0

2011-11-22 21:42:32

PS. Nie podoba mi się nazwa, czarny piątek... Wolałbym niebiański Pt, albo słoneczny Pt...

Odpowiedz

14. ~
0

2011-11-22 21:40:46

13). Haha ciekawe w który dzień trollowanie ma największe zniżki ;-)

Odpowiedz

0

2011-11-22 21:13:59

Nie chcesz, nie bierz, zamilcz. Poprzyj akcję ''Nie hejcę, nie napędzam trollowej machiny wojny''

Odpowiedz

12. ~xx
0

2011-11-22 21:05:30

@9. Dużej alternatywy nie masz, jak nie na hamerykańskie gów.o to zostaje ci azjatyckie. :)

Odpowiedz

11. ~
1

2011-11-22 19:27:51

wystarczy że zrównają ceny z tymi ktore obowiązują na codzień w np.UK a na polskę to już będzie "wyprzedaż" :)

Odpowiedz

1

2011-11-22 19:00:32

Rok temu wyhaczylem iPoda classic 160GB za okolo 60% niższą cenę. Dla kogos, kto się wstrzymywał z zakupem maca, okazja idealna.

Odpowiedz

9. ~
-1

2011-11-22 18:46:05

Lecę pędzę. Rzucam się jak każda amerykańska mucha w hamerykańskie g.ówno.

Odpowiedz

8. ~xx
0

2011-11-22 18:08:43

@6. Tak, takie akcje były już wcześniej, sam wielokrotnie brałem w nich udział. To dobry moment, żeby kupić akcesoria do swojego sprzętu od Apple np. słuchawki, stacje dokujące itp., bo to właśnie te produkty będą z największym rabatem.

Odpowiedz