DAJ CYNK

Cyfrowy Polsat w końcu rusza z testami LTE

14.03.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3464

Ważne 0

0

Rozpoczynają się konsumenckie testy LTE Cyfrowego Polsatu. Zapisy były prowadzone już od grudnia, 10 tys. wybranych osób będzie miało możliwość darmowego testowania usługi przez pół roku.

Rozpoczynają się konsumenckie testy LTE Cyfrowego Polsatu. Zapisy były prowadzone już od grudnia, 10 tys. wybranych osób będzie miało możliwość darmowego testowania usługi przez pół roku.

Testy rozpoczynają się w tym tygodniu. 16. marca Cyfrowy Polsat organizuje z tej okazji konferencję prasową.

Szerzej o zapisach na testy LTE pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~Obserwator
0

2011-04-16 09:43:30

G GB ściągania u Ciebie to godzina przy łączu 1 mb? Ja tak dokładnie się nie znam, ale sądzę, że to nie jest możliwe. Aby ściągnąć 5 GB w godzinę trzeba mieć szybsze łącze - a jakkie, niech się ktoś wypowie.

Odpowiedz

19. ~do testerki
0

2011-03-21 17:32:01

5gm u mnie to jest godzina sciagania, wg. mnie wolę mieć 1mbps ale no limit

Odpowiedz

18. ~smj
0

2011-03-20 17:39:29

Sympatyczny, podaj mi lepszą ofertę internetu mobilnego. Dlaczego uważasz, że CP ma złą ofertę tv ? Z czego to wywnioskowałeś ? Internet HSPA+ osiąga prędkość do 28,8 Mb/s przy przyzwoitych limitach i wcale niedużym abonamencie. Podaj mi lepszy mobilny internet.

Odpowiedz

17. ~jako
0

2011-03-20 17:27:17

Zorientowany, do 30 czerwca masz możliwość odstąpienia od umowy bez ponoszenia żadnych konsekwencji, po okresie bezpłatnego korzystania limit miesięczny wstępnie będzie wynosił 5 gb w dzień od 8.00 do 24.00 i 50 gb w nocy. Sieć BTS-ów czyli nadajników cały czas się rozrasta. Ja testuję LTE i nie widzę żadnych problemów. Poza tym jest to w miarę solidny póki co internet a do tego jest to cały czas udoskonalane ponieważ jest to test konsumencki. Pzdr

Odpowiedz

16. ~sollers
0

2011-03-19 23:58:18

Dziś ok. 20.00 przywieźli mi zestawik do testowania. Niby wszystko ok. ale, jeszcze musze podłaczyć jutro antenke zewnetrzną. na samym modemie podłaczonym przez usb do lapka mam taką predkość http://speedtest.net/result/1210603249.png najwiekszy mankament to uciekajacy pakiet. I jeszcze dziwna sprawa. Przy pierwszym logowaniu na moje konto miałem już stan pobranych danych 37,3GB z dziennych 50 GB i podobnie 37,3 GB z 50 nocnych GB. a przecież nie korzystałem i ich netu???? czyzby oni testowali????

Odpowiedz

15. ~yyymil
0

2011-03-18 23:18:19

dzwonił do mnie gość z CP i jutro ma przedstawiciel przyjechać, z tego co zrozumiałem to 3-mce za free, potem jeżeli się zdecyduje to podpisanie umowy i znów 3-mce free a później 50zł. no ale zobaczymy co mi powie jutro.

Odpowiedz

14. ~Testerka
0

2011-03-18 19:50:33

A ja właśnie dostałam propozycje testowania polsatowskiego LTE wczoraj dzwonił do mnie pan z ofertą . Pół roku za darmo 50 Gb w dzień i 50 Gb w nocy a po pół roku 5Gb w dzień i 50 w nocy i opłata 49 zł ale póki co mogę w ciągu 30 dni zrezygnować ..

Odpowiedz

13. ~BrK
0

2011-03-15 10:14:06

Zycze powodzenia w testach :D

Odpowiedz

12. ~sympatyczny
0

2011-03-14 23:09:18

polsat niczego nigdy nie zmienil... kiepska tv, kiepska satelita, beznadziejna oferta na mobilny net teraz. jesli myslicie, ze kiedys bedzie duzo lepiej to powodzenia. nie wiem jeszcze jak, ale ta firma to nawet lte schrzani.

Odpowiedz

11. ~Dutek
0

2011-03-14 20:21:10

Zapisałem się na testy polsatu, a moja miejscowość jest w zasięgu działania ich netu, ale HSPA+. Zobaczymy czy uda się dostać do grona szczęśliwców. Polsat ma szansę zmienić rynek dostępu do mobilnego netu.

Odpowiedz

10. ~mirekb
0

2011-03-14 18:46:22

pozwolenie radiowe widnieje od stycznia jesli idzie o mój region i w tym roku na bank ruszą.w sumie powodzenia

Odpowiedz

9. ~paolo
0

2011-03-14 18:30:22

jak testowałem zwykły internet radiowy w Cyfrowym Polsacie to nie było przymusu brania go po okresie testów. Testy się zakończyły, miałem zdać modem a jak byłem zainteresowany specjalną ofertą dla testerów to musiałem podpisać specjalną umowę. Na ofertę oczywiście się zdeycdowałem bo kto by sie nie zdecydował jak aktywaacja za 0zł, modem za 1zł i co m-c płace 1zł za 200mb które trzymam jako zapas w przypadku chwilowego padnięcia neta z kabla :)

Odpowiedz

8. thonka
0

2011-03-14 18:06:31

@6 geste nadajniki w przypadku LTE to troche SF ;) w calym Zachodniopomorskim naliczylem ich ok. 15 z tego w niektorych miejscowosciach po 2-3 wiec pokrycie nie bedzie jakies rewelacyjne i pewnie testerzy sa wokol takich miejscowosci skupieni.

Odpowiedz

7. ~Zorientowany
0

2011-03-14 17:48:21

Dla ścisłości - to, że wybrali Cię do testów nie oznacza, że po bezpłatnym okresie testowania możesz się z Polsatem rozstać. Okres testowania jest wliczony do okresu umowy!!!

Odpowiedz

6. ~Zorientowany
0

2011-03-14 17:42:54

Zadzwonili do mnie ze dwa tygodnie temu z ofertą po mojej rejestracji na stronie. Generalnie - jest to wielka lipa. Owszem, okres testowania jest przez 6 miesięcy za darmo. Potem - o ile pamiętam - 23 miesiące trzeba płacić. Ale umowę podpisuje się od razu na 29 miesięcy!!! Handlowiec nie wiedział ile kosztują pakiety po przekroczeniu limitów - bo szef "też nie wie". Usługa podobna wymiata ale tylko gdzie są gęste nadajniki. Można rozwiązać umowę w ciągu 30 dni.

Odpowiedz