DAJ CYNK

Cyfrowy Polsat kupuje ruch od Mobylandu za 9,25 zł za GB

16.12.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

15. grudnia Cyfrowy Polsat podpisał z Mobylandem umowę dotyczącą świadczenia usług transmisji danych przez Mobyland.

15. grudnia Cyfrowy Polsat podpisał z Mobylandem umowę dotyczącą świadczenia usług transmisji danych przez Mobyland.

Mobyland zapewni dostęp do usługi bezprzewodowej transmisji danych, realizowanej na 900 MHz i 1800 MHz w technologii HSPA+ lub LTE. Umowa została zawarta na czas nieokreślony, a jej wartość zdefiniowana zostanie na podstawie odrębnych zamówień wystawianych przez Spółkę, dotyczących zakupu usługi transmisji danych, wyrażonej jako ilość GB.

W dniu podpisania umowy, Cyfrowy Polsat złożył zamówienie zakładające zakup usługi transmisji 12 mln GB z gwarantowanym okresem ważności pakietu transmisji danych do 31. grudnia 2013 roku oraz ceną 0.00903 PLN za 1MB/netto. Płatność z tytułu powyższego zamówienia nastąpi w 12 równych miesięcznych ratach począwszy od stycznia 2011 roku. Jak informuje Cyfrowy Polsat, powyższe zamówienie w pełni zaspokaja jego potrzeby biznesowe w zakresie usług transmisji danych w zakładanym okresie, świadczonych dla obecnych i przyszłych klientów.

Kolejne zamówienia składane będą w terminach późniejszych, a ich wartość uzależniona będzie od zasięgu geograficznego sieci Mobyland oraz wielkości zamawianej usługi transmisji danych.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Komentarze
Zaloguj się