DAJ CYNK

Cyfrowy Polsat jako MVNO w Centertelu?

15.10.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3454

Ważne 0

0

Cyfrowy Polsat chciałby nie mieć ograniczonej możliwości do korzystania z infrastruktury jednego operatora i działać jako MVNO w kilku sieciach - wynika z wypowiedzi prezesa Dominika Libickiego.

Cyfrowy Polsat chciałby nie mieć ograniczonej możliwości do korzystania z infrastruktury jednego operatora i działać jako MVNO w kilku sieciach - wynika z wypowiedzi prezesa Dominika Libickiego.

Libicki na pytanie TELEPOLIS.PL o to, czy są już prowadzone rozmowy z innymi operatorami infrastrukturalnymi odpowiedział, że kiedy te rozmowy będą zaawansowane, to wtedy wydany zostanie oficjalny komunikat. Na pytanie, czy są prowadzone testy techniczne z Orange, co sugeruje możliwość logowania się niektórych kart SIM do sieci Centertela odpowiedział, że widocznie coś jest na rzeczy.

Teraz Cyfrowy Polsat działa w modelu Full MVNO w sieci PTC.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~wodafone
0

2011-08-11 07:38:49

Od dziś karty Cyfrowego Polsatu logują sie także do PLUSa takze na jednej karcie mamy zasięg T-Mobile, Orange oraz Plusa!!!!

Odpowiedz

26. ~
0

2011-02-19 10:52:15

Gó.wno z tego bo nic z tego i po co spamujecie jak koleś w jednym krótkim zdaniu napisał to samo o 90 dniach.

Odpowiedz

25. ~
0

2011-02-19 10:39:33

21 i co z tego wynika

Odpowiedz

24. ~paolo
0

2011-02-19 10:36:39

ORAZ: "W przypadku braku Zasilenia konta Użytkownika zgodnie z Regulaminem świadczenia usług i wyczerpania Wartości konta, jednostki zgromadzone na koncie przed dniem wyczerpania Wartości konta i nie wykorzystane do dnia wyczerpania Wartości konta mogą być wykorzystane po ewentualnym Zasileniu konta." czyli nie moża zbierać minut jak konto jest puste i wogóle jak mam sesm nabijanienie minut w CP a potem tymi minutami nabijanie minut w PF? przezcież to wychodzi, że za każde 4 min wychodzące finalnie dostajemy 1 min w PF więc gdzie tu biznes?

Odpowiedz

23. ~paolo
0

2011-02-19 10:30:20

21: zgodnie z regulaminem: "Po upływie 90 dni od dnia, w który Użytkownik skorzystał po raz ostatni z jakiejkolwiek Usługi, w tym również nie podlegającej opłacie, bądź też po upływie 90 dni od dnia wyczerpania Wartości konta, Cyfrowy Polsat może dokonać blokady wszystkich Usług oraz dezaktywacji Karty SIM. Nie jest skorzystaniem z Usługi próba realizacji połączenia" CZYLI po 90 DNIA KARTA WYGASA JEDNAK CAŁKOWICIE :(

Odpowiedz

22. ~paolo
0

2011-02-19 10:20:07

21" jak to karty są nieśmiertelne? nie trzeba ich wogole doładoywywać? nie wygasaja po określonym czasie?

Odpowiedz

21. ~Kryniczanin
0

2010-10-16 10:46:50

Mam kartę CP Pre-paid 699XXXXXX siedzi w domu - ma włączoną usługę wymiana minut - dzwoni się na nią z Play i nabija minuty a potem one wracają do Play-a. Karta jeden raz była ładowana za 10pln żeby odpalić wymianę minut. Jak wiadomo karty CP są nieśmiertelne jak ktoś na 3 miechy wykona/odbierze połączenie/sms nawet bezpłatne. I dzisiaj rano sprawdzam i loguje się do Orange. Wszystkie usługi na pomarańczy działają tzn. rozmowy wychodzące a przychodzące sms/mms (puste konto nie mam jak sprawdzić). Wystarczy mieć karę CP i Play i mamy dostę do wszystkich znaczących sieci w np. jednym dualsimie.

Odpowiedz

20. ~Arti
0

2010-10-15 18:02:29

Tu chyba nie chodzi o zasięg, bo śmiem twierdzić że era ma lepszy zasięg od orange. Chodzi o coś innego. A jak zacznie rwać połączenia za zasięgu orange, to klienci zobaczą jaka to sieć. Pzdr.

Odpowiedz

19. ~
0

2010-10-15 17:41:03

@18: Postawili. Człowieku jaki miałem zasięg w Plusie przed wprowadzeniem Darmowy Numer w Simplus i SD w Play. Zasięg miałem w całym domu. Plus - Play brak zasięgu, Era troche ma. Orange troche lepiej z zasięgiem. Ale jak mówię, sieć bierze pasożyta na swój zasięg, to tracą użytkownicy końcowi czyli Ja bo zasięg maleje w raz przeciążeniem sieci. Pzdr. z Puszczy Pilickiej

Odpowiedz

18. ~
0

2010-10-15 17:17:55

@chłopak z wioski. Przecież w Ossie i tak nie na zasięgu Orange no chyba że zbudowali btsa o którym ktoś ostatnio pisał.

Odpowiedz

17. ~Chłopak z wioski
-2

2010-10-15 16:32:50

Qrwa! Następny pasożyt w Orange. W Plusie Play. Znów mi zasięg zmaleje!

Odpowiedz

16. ~e
0

2010-10-15 16:16:24

14*** Oczywiscie, ze Polsat mogl pojsc do Orange, co nie zmienia przewagi Polsatu. Dla Orange Polsat to klient o ktorego trzeba zadbac. Co innego, gdyby Polsat nie mial podpisanej zadnej umowy - wtedy moglby sobie przebierac i wybierac. Tak czy siak zadna wymiana programow nie wchodzi w gre. Inna sprawa, ze prezes Polsatu stwierdzil, iz kazda platforma moze miec jego programy, ale musi za nie odpowiednio zaplacic. Cyfra zaplacila, za to N-ka i TP - nie wiadomo, ponoc negocjacje trwaja, aczkowlwiek N-ka juz oswiadczyla, ze chwilowo nie jest zainteresowana. TP tez woli dogadywac sie z N... To gdzie sens?

Odpowiedz

15. ~ala
0

2010-10-15 16:09:42

a może ORANGE dostanie zasięg internetu POLSAT''u a polsat zasię oramge??

Odpowiedz

14. ~
0

2010-10-15 15:32:35

@e13. To Ty uważasz że Centertel wyszedł z taką propozycją do Solorza i pewnie na kolanach prosili pana Solorza żeby zechciał z nimi podpisać umowę o świadczenie usług MVNO na ich sieci? Przecież właśnie mają umowę z Erą to po co zmieniać. Baza kliencka Polsatu jest mizerna i dochody z niej dla sieci udostępniającej infrastrukturę prawie żadne. Ale wszystkiego dowiemy się pewnie niedługo jeśli dojdzie do porozumienia.

Odpowiedz