DAJ CYNK

Coraz więcej kart pamięci w komórkach

20.08.2004

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1629

Ważne 0

0

Karta pamięci RS-MMC (Reduced Size MultiMediaCard) firmy Sandisk, jest jednym z najmniejszych na świecie nośników flash (24 x 18 x 1.4 mm). Znajdzie ona wkrótce swoje zastosowanie w telefonach komórkowych Siemensa, które na początku października trafić mają do sprzedaży w Europie, Azji oraz Ameryce Łacińskiej.

Karta pamięci RS-MMC (Reduced Size MultiMediaCard) firmy Sandisk, jest jednym z najmniejszych na świecie nośników flash (24 x 18 x 1.4 mm). Znajdzie ona wkrótce swoje zastosowanie w telefonach komórkowych Siemensa, które na początku października trafić mają do sprzedaży w Europie, Azji oraz Ameryce Łacińskiej. Pierwszym modelem w ofercie Siemensa, który skorzysta z tego coraz popularniejszego połączenia będzie S65 - telefon wyposażony w 1,3-megapikselową kamerę wideo.

Wbudowana kamera rejestruje wideo z prędkością 15 klatek na sekundę. Wydaje się, iż w takiej sytuacji niezbędne jest posiadanie odpowiednio dużej ilości pamięci. Z pomocą przychodzi karta RS-MMC SanDiska o pojemności 32 MB. Dodatkową zaletę nośnika stanowi fakt posiadania przez niego odpowiedniego rozszerzenia, które pozwala podłączyć pełnowymiarową kartę MMC lub SD (Secure Digital). SanDisk oferuje również pojemniejsze wersje nośników RS-MMC: 64 oraz 128-megabajtowe.

Źródło tekstu: Mobile Magazine

Komentarze
Zaloguj się