DAJ CYNK

COI: przetarg na usługi telefonii oraz dostawę telefonów

22.07.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3969

Ważne 3

0

Centralny Ośrodek Informatyki (COI), który świadczy usługi na rzecz MSW i innych podmiotów publicznych, ogłosił przetarg na świadczenie usług telefonii komórkowej oraz dostawę 110 telefonów.

Centralny Ośrodek Informatyki (COI), który świadczy usługi na rzecz MSW i innych podmiotów publicznych, ogłosił przetarg na świadczenie usług telefonii komórkowej oraz dostawę 110 telefonów.

Zamówienie obejmuje świadczenie usług przez 24 miesiące dla 110 kart SIM (55 numerów nowych i 55 przeniesionych od dotychczasowego operatora, którym jest T-Mobile) z taryfami, spełniającymi następujące wymagania:

  • nielimitowane i bezpłatne połączenia do wszystkich operatorów komórkowych na terenie kraju,
  • nielimitowane i bezpłatne połączenia do wszystkich operatorów stacjonarnych na terenie kraju
  • nielimitowane i bezpłatne wiadomości tekstowe (SMS) i multimedialne (MMS) na terenie kraju,
  • transfer danych z limitem 2 GB dla każdego numeru telefonicznego z osobna , z tzw. lejkiem (po wykorzystaniu limitu następuje tylko ograniczenie prędkości)

W ramach zamówienia dostarczonych ma zostać także 110 aparatów telefonicznych, o minimalnych wymaganiach, w których znajduje się m.in. wymieniony system operacyjny "IOS min ver.6 lub równoważny". Pozostałe wymagania poniżej.



Pod określone wymagania pasuje tylko jeden model: Apple iPhone 5.

Wybrana zostanie oferta z najniższa zaoferowaną ceną. Termin składania ofert mija 23. lipca.

Źródło tekstu: COI, wł

Tagi: coi msw przetarg
Komentarze
Zaloguj się
45. ~?
0

2013-07-25 23:16:38

System operacyjny IOS wskazuje na to że wymaganym telefonem jest blck berry lub nokia... 31 pan Bauc i jego kontakty. poza tym zdaje się że plus ma obecnie większość rządowych kontraktów.

Odpowiedz

44. pacman
1

2013-07-23 20:42:41

System i waga...co jest przewagą iOS/''a, co ma konkretnie czego nie ma Symbian, Firefox :D, Android czy WP ? I do czego będzie ten system wykorzystywany skoro inne nie posiadają pewnie wielu "istotnych i potrzebnych funkcji" ? I ta waga...to jakiś żart ?! Przecież nawet gdyby to była prywatna firma to waga to jeden z mniej ważnych parametrów, nie ma różnic 130 i 800g czy 150g i 600g ;) Jak już to 129g i 149g co jest praktycznie nieistotne. Po co im "multimedialne (MMS" nielimitowane mmsy ? Rozdzielczość...a gdzie zapisy o cenie, o jakości wykonania, o baterii czy o gwarancji ?!

Odpowiedz

43. ~Brend
1

2013-07-23 19:12:10

Piękny polski system przetargowy, od zawsze służył wszelkiej maści nadużyciom. Nieważne, że można byłoby powalczyć innymi aparatami - żaden poza tym jednym, konkretnym (którego oczywiście nie wymieniono z nazwy, bo w końcu to przetarg, prawda?) żaden wymagań nie spełni. Polskie przekręty w majestacie prawa. Jestem pewien, że zwycięzca jest już wyłoniony, tylko musi ofertę złożyć.

Odpowiedz

42. ~
2

2013-07-23 17:35:22

Do ceny usługodawca musi doliczyć 10 proc. na łapówkę.

Odpowiedz

41. ~Namakon
1

2013-07-23 11:46:37

@Fi koledze z 24. chodziło o coś w rodzaju "jak potrzebują czegoś na IOS to czemu im k... nie starczy 3GS/4" a nie o to dlaczego musi być 5. :P

Odpowiedz

39. ~Asadżer
0

2013-07-23 11:31:18

~26 akurat TM wygrywa ostatnio sporo przetargów chociażby dla policji i tu mowa o kilku tysiącach aktywacji, także nie jest powiedziane, kogo wybiorą, kryterium to cena.

Odpowiedz

38. ~
0

2013-07-23 11:30:42

Normalnie w przetargach nikt nie wyszczególnia obecnego operatora i ewentualnych przeniesień. Naturalne jest, ze jeśli wygra inny operator to numery będą przeniesione.

Odpowiedz

37. ~
0

2013-07-23 11:22:07

@35 ma, ale nie wiem jak traktować to info o przeniesieniu. Może są niezadowoleni :)

Odpowiedz

36. ~ola
0

2013-07-23 11:21:01

@34 Ciekawe czy ich wyłączą po 2h dziennie do PLAY, bo przecie pewno to FCT... jak szaraka, czy o tyłku maryni i nawet po2h op nie rozłączy rozmowy?

Odpowiedz

35. WitekT
1

2013-07-23 11:19:52

33: a "międzynarodowy T-Mobile" zniżek nie ma? ;-)

Odpowiedz

33. ~
0

2013-07-23 11:13:37

@32 iphone 5 i tak nie obsługuje LTE w Polsce, poza tym międzynarodowy Orange ma największe zniżki z umową Apple bo to gigant.

Odpowiedz

32. goral2099
2

2013-07-23 11:12:25

A wymogi co do LTE? Chyba że telefon ma to tylko obsługiwać a operator już niekoniecznie... :)

Odpowiedz

31. ~
-1

2013-07-23 11:10:37

@30, dlaczego uważasz, że Plus?

Odpowiedz

30. goral2099
2

2013-07-23 11:09:39

Czyli 110 iPhonów z kartami Plus GSM...przetargi to naprawdę świetna sprawa. :D

Odpowiedz

29. ~Fi
3

2013-07-23 11:09:17

28 Nie, mniej paliwa spalą w samochodzie ;-) to są tzw. oszędności w rządzie!

Odpowiedz