DAJ CYNK

Codzienne wiadomości TELEPOLIS.PL - mailem

30.04.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9102

Ważne 0

0

Ruszamy z długo oczekiwanym newsletterem. Codziennie o 9 rano będziemy rozsyłać do Was maile z wiadomościami ze świata telekomunikacji.

Ruszamy z długo oczekiwanym newsletterem. Codziennie o 9 rano będziemy rozsyłać do Was maile z wiadomościami ze świata telekomunikacji.

Newsletter będzie rozsyłany w dni robocze o 9 rano i będzie obejmował wiadomości z ostatnich 24 godzin, poza poniedziałkiem, w którym znajdować się będą materiały z piątku, soboty i niedzieli. Planujemy także wysyłkę maili z ważnymi, pojedynczymi wiadomościami - w momencie, kiedy je opublikujemy.

Zapraszamy do zapisania się na newsletter TELEPOLIS.PL!

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
255. ~martinezowiec
0

2010-05-04 18:44:15

Ktoś wcześniej pisał w komentarzu, że chyba nikt nigdy nie klika na reklamy w Internecie i że są one nieskuteczne. Ja klikam. Zawsze je oglądam (bo czasem dzięki nim dociera do mnie jakaś fajna nowa promocja czy informacja o nowym serwisie) i jeśli coś mnie zainteresuje klikam żeby dowiedzieć się szczegółów. Np. ostatnio dowiedziałem się z reklamy w Telepolis o nowym serwisie Citydeals, wcześniej o promocji 100zł za otwarcie konta w WBK, promocji 600zł za konto w Aliorze, czy o nowych lokatach w Polbanku albo o msklepie. Newsy nie są jedynym źródłem informacji o nowościach i odcinając się od reklam można naprawdę wiele rzeczy przegapić. Choć muszę przyznać, że wiele stron atakuje użytkownika reklamami kompletnie bez ładu i składu np. nie wykorzystując ciasteczek do zapamiętania, które reklamy już użytkownikowi się wyświetlały i ile raz przez co pokazują się takie same reklamy za każdym razem. A już absolutną zgrozę budzi u mnie domyślne (sic!) ustawienie reklam wyświetlających filmiki z dźwiękiem włączonym zamiast wyłączonym! Denerwuje to szczególnie o drugiej w nocy, kiedy taka reklama włączy się na cały regulator!

Odpowiedz

254. SirmarK
0

2010-05-04 14:45:44

tesla, hettman: dzieki, poprawione.

Odpowiedz

253. ~Łukasz_
0

2010-05-04 12:17:08

Gdyby kogoś to interesowało: Heyah przedłużyła regulamin promocji "Przebieraj wybieraj" w taryfie pakietowej (a właściwie jest nowy regulamin od 1 maja do odwołania - ale na pierwszy rzut oka nie różni się od poprzedniego).

Odpowiedz

252. ~hettman
0

2010-05-04 12:14:17

zapisalem sie ale i tak jestem codziennie na TP wiec sie wlasnie wypisalem z NL i dostalem taki komunikat: "...Twój adres został wypisany z newslettera. Dziękujemy, że nami byłeś/aś...." -brakuje "Z" :)

Odpowiedz

251. tesla
1

2010-05-04 10:31:46

hymm, pewnie bym się na ten newsletter nie skusił - bo nie przepadam, ale po takiej pyskówce, chyba przetestuję :D

Odpowiedz

250. tesla
0

2010-05-04 10:30:14

"Zamówienie Newslettera oznacza również zgodę na przyjęcie dodatkowych przesyłek zawierajšcych treści reklamowe." w słowie zawierających wyświetla mi się dziwne "S" zamiast "ą"

Odpowiedz

249. WitekT
0

2010-05-04 08:45:02

zenq: bo wtedy jest mało wiadomości...

Odpowiedz

248. ~zenq
0

2010-05-04 00:15:35

a czemu w weekend nie wysylacie?

Odpowiedz

247. ~r
0

2010-05-03 21:42:27

#244: mi się właśnie załadował Telepolis ze wszystkimi reklamami w 8,75s no ale mam marny bezprzewodowy net, jest godzina jeszcze w szczycie więc wspaniałomyślnie wybaczam ;)

Odpowiedz

246. gorliwy17
0

2010-05-03 20:18:04

Heh coby nie było że jestem chamem postanowiłem wyłaczyć was z Adblocka niech to będzie znak na zakopanie "toporu wojennego" z Administracja nie licze wprawdze ze WitekT przestanie mnie obrazać ale cotam ;] tak btw Płatny newsletter to dobra idea byle nie było w nim reklam to tak kończąc ta wojne na forum

Odpowiedz

245. ~do 244
0

2010-05-03 20:13:11

14 elementów czyli mniej niż na telepolis

Odpowiedz

244. SirmarK
0

2010-05-03 19:59:51

www.fazafm.com: moze jest jakis moment, ze cos akurat sie przytka, ale nie ma tak, ze si enotorycznie cos dlugo wczytuje.. W tej chwili ladowanie strony jest to jakies 0,53 sekundy. To, ze inne strony sie szybko laduje, to jeszcze nic nie znaczy. Wazne co sie dzieje na trasie do telepolis.pl . W razie zauwazonych problemow, napisz do nas maila, to sprawdzimy obaj w tym samym czasie i moze jakies testy zrobimy.

Odpowiedz

243. ~
1

2010-05-03 19:41:57

238: To ty chyba z wp lub z onetu nie korzystasz skoro te reklamy tak ci przeszkadzają.

Odpowiedz