DAJ CYNK

Co operatorzy zaoferują nowego pod choinkę

09.11.2006

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5164

Ważne 0

0

Gazeta Prawna podała listę nowych telefonów, które powinny pojawić się w promocjach świątecznych w Erze i Orange - czyli w najgorętszym okresie, w którym sprzedaje się nawet 1/3 wszystkich aparatów w ciągu roku.

Gazeta Prawna podała listę nowych telefonów, które powinny pojawić się w promocjach świątecznych w Erze i Orange - czyli w najgorętszym okresie, w którym sprzedaje się nawet 1/3 wszystkich aparatów w ciągu roku.

W Erze mają pojawić się: Alcatel OT-E801, HTC MDA Vario II, HTC MDA Compact III, Nokia 5300, Nokia 7373 oraz SonyEricsson W850i.

W Orange mają pojawić się: Alcatel OT-E801, BenQ Siemens A31, LG KG800, Nokia 2610, Sagem my600X, Samsung SGH-X680, SonyEricsson W710i oraz Orange SPV M600.

Źródło tekstu: Gazeta Prawna

Komentarze
Zaloguj się
24. ~PLANET
0

2006-11-09 19:41:24

W Plusie mozna wziac praktycznie wszystkie swieze telefony (na umowe i czesto z sensowna cena), ale tylko na firme i tylko poprzez Vobisa. To tak jakby ktos nie wiedzial ;)

Odpowiedz

23. tombzd74
0

2006-11-09 15:40:58

Jesli tak bedzie to zegnaj Orange witaj Ero albo T-Mobile. Orange skutecznie walczy żeby nie byc nr 1 hehe. nowe cenniki nie powaliły, a aparaty sa beznadziejne. Powiem jedno BRAWO ERA.

Odpowiedz

22. ~v
0

2006-11-09 11:03:39

MDA Vario II ? :P /o//o//o/ :)

Odpowiedz

21. ~miś
0

2006-11-09 10:44:06

a w plusie????

Odpowiedz

20. ~wlo
0

2006-11-09 10:23:56

Ja bym chciał niższe ceny usług. Mi wystaczy. A promocja POP-a jest super ;-)

Odpowiedz

19. ~Mateusz K.
0

2006-11-09 09:50:20

Mam pytanko do tych co wiedzą :) Kiedy w Plusie pojawią się inne Nokie z serii E (bo E50 już jest) ? Szczegónie interesuje mnie E60 i E61... Pozdrawiam :)

Odpowiedz

18. ~jarekt
0

2006-11-09 09:15:51

I jak tu odejsc od ery? Nikt nie ma tak rozbudowanej gornej polki jak oni. Wlasnie planuje wymiane Vario na cos lepszego a iSE750i cokolwiek sie juz zestarzal... Ja rozumiem ze sa rozni klienci i pewnie dla tych z nizszej polki inni operatorzy maja lepsze oferty - dla mnie jednak jesli chodzi o interesujace sluchawki jest Era, dlugo, dlugo nic i dopiero reszta.

Odpowiedz

17. ~mirekb
0

2006-11-09 08:57:18

z tym popem to lipa,fakt za 15pln to wole dolozyc 10 z tp i za 24pln kupic 80min po 30gr i pier..takie promocje,po2 nie sądze zeby prucz ery bylo cos ciekawego w grudniu..moze w plusie jakies tanie minuty w sieci a w orange podwyzki;-))

Odpowiedz

16. ~Bill^
0

2006-11-09 08:47:09

No właśnie, czy Nokia 5500 trafi na listę sprzedawanych aparatów u któregoś z operatorów?

Odpowiedz

15. ~jeż
0

2006-11-09 08:33:55

Orangutan chwyta się brzytwy i doi ile się da za nim padnie na ryja. Czarno widzę jego przyszłość.... Orangutanie opamiętaj się!!!!! Klientów odzyskać jest bardzo trudno. Wszak jesteś małpą myślącą ?

Odpowiedz

14. ~nokia 5500
0

2006-11-09 08:17:18

czy ktos wie czy 5500 pojawi się w jakiejś sieci?

Odpowiedz

13. ~D@rio
0

2006-11-09 03:30:11

A kiedy Nokia E70 pojawi sie w Plusie albo Erze?

Odpowiedz

12. ~
0

2006-11-09 02:47:46

Wolałbym odświerzenie taryf lub utworzenie nowych.

Odpowiedz

11. ~
0

2006-11-09 01:17:14

Cóż mi po tych 10 minutach w cenie 1, skoro TRZEBA BULIĆ NORMALNY 15 ZŁOTOWY ABONAMENT. To w końcu co to jest, pre-paid czy usługa abonamentowa. Widać, że ''orangutanek'' brzytwy się chwyta.

Odpowiedz