DAJ CYNK

Co i gdzie - dowiesz się z Ovi Maps

15.07.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2930

Ważne 0

0

Nokia Poland, dzięki rozpoczynającej się współpracy z serwisem Coigdzie.pl, wzbogaciła darmową nawigację samochodową i pieszą Ovi Maps o informacje o najciekawszych wydarzeniach w całym kraju.

Nokia Poland, dzięki rozpoczynającej się współpracy z serwisem Coigdzie.pl, wzbogaciła darmową nawigację samochodową i pieszą Ovi Maps o informacje o najciekawszych wydarzeniach w całym kraju.

Dzięki nowemu serwisowi użytkownicy Ovi Maps mają dostęp do informacji o ponad 20 tys. aktualnych imprez miesięcznie, zebranych z 16 aglomeracji, ponad 50 miejscowości na prawach powiatu i ponad 2 tys. gmin w Polsce.

W samym tylko w sezonie letnim 2010 (czerwiec - wrzesień) baza Coigdzie.pl oferuje informacje o 100 tys. imprez oraz wydarzeń kulturalnych i sportowych. Oprócz informacji o dacie i miejscu imprezy, dostępne są także szczegółowe opisy, informacje o tym czy są to płatne, czy bezpłatne wydarzenia, linki do stron organizatorów oraz zdjęcia.

Źródło tekstu: Nokia, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~wuwu
0

2010-07-18 13:49:23

W Nokii to może i nowość ale mam to w NaviExpercie już od dawna. Bardzo się to przydało podczas ostatniej Nocy Muzeów. Mieli wklepane wszystkie obiekty więc łatwo je było znaleźć... :-)

Odpowiedz

13. blazejek
0

2010-07-17 18:27:52

#12: zależy jak ustawisz, jeżeli będziesz miał ustawione wspomaganie poprzez GPRS to płacisz, bez tego będzie chodzić bezpłatnie tyle, że może mniej dokładnie

Odpowiedz

12. ~pikus
0

2010-07-16 17:39:48

czy ona sie laczy z netem czy jest calkowicie za free?

Odpowiedz

0

2010-07-16 12:03:04

Bardzo fajne mapy i nawigacja. Używam to do pieszych wędrówek i jazdy na rowerze. Zapisuje też sobie punkty orientacyjne dla mnie warte zapamiętania, tylko nie wiem jak je na PC przerzucić :(

Odpowiedz

2010-07-15 19:46:47

#7: no przecież nie pisałbym tego bez wcześniejszego sprawdzenia, w E55 klawisz Menu zamienia się na Wróć i trzeba przejść przez wszystkie strony, albo uruchomić program od nowa. Inne klawisze nie działają.

Odpowiedz

9. ~
0

2010-07-15 18:13:35

W programie nawigacyjnym Naviexpert dla telefonów jest już ta usługa od kilku miesięcy.

Odpowiedz

8. blazejek
0

2010-07-15 17:01:14

A czy wiecie jak zaktualizować ovi mapę by mieć te wszystkie "bzdety" ?? ostatnio aktualizowałem mapę na mojej nokii e71 poprzez nową instalkę i tylko niektóre ikonki przy zapisywaniu miejsc się zmieniły...

Odpowiedz

7. andmar
0

2010-07-15 16:35:10

Wojtaszek a bawiłeś się? wystarczy nacisnąć menu

Odpowiedz

2010-07-15 16:01:34

Kolejne bzdety po lonely planet, michelin, pogoda i wydarzenia, których nie da sie usunąć. A po wejściu do coigdzie nie da się łatwo wrócić do map, tylko trzeba cofać się przez wszystkie strony.

Odpowiedz

5. ~dh
-1

2010-07-15 15:52:11

Zamiast dodawać niepotrzebne bajery, niech lepiej uatrakcyjnią nawigację. Szczególnie wizualnie.

Odpowiedz

4. ~dither
0

2010-07-15 15:11:29

rzeczywiscie ciekawe opcje dzis doszly w menu. Nokia zaskoczyla mnie pozytywnie

Odpowiedz

3. ~Raf
0

2010-07-15 15:05:19

Dla każdego, kto ma telefon z tą aplikacją.

Odpowiedz

0

2010-07-15 15:05:13

Faktycznie doszły nowe pozycje w menu najnowszego Ovi Maps, "Co i gdzie?" i "Reporter Mapy". Super!

Odpowiedz

1. ~edek
0

2010-07-15 14:46:37

ta nawigacja jest dostępna dla rowerzystów ?

Odpowiedz