DAJ CYNK

Co drugi obecny użytkownik telefonów Apple'a kupi iPhone'a 4

18.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3949

Ważne 0

0

W ciągu najbliższego 1,5 roku na rynku będzie trzykrotnie więcej iPhone'ów niż obecnie. Ponad 50% dotychczasowych użytkowników iPhone'ów wymieni swój telefon na Apple iPhone 4.

W ciągu najbliższego 1,5 roku na rynku będzie trzykrotnie więcej iPhone'ów niż obecnie. Ponad 50% dotychczasowych użytkowników iPhone'ów wymieni swój telefon na Apple iPhone 4.

Jak przewiduje Katy Huberty, analityk z Morgan Stanley, do końca 2011 roku na świecie będzie ponad 100 mln użytkowników iPhone'ów. Według wcześniejszych prognoz, w 2010 roku Apple sprzeda około 48 mln sztuk telefonów.

Znaczna część urządzeń trafi do użytkowników iPhone'ów starszej generacji - ci wykazują się bardzo dużą lojalnością wobec Apple'a i niechętnie przechodzą na rozwiązania konkurencji. Dwuletnie kontrakty właśnie się kończą i choć do iPhone'ów sprzed 2 lat da się wgrać iOS 4, to jednak aktualizacja sprzętu jest niemal pewna.

Przeskok z iPhone'a 3G na iPhone'a 4 jest o tyle dla nich oczywisty, że nawet po wgraniu iOS 4, iPhone 3G wciąż nie obsługuje pracy wielozadaniowej. Oferują ją jedynie 3GS z 256 MB pamięci RAM i iPhone 4 z 512 MB pamięci RAM.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Digital Daily, wł

Komentarze
Zaloguj się
43. ~pisul
0

2010-06-22 05:28:41

3550zl na allegro...

Odpowiedz

0

2010-06-21 13:39:36

Dla mnie to jest głupota wymieniać co pół roku, albo i częściej, telefon tylko dlatego, że weszła jego nowa odmiana i tamten jest już do niczego. Ile pieniędzy trzeba mieć, żeby na taki luksus sobie pozwolić.

Odpowiedz

0

2010-06-21 11:16:32

zobaczymy, na razie jest kupa szumu przez te właśnie haselka. smutne jest to że wystarczy powiedzieć jakiś niezweryfikowany fakt i jest się na topie - a steve jest mistrzem takich kłamstw. trzeba organoleptycznie zweryfikować. :)

Odpowiedz

40. ~PLANET
0

2010-06-21 11:10:36

#37: ad #29, to mam naprawde wrazenie, ze koles chcial zatrollowac, a wszyscy daja sie robic w konia. Przynajmniej mam taka nadzieje, to swiadczy o chocby przeblysku inteligencji ;) Jesli nie, to porazka na calej linii jak dla mnie :) | Fanboye sa TOTALNIE zaslepieni - oczywiscie ze tak, czego sie spodziewales po mojej odpowiedzi ? :) Zeby placic pelna cene bez kombinowania trzeba byc faktycznie nieco glupim, ale zwroc uwage, ze to "stare TFT" (inna sprawa, ze innej generacji) wspolpracuje z troche nowszym IPSem, ktory calkowicie moze zmienic postac rzeczy, szczegolnie wewnatrz (sic!), na zewnatrz ma byc ponoc nieco gorzej. Testy juz niedlugo, nie ma co sie martwic. Wielozadaniowosc - no wlasnie gdybys czytal komentarze LuiNa, to bys dowiedzial sie, ze nie jest tak dokladnie samo. Zuzycie baterii jest duzo nizsze, krytycznie wazne funkcje programow dzialaja, reszta siedzi zamrozona w RAMie. To inny sposob dzialania, poprzez to takze nie wysypuja sie. IMHO zrobienie tego w ten sposob jest zrobieniem wreszcie w porzadny sposob. Niekoniecznie wynalezieniem na nowo - za przeproszeniem sram na haselka marketingowe Apple''a, bo nigdy w zyciu bym sie nimi nie posluzyl - ale na pewno efektywniej. Łot i wsio... || #39: ok, podaj JEDEN przyklad niekonsenwencji, anonimie z opery mini uzywajacy 0 argumentow :) Nie chcesz czytac - nie czytaj. Sam zasmiecasz, bo odpowiadasz trollowi spod 29, zdawkowe puste zdanie innemu userowi i totalna kule w plot do mnie. Zaiste, OGARNIJ SIE! :)

Odpowiedz

39. ~
0

2010-06-21 10:33:13

Ludzie,spokojnie... @ PLANET nie zasmiecak komemtarzy,bo jestes.tak niekonsekwentny w tym,co piszesz,ze naprawde nie chce. mi.sie czytac. @Mila prestiz to nie drogi telefon w kieszeni(ktory notabene w USA na przyklad wcale nie jest tak malo dostepny j u nas. I co,tam tylu ludzi jest prestizowych?),ale wrodzona klasa,cos,czego osoba z takim podejsciem,jak Ty nigdy nie bedzie miala niestety... @pisul no bez przesady,bardziej po bandzie nie mogles?

Odpowiedz

38. staruch
0

2010-06-21 10:03:12

@29 skoro jestes taki bogaty to kup nam wszystkim iPhony-bedziesz mial swiadomosc ze nie jestes biedny-ja bede mial tylko Iphone-a:P

Odpowiedz

0

2010-06-21 09:19:49

@29 co za baran, badziewia nie kupuje się niezależnie od tego ile się ma kasy, mnie stać, ale nie kupię, co by się nie identyfikować z takimi pajacami jak ty, poza tym masz żeńsko brzmiący nick a także obiecujący rocznik w nim zawarty, może masz ochotę na małe riki tiki z ''biedakiem''? LOL @27ludzie krytykujący IP są zaślepieni a według ciebie kim są ci którzy fanatycznie za nim optują? Wielcy Oświeceni? jak głupim - literalnie - trzeba być żeby zapłacić 4 kafle za telefon który nie daje nic nowego, a wręcz przeciwnie - stare TFT, wielozadaniowość która jest od dawna już u innych i kilka temu podobnych, bezczelnie twierdząc jeszcze że wprowadzają nie rewelację a rewolucję,''wyinventowali telephona agajn'' normalnie ręce opadają...

Odpowiedz

36. ~PLANET
-1

2010-06-20 17:15:40

#29: ło jezu, gorszej prowokacji juz nie mogles sprobowac zrobic ? Slabo wyszlo ;) || @Hose: no WiFi ma dluzszy nieco zasieg (parenascie, powiedzmy), w US of A maja to WiFi tak czesto, ze sie potykaja o nie (stad to nie taki problem), a do konca roku ma byc na 3G. Ide o zaklad, ze zrobia na JB kompatybilnosc z innymi fonami i byc moze kamerke internetowa do np. Skype''a etc. Nie napisalem, ze to rewolucja.. sama usluga powstala dawno temu. Teraz na dziendobry otrzymujemy bardzo wysoka jakosc - pozostaje kwestia zasiegu (poza WiFi) oraz kompatybilnosci (poza iP4). To takze jest niedopracowany produkt. Z dwojga zlego (uzywalem "starej" wideorozmowy.. dziekuje, postoje), to moge byc optymista w kwestii JB i czekac na odpowiedz innych firm w tej kwestii. I powinno byc dobrze, jak zwykle - konkurencja jest zdrowa :) Nie probuj szydzic, bo zaden ze mnie wybitny znawca - ot, wiem swoje ;) A ekran ponoc ma byc lepiej widoczny wlasnie INdoors, a nie OUT - ot, taka niespodzianka. Spokojnie, niedlugo juz beda testy empiryczne. || #32: (prawie) jak zwykle zal.pl prezentujesz. Wiele newsow na Telepolis nie dotyczy bezposrednio rynku PL - chocby sluchawki z Japonii czy dalekiej Azji, gdzie sa stosowane inne typy czy pasma sieci, chocby o budowaniu 4G gdzieniegdzie (u nas w najlepszym razie za rok bedzie przetarg), chocby o technologiach, ktore beda dostepne tylko lokalnie, na pewno poza naszym krajem. I co z tego ? Dotycza telekomunikacji i maja prawo sie tu pojawic. Selekcja, dobor i obrobka nalezy do redaktorow, ale koniec koncow najwazniejsze i najistotniejsze rzeczy znajduje wlasnie tutaj (tak, z serwisow PL czytuje takze pdaclub, telix i gol). Reszta (jak takie komentarze jak twoj) jest nieistotna.

Odpowiedz

35. LuiN
0

2010-06-20 10:09:31

32, pisul, żal bije z tego co piszesz. Skoro Polacy zarabiają mało, to mamy nie pisać o iPhonie? Chryzantemy? Śmierci mi życzysz? Uspokój się człowieku.

Odpowiedz

34. ~
1

2010-06-20 08:01:17

@milka89: 89 to pewnie twoj rocznik i rozumiem ze zarobiles juz pierwszy milion wiec na pewno ajfona 4 mozesz sobie. Dzieciaku pewnie do dzisiaj rodzice ci na zdrapki daja a ty o prestizu piszesz. Ktos kto ma kase nie zawraca sobie glowy *** i neta w telefonie w autobusie nie przeglada :D no ale ty milioner wiesz pewnie lepiej i jak kazdy z listy najbogatszych z listy Forbes dzien zaczynasz od klepania na telepolis, oczywiscie z Ajfona. :D

Odpowiedz

33. ~wilk100
0

2010-06-20 07:19:37

To jest jedyna marka, ktora jest sztucznie napedzana przez media. Apple jest dobra firma i ma naprawde dobre produkty , ale wyolbrzymianie przez media to juz lekka przesada.

Odpowiedz

32. ~pisul
0

2010-06-20 05:07:29

Luin a nic nie napisales ze sie juz na allegro po 3450 zl pojawily ip4,tylko brac .Mam osobiste pytanie.Napewno wiesz ile srednio Polacy zarabiaja.Czemu sluza takie newsy?Czy chodzi o sklucenie wszystkich?Przeciez to ani nie te realia ani target nie ten"Jak przewiduje Katy Huberty, analityk z Morgan Stanley"WTF?Co to za czlowiek,co to za firma,co ma wspolnego z przecietnym Polakiem?Ładnie sie ubierz idz na wybory to jako pierwszy kwiaty dostaniesz oby chryzantemy.

Odpowiedz

31. ~HD2
2

2010-06-20 00:19:30

Do 29 buhahahahahaha, znowu argument z kasą. Człowieku wywieś sobie te tysiące $ na szyi walnij złoty łańcuch a jego końcu złoty skobel a na nim Ajfona. Może nie uwierzysz ci ich znam i jeżdżą lexusami bmw x6 i innymi wynalazkami mają dalej stare nokie 6310. A właśnie biedota próbuje się wylansować na kogoś lepszego i bogatszego niż jest jakimś gadżetem. Obudź się dzieciaku ci co mają hajs mają laptopa w plecaku i zwykłą komórkę i zwiedzają świat a nie czytają onet w kiblu ze swojego ajfona. Lecz się biedaku na żylaki bo na mózg za późno :)))))))))))) ale polewka

Odpowiedz

30. Hose
0

2010-06-20 00:09:39

PLANET - spokojnie, bez nerwów, to tylko telefon (nie wypada by na jego widok lub na samą myśl "stawał") Te video-rozmowy pożal się Boże na odległość paru metrów to co mają oznaczać? Dzięki nim sąsiadka ze ściany ma się pokazać w stroju "Ewy" czy może żona ma zaprosić do łóżka zza laptopa? Tak czy siak pomysłowe, ale czy przełomowe i przyszłościowe zarazem ? Ekran, jak sam mówisz, poczekamy pogadamy, bo nawet tak wytrawny znawca jak Ty nie zagwarantuje nikomu że będzie bił cokolwiek na łopatki... No wiadomo że myślę o ocenie wyświetlacza w każdych warunkach, nie tylko tych które lubi iPhone (słońce). Mila@ (jesteś wielki, no bez dwóch słów, stary)

Odpowiedz