DAJ CYNK

Ciekawa oferta zatrzymaniowa w Plusie

09.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10030

Ważne 0

0

Plus ma ofertę dla osób wypowiadających umowę. Klientom chcącym odejść z sieci oferuje Taryfy Syberyjskie lub Ważne z darmowymi rozmowami wewnątrzsieciowymi - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Plus ma ofertę dla osób wypowiadających umowę. Klientom chcącym odejść z sieci oferuje Taryfy Syberyjskie lub Ważne z darmowymi rozmowami wewnątrzsieciowymi - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Oferta dostępna jest jedynie u konsultantów.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
70. ~tomekjot
0

2010-06-16 08:52:20

W Iplus też dają 50 proc. rabat na rok a w standardzie jest 25 proc. Ale to wtedy jak wypowiedzenie umowy trafi do cenytrali

Odpowiedz

69. ~Łukasz_
0

2010-06-14 12:37:11

@55, 57, 66: No właśnie nie do końca tak jest z tym zasięgiem - ze względu na problemy z przełączaniem na Plusa. Nawet ręczny wybór Plusa nie rozwiązuje problemu, bo co jakiś czas telefon i tak lubi wrócić na Playa. Co do e-boku - fakt, w prepaidach Plusa brakuje bilingu - ale to nie jest najważniejsze... Co do tłumów w salonach to też moje obserwacje są zupełnie odmienne... Czyżby ludzie woleli mieć gorzej i drożej :-)

Odpowiedz

68. ~exSimplusowiec
0

2010-06-10 21:20:01

A mnie jakoś nie chcą zatrzymać w simplusie. pewnie niebawem już numer będzie w Gadu Air.Obecnie testuje internet na laptopie z Gadu Air;)

Odpowiedz

67. ~Witja69
0

2010-06-10 21:09:34

Przechodzę do z Plusa do Play dla firm bo oferta powala, w Plusie jak chcieli mnie zatrzymać to powiedzieli, że nie ma szans dać taką samą ofertę. Złożyłem wniosek o przeniesienie a tu telefon z Plusa... jednak mogą dać taką samą ofertę, tylko za późno, bo już podpisałem umowę. Przedstawili takie warunki, że bez wachania bym pozostał, ale sami sobie winni, może ruszą w końcu swoje 4 litery i nie będą zwlekać do ostatniej chwili.

Odpowiedz

66. ~...
0

2010-06-10 13:29:10

@65 Od razu widać czym się zajmujesz na co dzień- wciskasz ludziom kit. Zasięg- wkleję Ci tu moją odpowiedź bo masz ewidentne problemy z czytaniem poprzednich wiadomości: " Skoro Play działa na nadajnikach własnych i na nadajnikach Plusa, a Plus działa tylko na nadajnikach Plusa- to jaka sieć ma lepszy zasięg?" Może Ty odpowiesz? A gdybyś nie wiedział to nic nie wskazuję na żeby Play kiedykolwiek zrezygnował z roamingu krajowego, ale to i tak na razie nie ma żadnego znaczenia, bo na dzień dzisiejszy jest tak jak widać. PS. Powodzenia w pracy Ci życzę, nagabywanie niedoinformowanych klientów ma chyba w sobie nutę perwersyjnej przyjemności... Ma?

Odpowiedz

65. ~TroyaN
0

2010-06-10 13:16:05

@52 Bo masz powyżej 5 aktywnych kart a co za tym idzie jesteś obsługinway przez handlowca @53 Zasięg lepszy od Plusa :D Padłem :D Bez obrazy ale czytam to i nie mogę utrzymać zwieraczy ze śmiechu. Play działa na nadajnikach Plusa, jest to dzierżawa, która wygaśnie w pewnym terminie a do tego czasu Play musi postawić swoje nadajniki. Nie pisz mi o lepszym zasięgu bo jak narazie Play stawia nadajniki w najważniejszych punktach czyli tam gdzie i Plus ma zasięg. @57 tłumy chodzące do Play :D Oj nawet nie wiesz jak się mylisz. Play na dzień dzisiejszy nie jest żadną konkurencją :) Play ostro dokłada do słuchawek i połączeń rekompensując sobie swoje straty zyskami z międzyczasu (opłaty jednego operatora za wdzwonienie się do innego operatora). Zajrzyj sobie na dowolne cenniki dowolnych sieci i pomyśl dlaczego darmowe minuty czy też stała stawka nie dotyczy połączeń z operatorem Play :) Ciebie jako użytkownika indywidualnego nie interesuje kto za ile do ciebie zadzwoni, ty byś chciał tylko tanią słuchawkę i kupę minut :) Ja zajmuję się firmami i tam ma znaczenie czy dzwonimy do kogoś za 0,19 PLN czy za 0,60 PLN. Tak więc bez obrazy ale Play nie jest żadną konkurencją. Czytam wasze wypociny i nie wierze :) Ktoś tu wyskoczył że ma abonament za 20 PLN na firme i mu mało :) Inny beczy że w Plusie telefony są droższe niż u konkurencji. :) Szkoda tylko że żaden z was nie używa mózgu przy pisaniu tego wszystkiego :) Chociażby sprawa telefonów. Bo w Erze jest telefon o 50 pln tańszy to ide do nich. Prawda jest taka że w przyrodzie nic nie ginie tylko zmienia właściciela więc te 50 pln będzie gdzieś zrekompensowane (czy to droższe smsy czy stawka za połączenia). Tu nikt nic za darmo nie daje. Wszystko jest dokładnie liczone tak, żeby nie było straty. Oferta jest tylko u konsultantów bo jest to specjalny dział utrzymania klienta

Odpowiedz

64. ~...
0

2010-06-10 12:57:09

@63 Podałem swój przykład bo- a) ten przypadek znam dość dobrze b) post @57 odnosił się do zasięgu i obsługi prze konto internetowe. Czyli dokładnie do tego co ja podałem w moim przykładzie. O całej reszcie dyskusję zacząłeś Ty dlatego dalsze dywagacje nie mające nic wspólnego z @57 mnie nie interesują i nie mam zamiaru o nich rozmawiać.

Odpowiedz

63. ~....
0

2010-06-10 12:39:52

Problem polega na tym, że podajesz tylko i wyłącznie swój przykład... Poczytaj problemy tej sieci na forach różnych, z jakimi absurdami ludziue maja tam do czynienia, porównaj liczbe klientów obu sieci, pomyśl po co p4 wprowadziło userów na 4um typu p4cośtam... Następnie poszukaj problemów użytkowników W3 w sieci mając na uwadze, że to jest 12 razy więcej :-)))). Na koniec zadaj sobie pytanie '' co by się stało gdyby p4 miał ok. 10 mln users, ile wtedy zgłoszeń, błędów i innych cudów wyszło w p4 ''. A już naprawdę na sam koniec bezstronnie oceń czy jest to sieć która jest po to żeby ją sprzedać czy '' do daleszego rozwoju ''.

Odpowiedz

62. ~
0

2010-06-10 12:21:25

@61 Przecież tam celowo jest zredukowany bok do play24 a bok plusa do e-plusa. Złośliwie ale zgodnie z prawdą. A Ty tu o o obsłudze jako całości prawisz. Jedyne co można zarzucić Play24 to problemy z logowaniem- choć u mnie sporadyczne to jednak się zdarzają. Ale jak sobie wchodzę na konto przez Play24 to w 99% nie ma potrzeby kontaktować się z BOK w tradycyjny sposób- włączę i wyłączę sobie co chcę i po problemie. Możesz nie wierzyć ale naprawdę możliwości Play24 są rozbudowane i nawet nie ma sensu porównywać ich do tego co oferuje e-plus.

Odpowiedz

61. ~....
0

2010-06-10 11:47:47

@60- to był komentarz do posta nr 57 ? Jak widze, że ktoś pisze/myśle, że obsługa POSPRZEDAŻOWA w p4 bije na głowe PLUS`a to można pierd***** ze śmiechu. Wogóle byłbym zadowolony jakby ta ''firmę'' przejął jakiś kapitał żydowski lub cygański :))).

Odpowiedz

60. ~...
0

2010-06-10 11:09:16

@59 Jak napiszesz jaśniej to może pośmiejemy się razem. Pytanie tylko z kogo i czego?

Odpowiedz

59. ~....
0

2010-06-10 10:45:59

@57- dzisiaj prima aprilis ? dawno tak dobrych żartów nie widziałem :))).

Odpowiedz

58. ~bob785
0

2010-06-10 10:31:03

co ciekawego jest w tej ofercie? bezplatne rozmowy wewnatrzsieciowe obowiazuja PO WYKORZYSTANIU MINUT Z ABONAMENTU.

Odpowiedz

57. ~z
0

2010-06-10 09:51:34

do 55 - nie przejmuj się, to pewnie jakiś sprzedawca z salonu który ma po sąsiedzku Play i widzi jakie tłumy chodzą do konkurencji ;-). Niezaprzeczalnym jest że Play24, czyli BOK Play jest wielokrotnie bardziej zaawanowany i rozbudowany od ej Plusowej namiastki. Co do zasięgu... Jest większy niż w Plusie, to oczwiste. Jeżeli ktoś ma problem z przełączaniem między zasięgami Play i Plus (coraz rzadszy) ustawia na stałe Plus i tyle.

Odpowiedz