DAJ CYNK

Chrystus z BTS-em w Świebodzinie

23.04.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12054

Ważne 9

3

Figura Chrystusa w Świebodzinie ma 52 metry wysokości. To idealne miejsce na zamontowanie nadajników sieci komórkowej.



Figura Chrystusa w Świebodzinie ma 52 metry wysokości. To idealne miejsce na zamontowanie nadajników sieci komórkowej.

O całej sprawie informuje Fakt i już to może świadczyć o tym, że możemy mieć do czynienia z czymś nietypowym. Anteny umieszczone w koronie Jezusa widać jak na dłoni. Zarówno na zdjęciach, jak i filmie nagranym za pomocą drona. Redakcja Faktu skontaktowała się z proboszczem miejscowej parafii. Na początku jego współpracownik kategorycznie zaprzeczył - na pomniku nie ma żadnych anten.

Po nawiązaniu kontaktu z firmą, do której należą anteny okazało się, że służą one do rozpowszechniania Internetu. Co więcej, miały one być zamontowane z inicjatywy proboszcza, który chciał wykorzystywać Internet do prowadzenia monitoringu na terenie parafii. Oczywiście korzystają też z tego okoliczni mieszkańcy, bo 52-metrowy pomnik górujący nad okolicą jest idealnym miejscem na zamontowanie anten nadawczych.

Zdania okolicznych mieszkańców są w tej sprawie podzielone. Niektórzy kategorycznie zaprzeczają, że w koronie nie ma przecież żadnych anten. Jeden z mieszkańców popiera pomysł. W końcu proboszcz musi jakoś zarabiać na utrzymanie tak dużego pomnika.

Źródło tekstu: FAKT

Komentarze
Zaloguj się
48. ~tak sobie myślę
0

2018-05-03 05:13:07

raczej widzę na głowie bożka sprzęt Ubnt więc to raczej jakiś lokalny ISP.

Odpowiedz

47. ~rrrr
0

2018-04-25 10:33:41

....pielgrzymki gwarantowane z całej Europy , a może i ze stanów ;D

Odpowiedz

46. ~
2

2018-04-25 10:24:20

Buhahahaha :D w lewej ręce powinien jeszcze trzymać BTS-a Plusa , a w prawej Play-a ;D

Odpowiedz

45. Pabloeq
0

2018-04-24 20:09:49

Ten monument jest paskudny, powinni postawić wieżę widokową zamiast tego kiczu.

Odpowiedz

2018-04-24 11:29:56

Pazerność Czarnych udających świętych, oraz ich załganie i zakłamanie przerasta wszystko."PO OWOCACH ICH POZNACIE" mówił podobno Jezus. A owoce panów w kieckach są 1. Zgniłe 2. Robaczywe 3. Parszywe 4. Oszukańcze.

Odpowiedz

43. ~Czerwony 7, a przyszłość Czarna
0

2018-04-23 22:03:40

42). Bez przesady, mamy 10 przykazań i nie są złe, tylko ludzie są źli.

Odpowiedz

42. ~xxx
0

2018-04-23 21:58:29

@orson dlaczego kasujecie posty??? czy kogos obrazilem swoim wpisem?ja wiem jedno i tego trzymam sie od lat i bede wierny swojej postawie. kosciol to ZŁO!!!@28 a jezeli dla ciebie bog=kosciol to gratuluje świadomosci ;)amen!

Odpowiedz

41. ~Czerwony 7, a przyszłość Czarna
0

2018-04-23 20:37:26

Jest to produkt rąk ludzkich, i jest też drugi produkt rąk ludzkich na nim.Jeden i drugi będzie służył wyłącznie człowiekowi.

Odpowiedz

40. ~Kolejnywpis
0

2018-04-23 19:49:04

Cena Czyni Cuda :-)

Odpowiedz

39. ~
0

2018-04-23 19:28:04

Skoro szalik zdjęli to anteny też powinny zostać zdjęte. Jeżeli pozostaną to oznaczało by że pieniądze księdzu nie śmierdzą.

Odpowiedz

38. ~Marcin.503
0

2018-04-23 17:03:42

Nowy ksiądz proboszcz w ur, podpisał umowę na instalację nadajnika, na wieży zabytkowego XIIIw. Kościoła podwyższenia krzyża Św. W Sławkowie, były protesty mieszkańców, że zaszkodzi na estetyce kościoła, a także zdrowiu mieszkańców, ciekawe czy nadajnik powstanie?

Odpowiedz

37. hainasz
0

2018-04-23 15:36:09

Skąd masz zasięg? Od Jezusa! :-P

Odpowiedz

36. ~Dhdj
0

2018-04-23 15:18:42

I po co cale zamieszanie? Nie bardzo rozumiem...

Odpowiedz

35. ~pabloki
0

2018-04-23 13:55:26

a gdzie tu afera?

Odpowiedz

34. ~Wifi
1

2018-04-23 13:33:51

No i co z tego.A poza tym to nie bts tylko jakaś wifiowa tandeciarnia.

Odpowiedz