DAJ CYNK

Chiny: Samsung prezentuje Galaxy S8 i ogłasza współpracę z chińskimi firmami

20.05.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5115

Ważne 1

1

Stało się to czego wielu się spodziewało. Wczoraj na scenie Teatru Wielkiego Muru (jeden z najbardziej prestiżowych amfiteatrów w kraju, ulokowanym pod rzeczonym murem) Samsung zaprezentował Chińczykom swój najnowszy model.



Stało się to czego wielu się spodziewało. Wczoraj na scenie Teatru Wielkiego Muru (jeden z najbardziej prestiżowych amfiteatrów w kraju, ulokowany pod rzeczonym murem) Samsung zaprezentował Chińczykom swój najnowszy model.

Podczas tego widowiskowego wydarzenia (prezentacji towarzyszyły fajerwerki, koncerty, pokazy artystyczne i przemówienia polityków), Koreańczycy nie tylko zaprezentowali swoje nowe flagowe urządzenie. Pokazano też funkcje które dostępne będą wyłącznie w telefonach na rynku chińskim.

Ale to nie koniec. Samsung ogłosił współpracę z chińskim gigantem na rynku gier - Tencentem oraz Weibo - chińską platformą mikroblogową, mającą więcej użytkowników niż Twitter. Samsung Galaxy S8 został specjalnie przystosowany do działania produktów obu firm. Wniosek jest jeden: Samsung zamierza powalczyć z chińskimi producentami o ich rodzimy rynek.

Smartfon trafi w ręce pierwszych chińskich klientów 25 maja.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Tagi: samsung
Komentarze
Zaloguj się
14. dapter
0

2017-05-21 20:02:38

widać, ze szal na widowni

Odpowiedz

13. ~Xyz
0

2017-05-21 20:00:09

Hotelarz nic nie wspomniał o swojej niszowej sieci? A gdzie reklama?

Odpowiedz

12. ~
0

2017-05-21 11:36:50

jak na Chiny to zainteresowanie, że hoho;) zdjęcie mówi wszystko

Odpowiedz

11. ~Hotelarz
0

2017-05-21 11:29:44

10 bo chińczycy sami nie wiedzą co jest fajne. To sa iPhony

Odpowiedz

10. ~autoall
0

2017-05-21 10:46:20

pół amfiteatru była pusta takie zainteresowanie tym badziewiem w chinach lol

Odpowiedz

9. ~piotrmak
0

2017-05-21 10:17:59

Ten koń to Ty???

Odpowiedz

0

2017-05-21 10:16:16

2, 5). ja tu nic ,ani nikogo nie widzę:-D

Odpowiedz

7. ~Hotelarz
0

2017-05-21 09:59:51

@6. Ja tu jestem. Dobrze się przyjrzyj.

Odpowiedz

6. ~
0

2017-05-21 09:17:34

Treść wiadomości 5 co to ma być widoczne na selfie? Ciebie nie widać.

Odpowiedz

5. ~Hotelarz
0

2017-05-21 08:47:29

@3, Można tak powiedzieć, ale ja raczej bliski sąsiad niż właściciel, jedyne po co tam chodziłem to do bankomatu, ale usunęli tak samo salony Play i Plus były w Białej Rawskiej, a od kilku lat nie ma żadnego, tu macie lepsze jaśniejsze

Odpowiedz

4. ~chińczyk
0

2017-05-21 08:42:32

1 najważniejsza - możesz się ożenić z drugą osobą za pomocą smartfona. To jest wygodne, bo brak kosztów przyjęcia weselnego.

Odpowiedz

3. ~frasag
0

2017-05-21 08:38:08

@2 Hotelarzu: czy to jest to wejście do Twojego przybytku? Z ciekawości pytam, bo jestem neutralny- nie znam tu nikogo na tyle żeby go lubić, albo nie lubić. Pozdrawiam.

Odpowiedz

2. ~Hotelarz
0

2017-05-21 07:43:02

Pozdrawiam 3G wlo Patryk7588 Calm7 i resztę którzy mnie lubią mam prezent dla was

Odpowiedz

1. ~Loko
1

2017-05-21 07:38:27

A co to za funkcje dostępne tylko w Chinach?

Odpowiedz