DAJ CYNK

China Unicom: Samsung GT-B9120 z dwoma 3,5-calowymi ekranami Super AMOLED

08.06.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3449

Ważne 1

0

Na wyłączność sieci China Unicom trafi wkrótce na rynek interesujący smartfon z klapką - Samsung GT-B9120. Telefon wyposażony jest w dwa 3,-5-calowe ekrany Super AMOLED.

Na wyłączność sieci China Unicom trafi wkrótce na rynek interesujący smartfon z klapką - Samsung GT-B9120. Telefon wyposażony jest w dwa 3,-5-calowe ekrany Super AMOLED.

Oba ekrany mają rozdzielczość 480 x 800 pikseli, do tego dostajemy dwurdzeniowy procesor Qualcomm MSM8260 Snapdragon taktowany zegarem 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej.

Nie zabrakło łączności HSPA, Wi-Fi, Bluetooth i GPS-u, jest też aparat 5 Mpix i przednia kamerka 1,3 Mpix. Całością zarządza Android 2.3 Gingerbread. Wygląda na to, że da się wciąż wyprodukować interesujący rozkładany telefon - szkoda tylko, że producenci zapominają o Europie, jako o rynku docelowym.

Źródło tekstu: ameblo.jp

Komentarze
Zaloguj się
12. ~Kaprys
0

2012-06-11 00:08:30

Mnie to nie elektryzuje, ani ciarek też nie ma. SGS umarł (poszedł na gwarancję, może się nie dopatrzą CM9), a tymczasem SE c702 trzymający 5 dni. Tak się bawię telefonem.

Odpowiedz

11. ~Jo
0

2012-06-08 11:37:06

***To dobrze że ten telefon trafi "Na wyłączność sieci China Unicom", tzn. że za miesiąc, góra dwa będzie można kupić coś takiego samsungo-podobnego, na allegro za góra 100-150 złoty :):) China nie przepuści takiej okazji... a tak w ogóle to aż dziw bierze że jeszcze super china-solidów nie zrobili...? albo jeszcze statkiem nie dopłynęły ;) A swoją drogą, te chińskie telefony wcale nie są najgorsze - najlepsze też nie :) ale da się wytrzymać... z własnego doświadczenia...:)

Odpowiedz

10. Maniiiek
0

2012-06-08 10:26:43

@9 niby tak, ale klapki zawsze miały słabe baterie. Boje się, że wsadzą tam 1000mAh. Ale tfu, tfu, tfu...

Odpowiedz

9. Hose
0

2012-06-08 10:14:31

@4 - Sądzę ze jednocześnie w użyciu będzie tylko jeden wyświetlacz (telefon zamknięty- wyświetlacz zewnętrzny, przy telefonie otwartym- wyświetlacz wewnętrzny) więc żaden problem.

Odpowiedz

8. Q!
0

2012-06-08 10:07:45

@zajadacz - imprezka to będzie dzisiaj wieczorem, po wygranej Polaków. ;-) Thx, poprawione.

Odpowiedz

7. Adv.Diavoli
0

2012-06-08 10:00:28

Sorki,drobna pomylka. 934 SH @4; w tamtym nie ma problemu z baterią

Odpowiedz

0

2012-06-08 09:26:19

Literówka w tytule. Wczoraj musiała być dobra impreza, albo już przed meczem rozpijacie coś w redakcji :)

Odpowiedz

0

2012-06-08 09:14:02

@4 Dokładnie;)

Odpowiedz

0

2012-06-08 08:49:17

Aż mnie ciarki przechodzą jak o baterii pomyślę.

Odpowiedz

3. ~zulugula
0

2012-06-08 08:38:56

Caowymi ekranami?

Odpowiedz