DAJ CYNK

Cezary Chałupa zrezygnował z zarządu Netii

30.09.2016

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11698

Ważne 6

1

Cezary Chałupa złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu Netii - poinformowała spółka w komunikacie. Chałupa nie przedstawił przyczyn złożenia rezygnacji.

Cezary Chałupa złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu Netii - poinformowała spółka w komunikacie. Chałupa nie przedstawił przyczyn złożenia rezygnacji.

Chałupa w zarządzie Netii był od marca 2015 roku, gdzie odpowiadał za rynek biznesowy. Wcześniej, także w Netii, był dyrektorem generalnym rynku klientów biznesowych.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się
16. ~tkubon
0

2016-10-02 14:02:10

Netia to coraz bardziej firma widmo. U mnie na osiedlu wyszukiwarka pokazuje dostępność usług, a ich reklam, ulotek aki razu nigdzie u siebie nie widziałem. Druga sprawa to bardzo mało konkurencyjna oferta, gdyż tam gdzie są , obecnie są po prostu lepsze alternatywy

Odpowiedz

15. jedrek
0

2016-10-01 20:43:22

nigdzie tej netii praktycznie nie widać w mieście. Marzyłoby mi się aby stanowiła realną konkurencję dla przejrzałej cytryny.I np. zaoferowali druciak telefon za 20zł no limit do wszystkich. Co kawałek studzienki z ich logo, a realnych usług w bloku brak.

Odpowiedz

14. ~Oranżadka
0

2016-10-01 18:55:03

Postawił chałupe i uciekl

Odpowiedz

13. ~
0

2016-10-01 13:28:21

Tak jak wielu na wysokich stanowiskach, nachapał się, zapchał konto i teraz będzie resztę życia siedział i ściemniał.

Odpowiedz

12. ~
0

2016-09-30 19:00:55

A kiedy p. Szopa odejdzie?

Odpowiedz

11. ~Mathias
0

2016-09-30 17:38:32

@wloJak się myśli kategoriami np. małego warsztatu to może i tak ;> Ale to akurat jest duża, notowana na giełdach spółka akcyjna mająca przynosić zyski akcjonariuszom. Ludzi powinno się zatrudniać (tu abstrahuję od pana C.CH, bo go nie znam) wg. kompetencji, sukcesów zawodowych, możliwości adaptacji i przyszłych jego wyników dla spółki. A nie jak leci wszystkich, których znamy z poprzedniej (przejętej) firmy.Nie mój cyrk nie moje małpy ale z zewnątrz słabo to wygląda.EoT.

Odpowiedz

10. ~h
0

2016-09-30 16:54:05

Adijos amigos

Odpowiedz

9. wlo
0

2016-09-30 15:51:26

8 8 zatrudnianie po znajomości w sektorze gdzie wynagrodzenie pochodzi z publicznych pieniędzy. W tym spółek będących własnością skarbu państwa, czyli publiczną. Nikomu nic do prywatnej spółki, której właścicielem jest np. dwóch braci, zatrudniających w radzie żony i rodziców, w zarządzie dzieci, a na stanowiskach kierowniczych i w księgowości rodzinę dalszą swoich dzieci - teściów czy rodzeństwo synowych ;-)

Odpowiedz

8. ~Mathias
0

2016-09-30 15:16:32

nepotyzm nie dotyczy jakiegoś sektora (np. publicznego). Mówiąc prościej, to zatrudnianie /''po znajomości/''. Wizerunkowo i HR-owo to bardzo źle wygląda.Ale niech sobie zatrudniają kogo chcą, moja firma już nie jest ich klientem ;)nepotyzm1. «faworyzowanie krewnych i przyjaciół przy obsadzaniu wysokich stanowisk i rozdawaniu godności przez osoby wpływowe»2. «w średniowieczu i odrodzeniu: system uprzywilejowania przez papieży ich krewnych»Niech sobie zatrudniają kogo chcą ja już ich klientem nie jestem.

Odpowiedz

7. wlo
0

2016-09-30 14:47:26

4 - zgłoś sprawę do serwisu rtv/agd ;-)

Odpowiedz

6. ~pabloki
0

2016-09-30 14:47:16

ad.4 prostuję . te pralki mogą ale nie muszą sie łatwo zapalić? chyba jednak nie wybuchają.

Odpowiedz

5. wlo
0

2016-09-30 14:45:19

2 - o nepotyzmie możemy ówić w publicznym sektorze - administracja, lecznictwo, uczelnie, sądy itd., itp. W prywatnej spółce nie ma czegoś takiego jak nepotyzm ;-)

Odpowiedz

4. ~pabloki
0

2016-09-30 14:44:13

telepolis słyszeliście że pralki samsunga tez wybuchają? może jakiś pajacyki?

Odpowiedz