DAJ CYNK

Certyfikat Wprost dla IdeaMIX

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 795

W dniu 6 kwietnia 2004 r., na zakończenie konferencji nt. usług telekomunikacyjnych zorganizowanej przez Centrum Promocji Informatyki oraz redakcję tygodnika Wprost zostały wręczone doroczne CERTYFIKATY WPROST - nagrody przyznawane przez czytelników tygodnika i internautów.

W dniu 6 kwietnia 2004 r., na zakończenie konferencji nt. usług telekomunikacyjnych zorganizowanej przez Centrum Promocji Informatyki oraz redakcję tygodnika Wprost zostały wręczone doroczne CERTYFIKATY WPROST - nagrody przyznawane przez czytelników tygodnika i internautów. Wśród laureatów znalazła się także Polska Telefonia Komórkowa Centertel, operator sieci Idea, która otrzymała Certyfikat Wprost za wprowadzenie na polski rynek telekomunikacyjny w 2003 r. unikalnej usługi IdeaMIX. W ramach tej cenionej rekomendacji PTK Centertel może przez rok posługiwać się Certyfikatem Wprost w komunikacji marketingowej (np. działaniach promocyjnych i reklamowych).

Wręczając Certyfikat Wprost - pomysłodawca i organizator tego konkursu, dziennikarz tygodnika Krzysztof Król podkreślił zalety nowatorskiej usługi IdeaMIX, która łączy zalety usług postapid i prepaid, z korzyścią dla optymalizacji kosztów komunikacji ponoszonych przez jej użytkownika.

Certyfikat Wprost dla IdeaMIX odebrał Wojciech Pronobis, dyrektor Biura Rynku Masowego w PTK Centertel, który powiedział m.in. "Cieszymy się, że rynek docenił innowacyjność oferty IdeaMIX, z której korzysta obecnie kilkaset tysięcy klientów i która wyznaczyła nowe standardy usług na polskim rynku GSM i obecnie wzorują się na niej inni operatorzy".

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Idea

Przewiń w dół do następnego wpisu