DAJ CYNK

Ceny iPhone'a 4 w Erze

25.08.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 36010

Ważne 0

0

27. sierpnia Era startuje ze sprzedażą najnowszej wersji smartfona Apple - iPhone’a 4. TELEPOLIS.PL udało się dotrzeć do informacji o jego cenach w poszczególnych taryfach.

27. sierpnia Era startuje ze sprzedażą najnowszej wersji smartfona Apple - iPhone’a 4. TELEPOLIS.PL udało się dotrzeć do informacji o jego cenach w poszczególnych taryfach.


Cena telefonu w ofercie Taryf rodzinnych:

Taryfa Rodzinna

Wersja 16 GB w umowie na 2 / 3 lata

Wersja 32 GB w umowie na 2 / 3 lata

140

1099 zł / 899 zł

1549 zł / 1349 zł

110

1349 zł / 1149 zł

1699 zł / 1499 zł

80

1949 zł / 1749 zł

2399 zł / 2199 zł

60

2049 zł / 1849 zł

2499 zł / 2249 zł

40

2149 zł / 1949 zł

2699 zł / 2499 zł

20

2349 zł / 2249 zł

2899 zł / 2799 zł



Cena telefonu w ofercie Taryf Multimedialnych:

Taryfa Multimedialna

110

140

Abonament

99 zł

139 zł

Liczba minut

440

600

Paczka danych

300 MB

2 GB

Wersja 16 GB w umowie na 2 / 3 lata

1299 zł / 1099 zł

989 zł / 789 zł

Wersja 32 GB w umowie na 2 / 3 lata

1699 zł / 1499 zł

1399 zł / 1199 zł


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
223. ~natalia
-2

2010-08-30 11:20:20

"wiadomosc prosto od operatora dzwoniac na hotline powiedz ze, jestes abonamentem od 15 lat i dostajesz aj pona 4 gie pe za 1 zł przy ab za 45 zł umowa na 12 msc. Ważne tylko jutro!!!" ... do 209 :) Era w tym roku obchodzi 14 urodziny:) więc byłabym ostrożna z tym stażam:)

Odpowiedz

222. ~Zael
-1

2010-08-30 10:40:44

Miałem iPhone`a 3G...jak dla mnie totalna porażka, pozbyłem się go po 3 miesiącach. Ciekawy jestem czy 4 jest tak genialna, że warto za nią zapłacić na Allegro od 3 do 4 tys. Ludzie za te pieniądze kupuje się już bardzo przyzwoitego laptopa, a nie zabawkę dla półgłówków która pewnie regularnie łapie zwiechy.

Odpowiedz

221. lukket
-1

2010-08-29 23:10:25

@220 Teoretycznie każdy salon powinien mieć już microsimy do nowych umów i na wymianę.

Odpowiedz

220. ~
-1

2010-08-29 23:05:15

A jak jest z kartami SIM w Erze? Dają już mikro karty ,czy trzeba przycinać?

Odpowiedz

219. imarcins
-1

2010-08-28 16:17:21

Bylem w erze dzisiaj niestety w salonie nigdzie juz nie maja tylko przyjmuja zamowienia.. ale za to era mi zaoferowala jakies 2 miesiace temu Premia Gold 300zl abonament bez limitu internet, 2000 minut, internet bez konca, i wymiana telefonu co 12 miesiecy to skorzystalem i dostalem iphone 4 16GB za 300zl (: !

Odpowiedz

218. ~Jack
-1

2010-08-27 20:22:48

@217 poczekaj przecież ten telefon dopiero co wszedł do oferty. Wiadomo że nie od razu będzie ich masa. Trzeba chwile poczekać. Mają masę 3GS więc i 4 będą mieli. @213 pewnie że można tylko trzeba spróbować a nie od razu zakładać że operator jest zły i ble. @214 akurat ceny IPhone Era ma bardzo dobre.

Odpowiedz

217. ~Tommy
-1

2010-08-27 13:34:08

Ilości Iphonow w Erze w salonach sa śladowe. O 1045 załapałem się na ostatniego w największym salonie w Katowicach. W pozostałych wogole nic nie mieli.

Odpowiedz

216. ~niszczyciel
-1

2010-08-27 10:43:10

Ostatnio, pewnego dnia objechałem 75% Lubuskiego. Dziesiątki odwiedzonych salonów - na oczy nie widziałem żadnego (zależało mi na 16gb 3gs) Iphone''a! Chciałem kupić lub podpisać umowę, wszędzie zdziwienie i szok, a w najlepszym wypadku czekanie, bo na zamówienie. Ludzie, czy ja chcę Bugatti Veyrona, że to taki luksus mieć go na stanie, w celach reklamowych/marketingowych?Kupiłem 2 x htc hd 2 i dymam Apple, nie chcą to nie...

Odpowiedz

215. LuiN
-1

2010-08-27 09:35:53

W sąsiednim newsie opublikowaliśmy właśnie pełny cennik iPhone''a 4 w sieci Orange.

Odpowiedz

214. ~artug
-1

2010-08-27 09:22:47

213@ Zależy jakie warunki miała a jakie ma teraz. Nie zapomnij, że na 99,9% warunki wchodzą już ale umowa na 2 lata (lub rok)jest liczona od stycznia. BTW iphon 4 16 w Optymalnym 450 z internetem 999 zł

Odpowiedz

213. ~wasyliada
-1

2010-08-27 09:07:28

Moja żona właśnie przedłużyła umowę w erze (taryfa jakaś firmowa 270).Abonament na 24-mce koszt 49 zł netto. Dostała Samsung Wave za 80 zł, a zapłaciła 10 zł bo miała punkty era premia. Czemu o tym piszę . Bo umowa jej kończy się 2 stycznia 2011 roku. A juz teraz tego dokonała moim zdaniem na super warunkach w erze. Więc można?! mnie umowa z era kończy się w czerwcu więc w lutym uderzam do negocjacji z erą by wydebic *** telefon za pare groszy

Odpowiedz

212. ~Toshi
-1

2010-08-27 08:12:25

Byc może miałem po prostu błędne wyobrażenie. Dziękuję za wyjaśnienie nurtujących mnie kwestii, choc jak opisywał jeden z moich przedmówców, Era jednak czasem idzie na ustępstwa.

Odpowiedz

211. ~code
-1

2010-08-27 07:48:49

@166 issa: lepszość jednego i drugiego urządzenia jest bezdyskusyjna; dla osoby wymagającej więcej rozwiązaniem jest iPhone, dla osoby z mniej zasobnym portfelem rozwiązaniem jest Samsung. piszesz o procu graficznym; jak na razie w Andro Msrkecie nie ma w ci grać, więc proc przyda się dopiero za rok, może później; poza tym piaskownica zabiera swoje i pomimo mocniejszego proca, gry osiągną podobną płynność, jak w 3GS (co przecież nie jest źle). jestem przeciwny też porównywaniu urządzeń na papierze; Koenigsegg teoretycznie jest szybszy niż GT2, ale praktycznie nie jest :)Konkurencji źle nie życzę, wręcz przeciwnie :)

Odpowiedz

210. ~do ''''new era''''
-1

2010-08-27 01:21:26

tya... a najważniejsze, to to, że jesteś "abonamentem"... i wszystko jasne.

Odpowiedz

209. ~new era
-1

2010-08-27 00:18:21

wiadomosc prosto od operatora dzwoniac na hotline powiedz ze, jestes abonamentem od 15 lat i dostajesz aj pona 4 gie pe za 1 zł przy ab za 45 zł umowa na 12 msc. Ważne tylko jutro!!!

Odpowiedz