DAJ CYNK

Ceny iPhone'a 3GS w Plusie

05.07.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7767

Ważne 0

0

Znamy już ceny iPhone’a 3GS dostępnego w Plusie dla klientów indywidualnych. W najdroższych taryfach - za 120 zł - trzeba za niego zapłacić 1,8 tys. zł.

Znamy już ceny iPhone’a 3GS dostępnego w Plusie dla klientów indywidualnych. W najdroższych taryfach - za 120 zł - trzeba za niego zapłacić 1,8 tys. zł.

iPhone 3GS dostępny jest od dziś w Plusie, na razie dla klientów indywidualnych w sklepie internetowym. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Zobacz: cennik telefonów w Taryfach Syberyjskich (plik .pdf; 146 kB).
Zobacz: cenik telefonów w Najwięcej dającym Plusie (plik .pdf; 163 kB).
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
55. awa2001
0

2010-07-15 18:16:43

za 39 zł 512Mb? w Orange za 30 zł masz 2GB

Odpowiedz

54. xTRA
0

2010-07-08 19:51:36

@38 Wygodne, szybkie menu, dobre gierki, dobra jakość muzyki, dotyk pojemnościowy (ale teraz to właściwie standard), dobra przeglądarka (bez flasha :-(). Niestety chyba jedną z jego największych bolączek jest cena, u konkurencji dostajemy z prockiem 1 ghz, masą ramu i 480x800 czy tam 392x653. Z k

Odpowiedz

53. ~sepin
0

2010-07-07 12:42:41

Na Plusa nie ma co liczyć, a jęsli będzie to w cenie kosmicznej. Plus ma inna polytykę. Pozdrawiam

Odpowiedz

52. Dinoko
0

2010-07-07 08:30:12

wiem, że nie do końca w temacie, ale czy ktoś wie czy 4G będzie dostępne u wszystkich opów czy tylko w O i w E?

Odpowiedz

51. ~kac555
0

2010-07-06 18:43:22

wczoraj zadzwonili z ery: ip3gs 16GB na 24miesiace za 99 w abo 99 (440min + 300mb bc) albo z 1,- na 36 miesiecy w abo 139. ceny fajne, abo do przelkniecia. pewnie czyszcza magazyny przed jesienia albo gwiazdka - era wprowadzi ip4 :D jedyny minus drugi numer - po co mi? szkoda, ze takiej oferty nie dostalem przy przedluzaniu umowy, rok temu - bralbym w ciemno :D

Odpowiedz

50. ~Yahoo
0

2010-07-06 11:37:47

Te ceny to albo błąd w druku albo jakieś jaja !! Nikt o zdrowych zmysłach tego nie kupi !!! Zapraszam do Ery (bardziej normalniej)

Odpowiedz

49. Jankes
0

2010-07-06 11:31:52

Jednak cena telefonu w taryfie 120zł to "zaledwie" 1599zł

Odpowiedz

48. ~culln
0

2010-07-06 11:11:25

@43 jakbym w plusie miał zapłacić za ip 1,8k, do tego abo 120, jakby tego było mało pakiet internetowy za 512MB x2, to jakieś kosmiczne pieniądze wychodzą. sorry

Odpowiedz

47. ~raptoos
0

2010-07-06 10:21:26

o LOL, jakie ceny xd. Pewnie z Orange''a je kupili i teraz dumni są :p

Odpowiedz

46. ~gutek
0

2010-07-06 09:23:00

no ta oferta Ery dla obecnych klientów całkiem niezła. Plus zaś nie zasługuję nawet na uwage i komentarze z takim opóźnieniem i cenami

Odpowiedz

45. ~blablabla
0

2010-07-06 08:47:01

Ciężko mówić o jakichkolwiek zaletach tej "promocji", bo ich po prostu nie ma. Szkoda, bo na braku poważnej konkurencji klienci zyskać zwyczajnie nie mogą. A Plus po raz kolejny udowodnił, no właśnie, co? Ktoś wie? Bo ja wymiękam- tego się chyba nie da wytłumaczyć.

Odpowiedz

44. ~
0

2010-07-05 23:51:03

@41 buhahahaha to ja mam brać abonament za 120 pln w którym najpierw mam standard, a potem 3x mniej, dodatkowo placic im 39 pln za marne 0,5GB i jeszcze 1,8K za iphona? to ja już wolę panterkę w orange, taryfa za 99 pln, w tym 300 min, orange hot spot i 1Gb danych, a iphone za jedyne 699

Odpowiedz

43. ~zielee
0

2010-07-05 23:44:16

w erze dla klientów, którzy już posiadają abonament Iphone 16gs mozna dostac za 299 zl przy abonamencie 99 zl, lub za 1 zl przy 139 zl. ale to wiąże sie z nowym numerem. Wiem, bo tam pracuje ;)

Odpowiedz

42. ~xkx
0

2010-07-05 23:42:56

Skoro 3GS kosztuje 1,8 tyś to mam pytanie ile chcieć beda za IP 4 jak się pojawi? 5 tyś? A może 6 tyś zł? Oczywiscie z abonamentem 200 zł i umową na 3 lata. Paranoja. Sugeruje aby ktoś w Plusie odpowiedzialny za tak ciekawe ceny obudził się z zimowego snu.

Odpowiedz

41. ~wafelek
0

2010-07-05 23:34:03

W każdym abo w Plusie możesz sobie włączyć kilka pakietów netowych, największy ma 512 MB i cena 39 zeta.

Odpowiedz