DAJ CYNK

CenterNet pozostanie operatorem sieci wRodzinie

23.12.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1913

Ważne 0

0

21. grudnia CenterNet otrzymał pisemne oświadczenie od Fundacji Lux Veritatis, w którym to piśmie Fundacja Lux Veritatis odstępuje od możliwości samodzielnego prowadzenia projektu telefonii wRodzinie. Obecnie jedynym operatorem usług telekomunikacyjnych wRodzinie uprawnionym do ich realizacji jest CenterNet.

21. grudnia CenterNet otrzymał pisemne oświadczenie od Fundacji Lux Veritatis, w którym to piśmie Fundacja Lux Veritatis odstępuje od możliwości samodzielnego prowadzenia projektu telefonii wRodzinie. Obecnie jedynym operatorem usług telekomunikacyjnych wRodzinie uprawnionym do ich realizacji jest CenterNet.

12. października CenterNet, Lux Veritatis, Bonum i MCMG podpisały porozumienie kończące spór dotyczący projektu wRodzinie. Oprócz wypłacenia przez CenterNet należności w łącznej kwocie 4,183 mln zł, CenterNet zadeklarował, że przekaże do 31. stycznia 2011 roku Fundacji lub wskazanemu przez nią podmiotowi składniki majątku, które będą dawały możliwość samodzielnego prowadzenia projektu "wRodzinie".

Fundacja Lux Veritatis zrezygnowała z realizacji ostatniego z zobowiązań i jedynym operatorem sieci wRodzinie pozostaje nieprzerwanie CenterNet.

Wszelkie problemy związane z działaniem usług sieci wRodzinie klienci powinni zgłaszać pod numerem infolinii 720 00 7777 (opłata według cennika operatora lub 1 zł z telefonu wRodzinie) oraz na adres bok@wrodzinie.com.pl. Reklamacje pisemne można przesyłać na adres CenterNet S.A. Dział Obsługi Klienta, ul. Lwowska 19, 00-660 Warszawa.

Źródło tekstu: wRodzinie

Komentarze
Zaloguj się
16. ~Brak logo
0

2011-02-10 16:34:38

Obciach mieć telefon w rodzinie,to jest jak słuchanie disko polo,po prostu wieś, słoma w butach.

Odpowiedz

15. ~patryk
0

2011-01-02 21:56:37

Mam 3 startery w rodzinie-jest OK!Zasięg full-ery.Żadnych problemów.W porównaniu z innymi operatorami oszczędzam kilka stów rocznie.Polecam.Przydałyby się jeszcze mm-sy.

Odpowiedz

14. ~
0

2010-12-25 11:18:24

Jak na MNO tragicznych cen nie mają. W mojej rodzinie posiadamy już dwa startery. Osobiście nie narzekam na ich usługi. Ostatnio jak dzwoniłem do nich na BOK dowiedziałem się, że planują uruchomienie nowych usług, więc tylko czekać. :-)

Odpowiedz

13. ~BIG
0

2010-12-23 19:00:08

Zasięg mają taki jak ma Era, więc ani dobrze, ani źle, prawie w sam raz :-) Ogólnie ich oferta mi się podoba. Przydałyby się promocje na doładowania, np. doładujesz za 50 zł, otrzymasz gratis 5 zł itp. Ja i kilkoro moich znajomych mam wrodzinie i jest ok.

Odpowiedz

12. ~
0

2010-12-23 18:20:59

A jakie są szansę że te dziadostwo będzie miało zasięg tam gdzie plus nie ma? Kilka razy w roku znajduje się w miejscach gdzie nie mam zasięgu, było by na czarną godzinę jak znalazł bo ważność wychodzących mają ok

Odpowiedz

11. ~mirekb
0

2010-12-23 14:22:16

wazna wiadomosc..starter wRodzinie kupilem w listopadzie rok temu,az wlozylem dzis karte-chodzi.moze zaladuje za 5zł?logo w rodzinie jest znane zakładeanej grupie docelowej ale uwazam ze powinno sie to zmienic lub wiecej reklamy w prasie katolickiej?mtr jeszcze dobry wiec mozna sie troche odkuc..zas w cennikach duzych sieci nieśmiertelne 80-90gr do sieci centernet i drożejący vat

Odpowiedz

10. ~
0

2010-12-23 14:19:10

19gr bez pakietów to ma mbank mobile ma do wszystkich polskich sieci

Odpowiedz

9. ~max
0

2010-12-23 13:56:39

no i dobrze, że pozostaje bo mają prostą długoterminowę oferte dla ludzi, którzy cenią sobie jasną i prostą usługę połączeń głosowych

Odpowiedz

8. ~moniq
1

2010-12-23 12:07:17

także mam starter wRodzinie i nie narzekam. Bez pakietów, oprócz korzystnego cennika połączeń konto ważne rok po każdym doładowaniu! Jeśli nie pogorszą oferty zostaję u tego operatora :)

Odpowiedz

7. ~Daggg
0

2010-12-23 12:03:17

W Rodzinie razem z Rydzykiem przedstawiało jakąś określoną ideologię i to już odrzucało od tej sieci pomijając nawet oferty. Teraz może się coś z tego wykalkuluje, o ile będą chcieli inwestować.

Odpowiedz

6. ~
0

2010-12-23 12:00:35

Szatan zawsze podaje się za anioła, selektywnie posługuje się raz prawdą raz kłamstwem, zawsze realizuje swoje cele przez podstęp i dobrą minę do złej gry a czy zły duch żyje poza ciałem czy tylko w człowieku to już ma mniejsze znaczenie. Tyle mojego o wRodzinie :D

Odpowiedz

5. ~fred
0

2010-12-23 11:14:12

Roaming podobno miał działać a kolega miesiąc temu sprawdzał w kilku krajach UE i była qpa.

Odpowiedz

4. ~Marzena
0

2010-12-23 11:10:06

Ja mam 25 lat i się nie wstydzę, że mam telefon wrodzince, a internet w plusie i też jestem z niego zadowolona.Fajnie,moze teraz internet wprowadza do rodzinki.

Odpowiedz

3. ~DonTon
1

2010-12-23 11:04:32

Ja mam starter wRodzinie i jestem zadowolony. 19gr/min do wRodzinie i na stacjonarne, do reszty (oprócz Play i Cyfrowego Polsatu) 27gr/min. Myślę, że teraz jakość usług i oferta się polepszy jak nie ma tej Fundacji całej, której pewnie tylko o kasę chodziło, a nie o to aby ich społeczność miała dobrą ofertę.

Odpowiedz

2. ~bezimienny
-1

2010-12-23 10:54:41

czy chociaż jedna rozsądna i trzeźwo myśląca osoba, której nie przystawiono do głowy pistoletu (czyt. radia pana R.) kupiłaby starter tej sieci????

Odpowiedz