DAJ CYNK

Cennik telefonów w ofercie Zetafon w Orange

29.04.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 22486

Ważne 0

0

Od 29. kwietnia Orange wprowadza nowy regulamin promocyjnej oferty "Zetafon" z miesięcznym zobowiązaniem. Prezentujemy także nowe cenniki telefonów.

Od 29. kwietnia Orange wprowadza nowy regulamin promocyjnej oferty "Zetafon" z miesięcznym zobowiązaniem. Prezentujemy także nowe cenniki telefonów.

Więcej o czwartej edycji oferty Zetafon pisaliśmy w tej wiadomości.

W podstawowej ofercie Zetafon dostępnych jest 10 telefonów. Więcej modeli dostępnych jest w ofercie wyprzedażowej.

Zobacz: regulamin oferty Zetafon IV.
Zobacz: cennik telefonów w promocji Zetafon.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie wyprzedażowej Zetafon.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
34. pablo_79
0

2010-05-12 15:31:44

@33, Orange wprowadziło taki cennik w Zetafonie, jakby sądzili, że ludzie nie umieją liczyć. W Tak Tak Fonie minuta rozmowy w cenniku podstawowym jest wyższa, niż w Zetafonie, ale rzeczywiście oferta TTFon całościowo jest 3Xtańsza od Zetafonu.

Odpowiedz

33. ~
0

2010-05-07 13:40:31

Wprowadzili wreszcie lepsze telefony, ale nowa oferta Zetafon to rozbój w biały dzień. W TTFonie wychodzi minimum 3x taniej za samsungi i koszty zobowiązania są 3x mniejsze. Orange, zanim wprowadzicie kolejną "wspaniałą ofertę" lepiej zobaczcie co proponuje konkurencja.

Odpowiedz

32. ~tomekjot
0

2010-05-05 14:41:15

Ups, chodziło o doładowania za 200 zł, umowa na 24 miesiące to jest 450 zł

Odpowiedz

31. pablo_79
0

2010-05-05 14:05:34

Za 350 w sumie, ale przy jakiej umowie? W orange 50zł daje 3 miesięczną ważność konta, takich doładowań wyliczyłeś 7, a umowy są na minimum 24 do 36 miesięcy, czyli kasy musisz wsadzić co najmniej 400. Do tego, żeby osiągnąć taki wynik, musisz ładować za 50zł dokładnie ostatniego dnia ważności konta, bo w Orange i Zetafonie nie ma zasady sumowania terminów ważności konta. W TT i TTFonie np. ważność konta doliczają do już istniejącego, więc doładowujesz kiedy chcesz, bo każde doładowanie przedłuża Ci ważność konta o kolejnych kilka miesięcy. Nie tak jak w Orange- od dnia doładowania.

Odpowiedz

30. ~tomekjot
0

2010-05-05 11:40:25

Doedam, że można było sie tego spodziewać, w poprzednim wydaniu zetafon wystarczyło utrzymać WAŻNOŚĆ NA WYCHODZĄCE, nawet w Orange nie było to jakieś trudne. Wystarczyło doładować w sumie za 350 zł i po zobowiązaniu.

Odpowiedz

29. ~tomekjot
0

2010-05-05 11:37:00

Teraz to już normalnie oferta abonamentowa tyle, że lekko zmodyfikowana. Teraz pora na wydłużenie ważności konta w zwykłym prepaid- pop i NOG.

Odpowiedz

28. pablo_79
0

2010-05-03 21:30:48

Jakiś miesiąc temu znajomej, która korzystała z POPa popsuł się telefon. Namówiłem ją na Zetafon, wzięła SE w208. Nie dość, że telefon cały z plastiku, to cichy i pojawiał się błąd ładowania baterii- trzymała po naładowaniu ok.4h. Po kilku dniach odniosła do reklamacji, chciała wycofać się z oferty (czy do 7 dni można?) ale powiedziano, że się nie da. Do tego po tygodniu- dwóch mieli dzwonić, by odebrała telefon. Minęło już 3,5 tygodnia i cisza. Czuję się trochę odpowiedzialny za te wpadkę, więc może ktoś mi rozjaśnić kwestię tej reklamacji?

Odpowiedz

27. ~JESZCZE TROCHE Z ORANGE
0

2010-05-01 22:50:13

Kochani jesli moge cos poradzic to nie kupujcie telefonow z brandowanym softem!I nie chodzi tu o cene bo na wolnym rynku mozna te telefony kupic znacznie taniej...Dzisiejsze telefony aby sprawnie dzialaly oferuja uaktualnianie softu.A np taki Orange ma uaktualnianie gdzies bo przeciez klient podpisal juz umowe wiec starac sie nie trzeba.Tak jest z telefonami nokia ktore nie aktualizowane (z winy Orange !!!)zaczynaja szwankowac.A na infolinii technik sie pyta klienta co zrobic by udostepnic aktualizacje!!!Wiec jesli chcecie sie cieszyc dlugo telefonem to nigdy brandowanego z ORANGE!!!Pozdrawiam

Odpowiedz

26. pablo_79
0

2010-04-30 18:32:48

Pewnie trafiłeś na jakiś niedouczonych konsultantów. Era bez simlocka sprzedawała np. telefony w zestawie TT jeszcze przed ogłoszeniem zdjęcia blokady sim. Modemy na bank są w Erze bez simlocka, nawet na stronie Plus i Play nie znalazłem takiej informacji.

Odpowiedz

25. toms
0

2010-04-30 16:33:55

Pablo-w zeszłym roku kupiłem E160G w salonie Ery z simlockiem za 250 zł.Po wielkiej awanturze przyjęli go i zwrócili pieniądze.Być może mieli go ze starej dostawy.Nie wiem,w każdym razie chcieli za zdjęcie blokady 500zł,mimo iż kupiłem go po terminie oficjalnego zniesienia blokad.Tłumaczyli,że brak blokady dotyczy wyłącznie telefonów.Parę miesięcy później kupiłem E156G w salonie Play,rzekomo z blokadą za ...129zł.Mając w pamięci złe doświadczenia z Erą,zabrałem ze sobą laptopa i jakież było zdziwienie(moje i sprzedawcy,który twierdził,że jest simlock),gdy okazało się,że nie ma blokady!Nie chcę generalizować,ale sam widzisz jak jest.

Odpowiedz

24. pablo_79
0

2010-04-30 15:32:37

@20, ale dobrze, że wprowadzili do Zetafonu jakiekolwiek telefony o lepszych parametrach. W TTFonie Avilę można dostać za 49zł na 3 lata, z tym, że trzeba utrzymać tylko konto aktywne na połączenia wychodzące. Za 199zł jest już Avila z GPS''em. @23, Era zdjęła simlocki z całego sprzętu, Play i Plus z telefonów. Tylko Orange kurczowo trzyma sie polityki blokad sim mimo, że tendencje są inne. Ale to chyba kwestia czasu, jak i Orange, jak Plus i Play, pójdą w ślady Ery.

Odpowiedz

23. toms
0

2010-04-30 13:39:55

Kiedy wreszcie wprowadzą ustawę zabraniającą instalacji simlocków?

Odpowiedz

22. cudny
0

2010-04-30 12:59:30

@21 rok temu i dziś cennik neostrady jest taki sam, bo stawki się nie zmieniają tylko promocje i na to chyba należy patrzeć, chyba że ktoś bierze na czas nieokreślony ale to się nie opłaca nikomu..(tak mi się wydaje) Także ja bym patrzył pod kątem promocji których jak pójdzie się do telepunktu jest kilka, na tv, czy na szybsze łącza.. innymi się nie interesowałem

Odpowiedz

21. ~
0

2010-04-30 11:37:16

8: tak duzo zmian, pseudo zmian. Wez np. cennik neostrady rok temu i teraz.

Odpowiedz

20. uzer
0

2010-04-30 10:57:49

Ceny Avili w Zetafonie to jakas dziwna akcja, tyle samo trzeba zaplacic w pierwszym lepszym z brzegu sklepie, tutaj jeszcze dochodzi zobowiazanie na 24 miesiace 25 lub 50 zlotych.

Odpowiedz