DAJ CYNK

Cennik Orange POP ze stawką 29 groszy

23.04.2009

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10567

Ważne 0

0

Od 23. kwietnia podstawowy cennik połączeń w POP został obniżony do 29 groszy - w każdym kierunku, oprócz Play i Cyfrowego Polsatu.

Od 23. kwietnia podstawowy cennik połączeń w POP został obniżony do 29 groszy - w każdym kierunku, oprócz Play i Cyfrowego Polsatu.

Obniżka z 65 do 29 groszy to jednyna zmiana w cenniku, wszystko inne pozostaje bez zmian, w tym możliwość zamiawiania promocyjnych pakietów minut i wiadomości.

Zobacz: cennik oferty Orange POP (plik .pdf; 136 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~nesta
0

2009-04-29 15:41:33

orange POP jest super !!! niższe stawki i ZOSTAŁY PAKIETY !!!!!!!!! :-)

Odpowiedz

31. pablo_79
0

2009-04-28 14:52:47

Długo trzeba było czekać na ofertę, ale jest znacznie lepsza od fresha i od plusa ;) Zmienili tylko stawki wyjściowe, stare pakiety zostały.

Odpowiedz

30. ~antyorange
0

2009-04-25 11:33:09

Niech sobie ci naciągacze wsadzą sobie tą ofertę w d....3 dni czekam na mnianę orange go (bo nie będę im dołądowywać za 50zł).Dzisiaj debil od nich rzucił mi słuchawkę a dzwoniłem do bok *100

Odpowiedz

29. ~
0

2009-04-24 09:50:44

sms ciągle 20 gr :D a minuta 29 hehe....

Odpowiedz

28. ~pysiu
0

2009-04-24 09:10:28

Witam , mam pytanie : czy Ta nowa oferta Orange łączy się z promocja Ty i 3 ?? czy jeśli uruchomię sobie ta opcję to czy kasę będzie zabierać z konta głównego czy z konta promocyjnego , które mam z ,,masz za staż" ?????

Odpowiedz

27. ~J
0

2009-04-24 08:39:38

Jak Play wprowadził nowe stawki, komentarzy było ponad 1500, a przy range jest raptem 26. O czymś to świadczy. Nie mówię tu oczywiście o komentarzach przy spóźnionej ofercie Orange.

Odpowiedz

26. ~fix
0

2009-04-24 00:49:04

Góra urodziła mysz ;) a ile czasu to trwało :) sieć dla inteligentnych inaczej, nie ma to jak prestiż czyli płacić grubą kasę za logo którego to haraczu nie opłacają inni operatorzy dlatego ZAWSZE mogą być (i są) tańsi.

Odpowiedz

25. ~
0

2009-04-23 22:32:21

brak mi slow na nich, przekladali oferte kilka razy robiac sobie z nas durniow, likwidowali pakiety po to by dzien przed prezentacja nowej oferty wycofac sie i jej nie pokazac i przywrocic wycofane wczesniej pakiety.... i te konferencje prasowe ze pracuja nadczyms extra i to wymaga tyle czasu aby dopracowac oferte a na koniec wyszlo jak zwykle.... czyli do dupy! ale przynajmniej lepsi sa od plusa wg mnie

Odpowiedz

24. ~ZICO
0

2009-04-23 19:28:57

No to teraz szefostwo Centertela może sobie nawzajem ściskać dłonie mówiąc: PLAN MINIMUM WYKONANY. Dziwi tylko, że zmiana jednej pozycji w regulaminie jest tak czasochłonna i trwa ponad miesiąc. No cóż, marketingowcy w Playu mogą odetchnąć z ulgą i zacząć już sobie gratulować, bo żadna z namiastek oferty P4 zaprezentowana przez wielką trójkę nie może zagrozić Play Fresh.

Odpowiedz

23. anonim69
0

2009-04-23 18:57:23

wlo , dlaczego plują..?, wyszło im tylko na lepsze dzwoniąc do Play będą mieli w tej samej cenie lub w pakiecie za grosze , nie wspomnę o smsach .

Odpowiedz

22. wlo
0

2009-04-23 16:46:17

Simplus będzie musiał coś zrobić... Nie ma wyjścia ;-)

Odpowiedz

21. wlo
0

2009-04-23 16:43:38

I wystarczy taka zmiana ;-) Na pewno popaki, którzy odeszli (przenieśli numer do Play Fresh), teraz sobie plują w brodę.

Odpowiedz

20. Przemolog
0

2009-04-23 13:44:23

Marek75 - no jak, to przecież też potaniało. Było stawka międzynarodowa + 0,65, jest + 0,29 ;-). No i można się z POPa dodzwonić do Jugosławii :-P. A tak poważniej, to żenua i żal.pl jak mawia dzisiejsza młodzież. W stacjonarnym pomarańczu czyli telepsie są obecnie 3 lub 4 strefy międzynarodowe (w zależności od taryfy) z czego najdroższa kosztuje ok. 4 PLN. 7,63 jest tylko na satfony. O takcie 60/60 w Orange nie wspomnę.

Odpowiedz