DAJ CYNK

Były prezes T-Mobile do rady nadzorczej Netii

08.01.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5896

Ważne 2

8

Jeden z akcjonariuszy Netii - fundusz Third Avenue - wnioskuje o powołanie do rady nadzorczej Bogusława Kułakowskiego, byłego prezesa polskiego T-Mobile.

Jeden z akcjonariuszy Netii - fundusz Third Avenue - wnioskuje o powołanie do rady nadzorczej Bogusława Kułakowskiego, byłego prezesa T-Mobile.

Kułakowski funkcję prezesa T-Mobile (a wówczas PTC) pełnił w latach 1999-2005. W firmie tej pracował od samego początku, czyli od 1996 roku. Później był m.in. członkiem zarządu ITI odpowiedzialnym za nowe technologie i partnerem w Ernst&Young. Aktualnie doradza zarządowi banku Raiffeisen, w którym to odpowiada za bankowość mobilną.

Naczelne walne zgromadzenie akcjonariuszy Netii przewidziano na 13. stycznia. Oprócz Kułakowskiego, do rady nadzorczej powinien być powołany także Przemysław Głębocki (z ramienia ING OFE).

Źródło tekstu: Netia, wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~Rid
0

2014-01-09 08:23:04

~10 taaa i 8 lat pracował w innych spółkach żeby to zamaskować :)? Żeby kupić Netię nie trzeba żadnych cudów i kombinacji tak jak play są cały czas na sprzedaż przy odpowiednim zainteresowanym.

Odpowiedz

10. ~
0

2014-01-08 18:02:42

Może to będzie taki doradca ja Elop w Nokii?

Odpowiedz

9. ~regulator
0

2014-01-08 17:19:21

@7 i 8 kto wie, kto wie.. - pasmatrim, uwidim.

Odpowiedz

8. ~
0

2014-01-08 17:01:45

może to ma być koń trojański zbijający cenę Netii dla DT?

Odpowiedz

7. ~mirekb
0

2014-01-08 16:28:06

moze dt mysli o netii ale tak zeby nie przeplacic

Odpowiedz

6. ~Zuber
0

2014-01-08 15:56:31

Ah to w takim razie mea culpa :)

Odpowiedz

5. ~pabloki
0

2014-01-08 15:36:01

@4 pierwsze zdanie mojego posta nie odnosi sie do artykułu- taki czarny humor. w zdaniu drugim patrze na to czym Kułakowski zajmuje sie dla rafiego obecnie i stąd taki wniosek.

Odpowiedz

4. ~Zuber
0

2014-01-08 15:18:48

~3 pabloki: był prezesem latach 1999-2005 wtedy nikt nie myślał specjalnie o współpracy z bankami...

Odpowiedz

3. ~pabloki
0

2014-01-08 15:15:58

oj biedny ten zarząd t mobile , najpierw okładany kułakami a teraz rak go toczy. czyżby netia wzorem innych, co prawda mobilnych, operatorów pchała sie w usługi bankowe? innej przyczyny się nie dopatruje w mojej szklanej kuli.

Odpowiedz

2. WitekT
0

2014-01-08 15:09:03

1: poprawione, dzięki! :-)

Odpowiedz