DAJ CYNK

Bush gra w Scrabble na iPadzie

29.10.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2894

Ważne 0

0

George W. Bush, były prezydent USA, jest uzależniony od iPada - zdradziła jego żona Laura. Dzień zaczyna od przeczytania na nim najnowszego wydania Wall Stret Journal, jeszcze zanim sięgnie po jakąkolwiek inną, papierową gazetę.

George W. Bush, były prezydent USA, jest uzależniony od iPada - zdradziła jego żona Laura. Dzień zaczyna od przeczytania na nim najnowszego wydania Wall Stret Journal, jeszcze zanim sięgnie po jakąkolwiek inną, papierową gazetę.

Jak dodaje żona prezydenta, w wolnych chwilach ciągle gra w Scrabble. Laura Bush sama nie ma iPada, ale ma nadzieję, że dostanie go w prezencie na najbliższe urodziny.

Źródło tekstu: CNN, wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~
0

2010-10-31 19:22:00

do 2. - "Idiot Son of an Asshole" raczej nie potrafi, pewnie używa do tego Ivony.

Odpowiedz

22. ~
0

2010-10-31 00:45:33

@19 kanonierka - Tak, ten news wnosi do mojego życia nową jakość: wiem już, że George W. Bush uwielbia iPada. To ekscytujące. Jest wielu innych ludzi, którzy go (iPada, nie Busha) uwielbiają. A ten news jest z grupy lekkich pod każdym względem. Do tego stopnia, że mógłby ukazać się na jakimś portalu plotkarskim (bez reklamy). I nie generalizuj, bo możesz kogoś obrazić. @21 zwykly gość - Nie każdy chce zostać prezydentem. I tyle w temacie, bo zaczynam uciekac od tematu newsa. /shootem

Odpowiedz

21. ~zwykly gość
0

2010-10-30 21:22:38

do 19. Masz rację, ale pociesz się, ze ŻADEN z szanownych przedmówców nie zostanie nawet prezydentem miasta i nikt o nich pisał nie będzie NIGDY, trudno się im z tym pogodzić :)

Odpowiedz

20. ~zwykly gość
0

2010-10-30 21:17:57

do 9. Alu, ale ty 1. damą nie jesteś, chyba?

Odpowiedz

19. kanonierka
0

2010-10-30 12:24:19

moi poprzednicy to (większość), zwykli zawistnicy... często czytuję komentarze zamieszczane przy artykułach o produktach amerykańskich, a szczególnie firmy Apple, na telepolis i większość tych komentarzy judzi, wyzywa, wyszydza (w to miejsce można wstawić dowolną ilość epitetów występujących w języku polskim), a piszą to mali, biedni ludzie, którzy muszą w jakiś sposób się dowartościować...

Odpowiedz

18. ~ariel
0

2010-10-30 08:56:16

Amerykanie to jednak zdolny naród.

Odpowiedz

17. ~rotfl
0

2010-10-30 08:02:57

A, jeszcze zapomnieli napisać, czy robi kupkę i czyta ipada!

Odpowiedz

16. ~rotfl
0

2010-10-30 08:02:21

Wiadomość rodem z pudelka ;]

Odpowiedz

15. ~
0

2010-10-30 03:27:44

Podobno sezon ogórkowy się skończył, a tu taaaki news... Zapewne Bush ma w swym iPadzie specjalną aplikację: Blow It Up, w której po wprowadzeniu kodów atomowych rozpętuje apokalipsę. I siedzi sobie, i wysyła wirtualnie ludzkość do krainy wiecznych łowów. A z tym Scrabble to taka ściema tylko, bo ta gra jest dla ludzi znających więcej słów niż "war", "terrorism" i "aarghrrr!". Takie jest moje zdanie./shootem

Odpowiedz

14. ~bla
0

2010-10-30 00:02:03

Jestem w szoku. Dżordż dablju busz potafi czytać. Zaskakujące, szczególnie w kontekście jego poczynań.

Odpowiedz

13. ewqaewqa
0

2010-10-29 23:06:19

Parafrazując nieważne co, ważne, żeby mówili. A news... No zawsze jakaś ciekawostka;P

Odpowiedz

12. tesla
0

2010-10-29 18:25:48

Bush lubi iPada, Clinton lubił oralnie uzdolnioną Monikę.. każdy ma jakieś słabości :D

Odpowiedz

11. ~k
0

2010-10-29 16:28:26

Ci to potrafią wspierać swój własny biznes:) Lepszy taki post który przeczyta cały swiat i przez to 1 na 100000 kupi ipada co w skali globalnej da kilkaset tys ipadów i zysku dla apple i usa w którym to kraju apple ma siedzibe.

Odpowiedz

10. ~
0

2010-10-29 16:20:01

byscie powiedzieli, ze bush, prescot jak i george sa jaszczurkami z odleglego ukladu gwiezdnego to news bylby o wiele ciekawszy ;)

Odpowiedz