DAJ CYNK

Bonusy za przeniesienie numeru do Heyah MIX na Doładowania

16.03.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6623

Ważne 0

0

Heyah przygotowała bonusy dla osób, które przeniosą numer od innych operatorów do Heyah MIX na Doładowania. Otrzymać można dodatkowe środki do wykorzystania na dowolne usługi: 30 zł, 120 zł, 300 zł lub nawet 500 zł.

Heyah przygotowała bonusy dla osób, które przeniosą numer od innych operatorów do Heyah MIX na Doładowania. Otrzymać można dodatkowe środki do wykorzystania na dowolne usługi: 30 zł, 120 zł, 300 zł lub nawet 500 zł.

Bonusy będą zwiększały stan konta przy kolejnych doładowaniach zgodnie z poniższą tabelą:



Klienci przenoszący numer otrzymają do wyboru listę aparatów w specjalnych cenach przygotowanych dla tej promocji. Na liście znajdują się zarówno propozycje dla osób, które nie umieją już funkcjonować bez stałego dostępu do Internetu w telefonie, jak i modele zaspokajające potrzeby mniej wymagających użytkowników:



Oferta Heyah Mix na Doładowania zapewnia nie tylko swobodę w zakresie decydowania o czasie trwania umowy, ale również daje możliwość z korzystania ze wszystkich ofert Heyah, m.in.: pakietów Internet non Stop (100 MB za 9,08 zł, 600 MB za 15 zł czy 1,2 GB za 25 zł), usługi Freeyah dającej możliwość nieograniczonych, darmowych rozmów z innymi użytkownikami aplikacji Freeyah czy z usługi Bezpłatnie w Heyah, dzięki której do wszystkich w Heyah i Heyah Mix można dzwonić oraz wysyłać SMS-y bez ponoszenia dodatkowych kosztów.


Źródło tekstu: Heyah

Komentarze
Zaloguj się
40. ~to nie ja
0

2012-07-03 23:03:54

a ja przeniosłem numer bardzo szybko w saturnie w arkadii

Odpowiedz

39. ~puz
0

2012-03-22 18:57:10

Wreszcie otrzymałem upragnione karty SIM no oczywiście jedna nie aktywna. Co sie wszyscy dziwią ze ludzie przechodzą do Play - 15 minut w salonie i w ciągu 48 godz wystarczy zmienić SIM o czym jest się wcześniej powiadamianym SMS-em. T-mobil jest właścicielem Heyah czemu nie można w ich salonach dokonać tak szybkiego przeniesienia ???

Odpowiedz

38. ~PZ
0

2012-03-22 07:45:40

DZIŚ ÓSMY DZIEŃ PRZENOSZENIA NUMERÓW DO HEYAH NIE MAM KART SIM A STARE SĄ JUŻ NIEAKTYWNE.Trzeba sie dobrze zabezpieczyć żeby mieć jakiś kontakt z innymi zanim rozpocznie się przenoszenie do Heyah. Jestem rozczarowany takim traktowaniem klientów chcących zmienić operatora.

Odpowiedz

37. ~pz
0

2012-03-21 19:00:12

Przenoszenie numeru do Heyah to droga przez mękę.14 wysłałem komplet dokumentów , 15 uzupełniłem dziś 21 jeden numer mam wyłączony a starterów jeszcze nie otrzymałem. Do play przenosiłem 15min.i na drugi dzień zmieniłem tylko SIM .

Odpowiedz

36. ~Omnis
0

2012-03-20 11:33:08

~19 jak dla mnie już obniżyli dając pakiet 1000smsów do wszystkich za bodajże 9zł, jeden na miesiąc i jest święty spokój.

Odpowiedz

35. ~
0

2012-03-17 18:19:42

Podobno niedlugo Play ma zlikwidowac bonus MNP. Tak donosza zrodla z Tasmowej. Jak ktos planuje przejscie to lepiej niech sie spieszy. Niestety Play obcina wszystkie niedochodowe promocje

Odpowiedz

34. ~michu
0

2012-03-17 13:48:56

ad33 przenieś do innej sieci np play dostaniesz starter 4 zł na promo i 1zl na głownym powoli je zużywaj zeskanuj dokumenty w których będzie pytanie w ciagu ilu dni chcesz przenieśc do mixa napisz 7 dni bo zanim sim ci poczta wyślą to pare dni upłynie i będziesz miał te promocje w mixie ale lepiej do prepaid przenieść tam za doładowanie 20zł przez 6msc dają 20zł bonus

Odpowiedz

33. ~Karol
0

2012-03-17 01:00:09

mam pytanie a jeśli ma ktoś heyah na kartę i chciał by się przenieść do heyah MIX to miał by takie warunki??

Odpowiedz

32. ~
0

2012-03-16 21:19:50

nie potrzeba mi tyle.

Odpowiedz

0

2012-03-16 21:11:47

30). Tak? A po ile masz w niej smsy? Stać Cię aby z niej wysyłać? Np.600 miesięcznie? ;-D

Odpowiedz

30. ~
0

2012-03-16 21:05:32

ja wole ofnk. Jest dla mnie lepsza.

Odpowiedz

29. SławekS
0

2012-03-16 18:38:14

Przeniosłem nr do Heyah w grudniu. Szkoda że ta promocja jest tylko dla klientów obcych sieci, bo może tacy jak ja również byliby zainteresowani. A teraz trza iść do Play po 60 zł, a później wrócić do Mixa. Mogli zrobić normalnie z Heyah do Mix i nie byłoby kombinowania.

Odpowiedz

28. ~
0

2012-03-16 18:30:27

a ja ładujemy za pintke i gadam i smsuje bez limituf i opłat jak w orange lup hej wszy

Odpowiedz

27. ~
0

2012-03-16 18:28:42

@22, nie wiem, czy zauważyłeś ale news dotyczy właśnie heyah więc pisanie i jej ofercie pod tym newsem nie jest reklamą ale widać masz problem z zaakceptowaniem tego-twój problem. Dziwne, ze tutaj rozumiesz, że istotne znaczenie ma wielkość sieci ale nie rozumiesz dlaczego duże sieci nie mogą zrobić SD za 10zł jak w innej znacznie mniejszej sieci.

Odpowiedz

25. ~...
0

2012-03-16 18:04:59

@24 To troszke gorzej. Ale i tak ceny telefonów w mix mają dobre. Taki Play np. za neoV (i tak chyba "chwilowo niedostepny") zyczy sobie 400 czy 500 zl w 30x60zl. W takim samym zobowiazaniu se live with walkman kosztuje coś okolo 200zł... Jednym slowem zenua i do tego sama mixtura nie wydaje mi sie jakos specjalnie lepsza niz Heyah mix- mysle ze oferty sa porownywalne(cennik+promocje).

Odpowiedz