DAJ CYNK

"Bonus" w TakTaku promowany w telewizji

16.11.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6684

Ważne 0

0

Era zaczęła promować usługę Bonus w TakTaku. W telewizji można zobaczyć spoty z kurą w roli głównej.

Era zaczęła promować usługę Bonus w TakTaku. W telewizji można zobaczyć spoty z kurą w roli głównej.



Bonus to usługa w TakTaku, która za każde 2 minuty rozmów przychodzących spoza sieci, daje minutę połączeń wewnątrzsieciowych. Aktywuje się ją kodem *127*1#, a jej miesięczny koszt to 1 zł.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
78. forumiak
0

2010-11-22 10:46:21

77 - ogarnij się ;-) Kiedy dzwonisz, to ty wydajesz kasę, a BONUS Tak-taka nagradza za odebrane rozmowy, czyli ktoś wydaje pieniądze. 72 - rzeczywiście, to nie jest usługa dla tych, którzy nie mają znajomych w Erze, bo i tak nie zabraliby ani minuty... Ale jak ktoś ma znajomych poza Erą to już się opłaca...

Odpowiedz

77. ~
0

2010-11-21 20:35:24

76 ten badziew do pięt nie sięga promocji orange minuty za minuty gdzie wystarczy nie odebrać ale zadzwonić.

Odpowiedz

76. ~roberus
-1

2010-11-19 18:12:27

bla bla bla.. usługa kosztuje złotóweczkę i nie jest zła (wadą jest jedynie zliczanie darmówek do Ery, stacjonarnych i sms, dopiero po 10 min. zebranych), a użytkownicy Orange za chu. nie dostaną żadnych minut do wszystkich sieci.

Odpowiedz

75. toms
0

2010-11-19 16:03:08

To tylko przykład, a Ty się czepiasz. Ale dobra, nie znam się.

Odpowiedz

74. slawekt
0

2010-11-19 15:36:50

@73 To Ty operujesz w Swoich twierdzeniach liczbami, także masz chyba wsparcie... A to, że operator szuka dodatkowych zysków, też nie powinno dziwić.

Odpowiedz

73. toms
0

2010-11-19 15:06:18

Na jakiej podstawie to twierdzisz? To był tylko przykład, jak działa mechanizm Bonusa w odniesieniu do dodatkowego przychodu operatora. Jeśli twierdzisz, że się lepiej na tym znasz, to czekam na wyjaśnienie. Może się czegoś ciekawego dowiem.

Odpowiedz

72. slawekt
-1

2010-11-19 11:02:21

@50 oraz @70 Oczywiście każdy może się wypowiadać, byle ze znajomością tematu..: Wyliczenia z Twojego postu @50 to już kompletna bzdura... Nikt ROZSĄDNY nie włączy tej usługi, jak ma kontakty tylko w Erze. I żadna latająco/gadająca kura tego nie zmieni :-)

Odpowiedz

71. forumiak
0

2010-11-19 09:35:15

66 - nie wypisuj dziwnych teorii. Rzeczywiście masz rację - dla korzystających z podwójnego opłacalność inwestycji pojawia się po dwa razy większej liczbie minut, a dla tych, którzy nie korzystają, po tych 7. Nie wziąłem tego pod uwagę.

Odpowiedz

70. toms
0

2010-11-19 08:55:59

@69 - Nikt nie zmusza mnie do włączenia tej dodatkowej usługi, ale każdy ma prawo do oceny jej przydatności i funkcjonalności. Jednym będzie odpowiadać, innym to nieprzydatne. I każdy ma prawo się wypowiedzieć.

Odpowiedz

69. slawekt
0

2010-11-18 16:24:15

@64 Minuty z Bonusa nie są tylko do Ery, ale i na stacjonarne... Także koszt tej złotówki zwróci się szybciej. Dodatkowo są wymienne na SMS''y do sieci (1 minuta=4 SMS). Poza tym NIKT nie zmusza do włączania usługi, korzystają z niej Ci, którym pasuje. Natomiast nadużyciem jest twierdzenie, że ktoś trzyma w Erze numer dla Bonusa. Jest to po prostu usługa dodatkowa i jako taką należy ją traktować.

Odpowiedz

68. aserty
1

2010-11-18 16:04:48

kiepscizna;/ w playu oplata jednorazowa a uzbierane minuty sa do WSZYSTKICH sieci... wiec era wypada lekko mowiac bladziutko;/

Odpowiedz

67. ~tomada
0

2010-11-18 12:51:14

ta reklama już leci w telewizji? Bo ja ciągle trafiam na tą z Samsungiem Galaxy Tab w Erze i dość często nawet, na spoty konkurencyjnej sieci ( Orange z Xperią X10 za złocisza w biznesie). A tego jakoś jeszcze nie widziałem.

Odpowiedz

66. ~...
0

2010-11-18 10:24:21

@65 Co za zmiana frontu:) Przecież w tak-tak jest podwójne doładwanie które wraz z pakietem tysiąca minut daje 2000 minut do ery za 9 zł miesięcznie. Tyle tego broniłeś a teraz wyjeżdzasz że minuta w tak-tak hot to 29gr. Powagi trochę i dystansu do pracodawcy. pzdr

Odpowiedz

65. forumiak
0

2010-11-18 09:57:59

57 - to prowokacja? Aktywacja tej usługi w Tak-taku kosztuje 1 zł, cena jednej minuty to 29 groszy w Tak-tak HOT, co oznacza, że gdzieś po 7 minutach inwestycja już się zwraca. Co to jest 7 minut? Jednego dnia rozmawiam więcej z innymi sieciami, a wcale, wielu tych znajomych poza Erą nie mam.

Odpowiedz

64. toms
0

2010-11-18 09:10:23

@63- dokładnie. Oprócz tego osoba, która dokonała aktywacji tej usługi jest skazana na łaskę/niełaskę dzwoniących do niej spoza sieci, żeby można było trochę tych "gratisowych" minut uzbierać. A opłatę za usługę trzeba płacić regularnie, do momentu jej dezaktywacji. Poza tym jaki sens jest posiadanie numeru w Erze, skoro założeniem tej usługi są przychodzące spoza sieci? Zawsze wydawało mi się, że posiada się telefon w tej sieci, w jakiej ma się najwięcej znajomych, chyba, że warunkuje to zasięg. Dla mnie osobiście to zakamuflowany sposób na dodatkowy przychód operatora. Za darmo nie ma nic, taka jest prawda.

Odpowiedz