DAJ CYNK

"Bonus" w TakTak Hot

25.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12420

Ważne 0

0

Era wprowadziła w taryfie TakTak Hot funkcjonalność znaną z taryfy Happy - czyli minutę na połączenia do Ery, Heyah i na stacjonarne za 2 minuty połączeń przychodzących z innych sieci.

Era wprowadziła w taryfie TakTak Hot funkcjonalność znaną z taryfy Happy - czyli minutę na połączenia do Ery, Heyah i na stacjonarne za 2 minuty połączeń przychodzących z innych sieci.

Zgromadzone minuty są wymienne na SMS-y na numery w Erze i Heyah. Minuty przychodzące sumują się na bonus bez względu na czas trwania poszczególnych połączeń (bonus jest przyznawany raz w miesiący za sumaryczny czas połączeń z dokładnością do sekundy). Uzyskane minuty można wykorzystać bezterminowo.

Usługę, kosztującą 1 zł, uruchamia się kodem *127*1#. Zobacz: regulamin usługi Bonus w TakTak Hot (plik .pdf; 80 kB).

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
362. Lorrine
0

2010-09-06 09:10:49

Najsmaczniejsze w niej jest to, że obejmuje darmowymi minutami także Heyah - wcześniej nie było z czego obsłużyć tego pola jeśli chciało się dzwonić za darmo.

Odpowiedz

361. pablo_79
0

2010-08-11 14:43:36

@360, usługa Bonus udostępniana była w każdej taryfie Tak Taka, nawet w starym Tak Tak Fonie i Nowym Tak Tak Fonie. Nie było jej tylko w taryfie Hot, która przez pierwszych kilka miesięcy była taryfą bez możliwości obniżenia kosztów połączeń - jedyną opcją na zmniejszenie kosztów wszystkich usług była promocja podwójnych doaldowań. Bonus się przyda i w końcu jest pełnoprawną usługa, dotyczącą TT w każdej formie.

Odpowiedz

360. Lorrine
0

2010-07-28 19:15:15

Najpierw był dostępny w każdej innej taryfie, wyszedł z Happy w zasadzie, dopiero podem wszedł do Hota. Mnie osobiście bardziej cieszy źródło minut do Heyah niż na stacjonarki - tu w ogóle nie dzownię, no ale każdemu wedle potrzeb.

Odpowiedz

359. ~Poll
0

2010-07-27 08:58:35

@358 I z tego powodu podałeś (jako numer komentarza na który odpowiadasz) numer własny komentarza?

Odpowiedz

358. antago
0

2010-07-26 14:25:04

@Poll #354 Nie bylo adresowane do Ciebie, a poprawnego nr nie podam, bo mod usunal tamten komentarz..

Odpowiedz

357. ~znawca
0

2010-07-26 14:05:08

@356. forumiak nie ucz ojca dzieci robić. Przecież Bonus także jest dostępny w taryfach Nowy TT i Happy. Tam także będziesz miał kilka "darmowych" minut, a do tego tańsze połączenia na numery stacjonarne niż w HOT''cie.

Odpowiedz

356. forumiak
0

2010-07-26 12:26:50

351. wcale nie trzeba zyskiwać poprzez BONUS tylu minut by wystarczyło na rozmowy ze stacjonarkami. Przecież zawsze dodatkowe darmowe minuty to niższe koszty. Zreszta w Tak-taku koszty rozmów na stacjonarne pomniejsza się już poprzez podwójne doładowanie, a BONUS jest tylko kolejną opcją na zmniejszenie kosztów.

Odpowiedz

355. ~Poll
0

2010-07-25 19:27:50

@348 a do reszty też tak możesz dzwonić ?

Odpowiedz

354. ~Poll
0

2010-07-25 19:22:52

@352 przepraszam ale nie zrozumiałem . Odpowiadasz sobie czy mi ? Komentarz # 342 Ty napisałeś.

Odpowiedz

353. antago
0

2010-07-25 17:24:56

@znawca Happy, odbieram duzo spoza PTC. HOT na stacjonarne :( To jest OT, wiec zarejestruj sie na telepolis i napisz na priv :)

Odpowiedz

352. antago
0

2010-07-25 16:41:22

@342 Przede wszystkim, to racz uwazac na slownictwo. Ja Ciebie nie obrazam. Podawane przez Ciebie argumenty sa totalnie pozbawione sensu i opieraja sie na zasadzie wg ktorej nie moge zadzwonic, bo nie wiem czy wykorzystam EJ. Rozumiem, ze ciezko jest Tobie wzniesc sie na nieco wyzszy poziom rozumowania i pojac iz niektorzy korzystaja z telefonu nie tylko wowczas, gdy uciulaja jakies bonusowe minuty, ale wykorzystuja pewien fenicki wynalazek do zrealizonia niemozliwego.

Odpowiedz

351. ~znawca
0

2010-07-25 16:40:04

@350. Tylko jeszcze dopytam. Korzysta z taryfy HOT? Raczej nie, gdyż najwcześniej dzisiaj otrzymałbyś środki z Bonusa. Poza tym raczej nie odbierasz tylu minut spoza sieci PTC, aby wystarczyło tobie na rozmowy ze stacjonarnymi. Mi potrzeba byłoby około 80-120 minut na stacjonarne, a HOT wraz z bonusem nigdy mi tego nie zapewni tanim kosztem. No chyba, że założę jakieś party line, ale to także ma swoje złe strony ;).

Odpowiedz

350. antago
0

2010-07-25 16:31:27

@OK, nie rozpoczynamy:) Ja korzystam tylko ze wdzwanianego, bo takie sa moje realia..

Odpowiedz

349. ~znawca
0

2010-07-25 16:23:12

@344. antago, nie rozpoczynajmy dyskusji o VoIP, gdyż może się ona ciągnąć godzinami ;). Przykładowo dzięki pakietowi 500MB za 15zł mogę w przybliżeniu rozmawiać przez ponad 30 godzin przy kodeku 726-32 (4-5KBps) i uaktywnionym Voice Cancellation (brak transmisji przy braku rozmowy). Ale ja osobiście liczę na LTE w 2012 roku i niższy RTT, dzięki któremu takie rozmowy będą mogły stać się standardem. Aktualnie preferuje telefony VoIP DECT(po LAN) lub ostatecznie WiFi. Wcześniej pisząc o tej technologii miałem przede wszystkim na myśli posiadanie taniego numeru stacjonarnego do odbierania połączeń, a polityka Ery od dłuższego czasu coraz bardziej przeszkadza mi w moich planach ;(.

Odpowiedz

348. Lorrine
0

2010-07-25 15:33:44

Cóż, ja również :) a ponad to mam parę osób, z którymi wiem, że mogę gadać bez opanowania. Tyle. Jakkolwiek rozumiem, wiedzenie czegoś jest czasami naprawdę nie do ogarnięcia. Spędziłam tydzień zanim wykminiłam, że do mamy, brata i faceta mogę dzwonić praktycznie za darmo. ;-) Mogłam w tym czasie podnosić słuchawkę, wykręcać numer i gadać.

Odpowiedz