DAJ CYNK

BlackBerry Slider 9800 z BB OS 6.0

07.05.2010

Dodane przez: Q!

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4

Ważne 0

0

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia nowego telefonu BlackBerry w obudowie typu slider - modelu o roboczej nazwie Slider 9800. Tym razem jednak pracuje on pod kontrolą najnowszego systemu "jeżynek" oznaczonego jako 6.0.

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia nowego telefonu BlackBerry w obudowie typu slider - modelu o roboczej nazwie Slider 9800. Tym razem jednak pracuje on pod kontrolą najnowszego systemu "jeżynek" oznaczonego jako 6.0.Nowa wersja oprogramowania obsługiwać będzie ekrany dotykowe, jednak zabraknie w niej obsługi funkcji SurePress, znanej chociażby z modelu Storm 2, która posiada dwupoziomowy ekran dotykowy. Szerzej o nim pisaliśmy w tej wiadomości.

BlackBerry Slider 9800 ma być również wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpx, który współpracować będzie z funkcją liquid lens technology. Niestety brak jest bliższych informacji na jej temat.

Obecnie brak jest również informacji na temat dokładnej daty premiery BlackBerry Slider 9800. Nie nastąpi to jednak wcześniej, niż w III kwartale, kiedy to oczekiwana jest oficjalna premiera BlackBerry OS 6.0.Źródło tekstu: gsmarena, wł

Komentarze
Zaloguj się